Blog

12 důvodů, proč je škoda, že Láďa Hruška už nevaří v televizi

Láďa Hruška už nás každý večer nenaučí, jak s ingrediencemi za pět korun udělat v mikrovlnce prakticky cokoliv. Jste rádi? Děláte chybu. Tady se dočtete, proč je to škoda.
AddThis

1. 70 procent lidí náhle nebude mít o čem psát na Facebooku. Na tajmlajnách bude pusto, prázdno, sem tam nějaká selfie nebo životní moudro v comic sans.


2. Z mikrovlnek se stane zaprášenej stojan na květináč. Lidi se jich budou zbavovat. Množství vyhozených mikrovlnek výrazně prohloubí ekologickou stopu naší země.


3. Bez dalších receptů na jídla z toustovýho chleba jako bylo sushi z toustovýho chleba nebo žemlovka z toustovýho chleba si zas časem začnem z toustovýho chleba dělat.. tousty. Nuda!!


4. Ten adrenalin při koukání na zprávy a čekání, s čím zas ten fištrón Láďa vyrukuje. Je pryč.


5. Máte doma už jen moučkovej cukr, okurku a půlku housky? Láďa by vám poradil, jak z toho uklohnit créme brulée. Už ale neporadí. Zas začnem vyhazovat zbytky.


6. Bez dalších gastropokusů á la proč padaj chleby na zem namazanou stranou budem intelektuálně strádat a zakrní nám mozek.


7. Klesne spotřeba kuřecích kůžiček. Řezníci nebudou mít co žrát. Až na ty kůžičky.


8. Pohlreich, Vaněk, Cajthamlová a dalších 10 expertů na jídlo a vaření nebudou mít náhle v rozhovorech o čem mluvit.


9. Bez pořadu Láďova návodu na „Levně a chutně“ teď budem vařit draze a hnusně.


10. Životy našich babiček a spoluobyvatel zejména na menších obcích budou výrazně chudší a smutnější.


11. Zmrzlinu, knedlíky, nutellu nebo špagety zas začnem trapně nakupovat v krámě, místo abychom si to doma vyrobili z mouky a vody v mikrovlnce.


12. Láďův pozitivní přístup k vaření nám vždy zvedl náladu mezi zprávami o tom, že ve Šluknově spadla paní z kola a v Hodoníně se narodilo dvacet štěňátek.

AddThis
1 comments
AmanDass
AmanDass

Jako v tom Sluknove to bylo tak, ze to nebyla pani, ale pan. Nespadl z kola, ale na to kolo nasedl a jako nebylo to kolo jeho. Asi tak.

Podobné články: Blog

Google+