Blog

12 (jak jinak) nových znamení zvěrokruhu

Celej ten zodiac je dost zastaralej koncept. Říkali jsme si, že ho trochu aktualizujem, oživíme... a tak.
AddThis

Tučňák (21. 3. – 20. 4.)
Lidé narozeni v tomto znamení jsou roztomilí, mají většinou spousty přátel, a když se zamilují, tak na celý život. Většinou jeden tučňák hledá jiného tučňáka. A vychovávají spolu tučňáčata.


Klíště (21. 4. – 21. 5.)
Klíště je schopné pozastavit svůj sociální metabolismus až na několik let, dokud kolem neprojde vhodný hostitel. Pak se přisaje a velice těžko se takového člověka zbavíte. Většinou ho musíte pořádně, ale fakt pořádně vytočit.


Megera (22. 5. – 21. 6.)
Lidé, a zvláště pak ženy narozeny pod znamením Megery bývají často velice komunikativní, rády používají v mluveném projevu superlativy a zdrobněliny, v psaném pak spoustu pozitivních smajlíků. Občas na ně ale zapůsobí ohnivá energie Marsu a promění se v démona, který sebe i ostatní stáhne do jámy pekelné.


Hyena ( 22. 6. – 22. 7.)
Hyeny jsou hraví a společenští lidé se stálou chutí smát se a velice specifickým smyslem pro humor. Dobrou náladu si dokáží udržet, i když někdo v jejich okolí trpí. Zvláště pokud někdo v jejich okolí trpí.


Kapybara (23. 7. – 22. 8.)
Muži narozeni ve znamení kapybary jsou ničím nezajímaví a zbyteční tvorové, kteří společnosti víceméně nic nepřinášejí… ale z nějakého důvodu je všechny dívky světa totálně zbožňují. Většinou to bývají muzikanti. Basáci hlavně teda.


Homosexuál (23. 8. – 22. 9.)
Znáte takového toho člověka, který vypadá, jako že když ho někdo nahoře tvořil, vytvořil devadesát procent gaye a pak zapomněl přepnout orientaci ze žen na muže? Tihle lidé se narodili ve znamení Homosexuála.


Delfín (23. 9. – 23. 10.)
Delfíni jsou prudce inteligentní lidé s morálkou fašistického bachaře. Víte, jak se říká, že delfíni občas donesou tonoucího až na břeh? To je pravda. Ale pravda taky je, že daleko častěji odnesou tonoucího hlouběji do moře. Protože je to jednak sranda a jednak na to nikdo nepřijde. Protože člověk se utopí a delfín to nikomu neřekne. Protože je to mořská svině.


Mravenečník (24. 10. – 22. 11.)
Pokud jste se narodili mezi čtyřiadvacátým říjnem a dvaadvacátým listopadem, rádi nejspíš strkáte nos do cizích záležitostí. Lidé jako vy si zaslouží narazit na nějakýho delfína.


Kávovar (23. 11. – 21. 12.)
Kávovar funguje jako taková moderní vrba. Ví všechno na všechny, ne však proto, že by se o to snažil, ale proto, že je ve správný čas na správném místě. Naštěstí má v sobě vždycky dostatek kofeinu na to, aby přežil do dalšího dne.


Zlatá rybka (22. 12. – 20. 1.)
Zlaté rybky jsou zvláště populární mezi povrchnějšími lidmi z vyšší společnosti, protože… se na ně krásně kouká, ale to je asi tak všechno. Příležitostně, když jim koupíte kabelku nebo nové akvárko, splní vám tři přání.


Tasemnice (21. 1. – 20. 2.)
To je váš kolega Robert. Vy víte, co máme na mysli.


Bramborový salát (21. 2. – 20. 3.)
Bramborový saláti jsou silní tradicionalisté, zakládají si na svátcích a rodinném kruhu, který úzkostlivě střeží. A je taky pravda, že nic a nikdo nedokáže usmířit na svátky rozhádanou rodinu tak jako správně vylazený Bramborový salát.

AddThis
0 comments

Podobné články: Blog

COOKIES
Google+