Blog

12 věcí, které spolehlivě vytočí každého, kdo jede na fesťák

Fesťáky jsou bájo. Teda, byly by - až na pár drobných zádrhelů, které vás dokážou rozpálit do běla. Čtěte, co dokáže každého milovníka živé hudby pěkně namíchnout.
AddThis
 1. Dlouháni v kotli. No řekněte sami: čahouni nad 180 by prostě měli povinně stát v povzdálí, páč mají rozhled. Na rozdíl od těch, co musí celý koncert zoufale civět na jejich zátylek. Hernajs.
 2. Noční ToiToi story. Jak se setmí, jde do tuhého. Při každém čůrání se jenom modlíte, aby vám do té smradlavé břečky nezahučel mobil, případně si s ním radši ani nesvítíte a tápete poslepu. Teda, po čuchu. Fuuj!
 3. Když se vám chce na velkou. Držíte to, jak se dá, ale ta chvíle nakonec zákonitě nastat musí. Následné balancování nad dírou plnou cizích výkalů je fakt pošušňání. Brr.
 4. Když pak radši jdete za stromeček a zjistíte, že stejný nápad dostala minimálně půlka návštěvníků fesťáku. Mňamka.
 5. Timing. To si snad někdo dělá humor, když vymýšlí lineup a nasadí všechny trháky v jednu chvíli na třech různých stageích, ne? Člověk aby byl Hermiona a vlastnil obraceč času nebo co.
 6. Fronty. Do psí hadí, to musí člověk pokaždé vystát důlek, když dostane chuť na langoš?
 7. Smraďoši v davu. Pořádná muzika dokáže jednoho rozhicovat, a to pak máte hnedle pocit, že jste se ocitli v dobytčáku. Deodoranty by se měly u vstupu povinně čekovat stejně jako vstupenky!
 8. Sousedi ve stanovém městečku. Z posledního tažení se dotřepete pod plachtu, spokojeně se zavrtáte do spacáku, zavřete očka… a v tu chvíli se odvedle ozve rambajs, co by snad probudil i mrtvého. Hergot.
 9. Pogování v gládách. Člověk si chce jen tak decentně poskotačit mezi fanoušky, ale vyleze zdrchaný jak pes, protože ho přitom sejme dvacet frenetických frajerů s vojenskýma botama.
 10. Blitíčko, kde ho nečekáš. V setmělé toitoice (když si nerozsvítíte mobilem, aby vám tam nezahučel), před vstupem do stanu, za krkem v kotli… to prostě nečekáš.
 11. Když vám dojdou prachy. Ono se to nezdá, ale to je jednou smažáček, jednou hamburger, troje cíga, sedmé pivo, a najednou je ve šrajtofli vymeteno. A to je pěkný vopruz.
 12. Když se pak snažíte dostat domů. Dvakrát posílené spoje stejnak nestačí, takže se kodrcáte namačkaní jak sardinky v buse, ve vlaku nebo se přinejlepším sunete ve vlastním autě v zasekané koloně… No prostě báječné zakončení celého víkendu. Jupí.
AddThis
0 comments

Podobné články: Blog

Google+