Blog

12 fází nespavosti

Složili byste symfonii, vytvořili kulinářský skvost, uspořádali generální úklid, měli nejlepší sex svýho života. To všechno by se dělo, kdybyste se nesnažili usnout. Čtěte a spěte.
AddThis

1. Čůrací

Vylézt, či nevylézt? Vlastně se vám původně nechtělo, ale všechno to filozofování už se vrylo do mozku.  Ležíte na břiše s nohama na žábu a snažíte se umlčet močák přitisknutím pupku k matraci. Nakonec vylezete. A v porcelánu zazvoní čtyři kapky.


2. Drbací

Něco vás lochtne na palci o nohy, vzápětí to šolíchá na lopatce, v nose chmýříčko a v podkolení se nejspíš prochází pavouk. Holky pravděpodobně svědí kulky, který ani nemaj. A když už se zvládnete úspěšně zauzlovat, musíte se plazit do koupelny pro šulánky do uší, protože nutně potřebujete poškrábat vnitřek hlavy.


3. Trávící

Přichází hlad. Takovej ten vetřelcovskej, kdy vás žaludek požírá zevnitř. V hlavě si ustrojíte třípatrový dort z hořčice, marmelády, nakládaček, eidamu, čokolády na vaření, prošlýho jahodovýho jogurtu a gumových medvídků z narozenin.


4. Zívací

Hubu si div neroztrhnete v přívalu falešných zívacích ód. A pohltí vás únava tak mocná, že v žádném případě neusnete…  


5. Surfovací

Tak když už nespíte, co byste neprolezli všechny sociální sítě a dvacetkrát se nepodívali do vlastní galerie fotografií. Tohle kolečko si dáte ještě pětkrát, dokud vám telefon nespadne na hubu. Ještě že se nesnažíte uspat čtením Hry o trůny. Vyražený zub zaručen.


6. Kontrolovací

Zaplatili jste účty? Opravdu všechny? Fakt sem za pět minut nevlítne plešatej týpek s kladivem a zapečeťovací páskou? Nesvítí se v koupelně? Není koupelna zaplavená? Nemáte něco do práce? Na příští tejden? Ježiš, nehoří pes?  


7. Toužící

Pokud vás před ulehnutím bolela hlava, teď byste se rozdali komukoliv. Potřebujete nutně něco mačkat, hned. A ten vedle vás je tak zatraceně sexy, když spí. Jenže spí. Pořád spí, ať se pod peřinou snažíte vykouzlit cokoli.


8. Štymovací

Obličej narvete mezi matraci a rám postele. Zadek namíříte ke stropu, nohou rýsujete čáry, kterýma hledáte zlatý řez vaší půlky postele. Nakonec se naprdelíte na půlku druhou, mnohem pohodlnější a voňavější, přičemž partnera shazujete z postele. A hergot, nejhorší je, že ani tohle ho neprobudí…


9. Mstící

Ten vedle pořád spokojeně odfukuje. Teatrálním protahováním mu nenápadně jednu vrazíte. Když to s ním nehne, pro jistotu ho plesknete ještě jednou a jedním okem škodolibě sledujete narušení jeho spánku.


10. Naslouchací

Slyšíte chrápání všech členů domácnosti, brzdy vlaku, startování raketoplánu na Floridě a hlavně toho uřvanýho ptáka na stromě pod okny. Takže opět vstáváte.


11. Strachovací

Pokud vše selhalo, bujná fantazie pracuje na nejvyšší obrátky. Ideálně ve 3:15 vidíte ve stínu na zdi utopené děvčátko ze studny, ve dveřích stojí sympatický pán s motorovkou, plakát Darth Maula podezřele připomíná Freddyho Kruegera. Balíte se do peřiny, páč přes tu přece bubáci nemůžou.


12. Potící

Bezpečný úkryt pod duchnou po babičce se mění ve finskou saunu. Odkopáváte se tak divoce, že se o pelest praštíte do brňavky. Navíc opět shazujete partnera z postele.

AddThis
3 comments
Nini650
Nini650

Osmička a devítka, to mě dostalo, představila jsem si totiž sama sebe a věřte, že občas jsem to udělala a mnohem víc, abych partnera vzbudila :D 

Lucie Tuckova
Lucie Tuckova

13. PŘEMÝŠLECÍ

Místo spánku se vám v hlavě rojí jedna myšlenka za druhou, od těch na první pohled důležitých až po nesmrtelnost chrousta. Přemýšlíte nad úkolem, co vám zadal šéf a který pořád ještě nemáte, co koupíte svému partnerovi k narozeninám, které má už za týden, nebo jak jmenoval ten film, o kterém vám včera říkal kámoš. Jo, tohle bude dlouhá noc.

Podobné články: Blog

Google+