Blog

12 důvodů, proč je naprosto v pořádku, když chlap čůrá vsedě

Jasně, přidřepnout si na záchod jsou takový holčičí manýry. Není to chlapský, nemá to kulky, je to takový... no... Ale upřímně, k čertu s testosteronem. Když si k tomu sednete, má to spoustu výhod. Hele, čtěte.
AddThis
 • autor: Robert Vrbský
 1. Můžete přemýšlet. Známá věc, že chlap toho nejvíc vymyslí na záchodě. Ale musí u toho sedět! Jakmile stojí, řeší jen a jen, aby se trefil. A to je konec.
 2. Trefíte se. To by muselo být, aby chlap na posedu minul. A ocení to ženy, návštěvy a konečně i vy sami, pokud po sobě občas musíte uklízet.
 3. Trefíte se dokonce i ráno, když musíte krotit vestoje v podstatě nezkrotitelnou ranní touhu. 
 4. Nezaskočí vás velká. A to se občas stává. Jakmile pustíte předek, povoluje zadek. A není nic lepšího než to vzít z jedné vody načisto. Tedy vsedě.
 5. Můžete číst. Což vestoje jde těžko, aniž byste šli do rizika, že budete na toaletě jako kropicí vůz. A že se na záchodě čte skvěle…
 6. Je to snadné. Zvládnete to s kocovinou, potmě, dokonce bez rukou. A ještě si u toho odpočinete.
 7. Je to rychlejší. To každopádně. Vestoje to máte: kalhoty, poklopec, nastavit, prkýnko, velký proud, oklepávat, jejda. Na druhé straně sundáte kalhoty a sedíte.
 8. Je to bezpečnější. Minimálně třeba pro telefon. Na stojáka padá rovnou za proudem. Vsedě se rozfláká leda o dlažky, ale pořád se vyhnete ponižujícímu výlovu.
 9. Děláte lásku. Ať už to berete, jak chcete. Každopádně se vyhnete věčným hádkám o prkýnko. To bude prostě pořád dole. A prkýnko, co je dole, znamená lásku.
 10. Můžete spát. Tedy ne dlouhodobě, ale rozhodně lépe než na stojáka. A když má člověk třeba trochu naváto, je to rozhodně poměrně praktická věc.
 11. A konečně, můžete snít. Ve dne. 

12. A malý-velký bonus pro nadměrečné ryby: Umejete se…

AddThis
1 comments
PetrJezek
PetrJezek

Autor článku má evidentně malou chloubu... jinak by věděl že sedět na toaletě s ranní nebo jakoukoliv jinou erekcí je čisté utrpení -_-


a navíc je to nechutné

Podobné články: Blog

Google+