Blog

12 věcí, o které přijdete, když přestanete kouřit

Přestat kouřit je určitě chvályhodné rozhodnutí. Jenže není zadarmo. Čtěte, o co kuřáci s posledním vajglem přicházejí...
AddThis

1. Kadění

Tam, kde musí normální smrtelník bojovat, kuřákovi stačí párkrát potáhnout, a jde to i bez tlačení.

2. šuškandu

Pokud se chcete něco o něčem dozvědět, běžte na cígo. Drby, klepy, podpultovky, cigaretka zkrátka rozvazuje jazyky.

3. linii

Za každý cígo, který si nedáte, polknete kus žvance. A pište si, že to se pak váha protáčí jako válce u forbesu.

4. rána a taky večery

První cígo, co trochu táhne, zlehka motá hlavu a člověka nakopne; to poslední, který je jako tečka za celým dnem, ať už byl jakýkoliv.

5. nehty

Když nebudete kouřit, budete dělat něco jiného. A nehty jsou tak nějak po ruce na ruce. Tiků se nezbavíte.

6. klid

Budete sice čistí, ale o nějaké vnitřní harmonii si můžete nechat jen zdát. Aneb jak se z kliďase stane nervák během jednoho dne abstinence.

7. těšení

Cígo je pauza a pauza je cíl, na který se dá těšit. Jo, můžete se samozřejmě těšit třeba na ježíška nebo dovolenou… Ale hergot, na cígo se můžete těšit každou hodinu.

8. rozum

Můžete být hrdina, jaký chcete, ale pište si, že absťák vám dá pořádně pokouřit. A až budete mít pocit, že přicházíte o rozum, budete pořád jen v polovině temna, které vás čeká.

9. toleranci

Především vůči pozůstalým kuřákům. Málo platné, z každého novopečeného nekuřáka se vždycky stane militantní psychopat.

10. sounáležitost

Máloco je takový společenský tmel jako cígo. Tyhlety venkovní kroužky nad popelníčkem jsou hotová komunita.

11. nápady

Jako kuřáka vás všechny slušný myšlenky napadly zásadně s cígem v ruce. A teď? Kdeže ty geniální nápady jsou…

12. pointu

Každý kuřák vám řekne, že není nic lepšího, než dělený cígo po sexu rovnou v posteli. Je to tečka. Takhle budete… No bez pointy.

AddThis
4 comments
OdetteBalog
OdetteBalog

Nefajcim. Myslim, ze je to aj vdaka vzoru, ktory som mala doma. Nasi fajcili jednu od druhej. Otec s tym prestal este pred narodenim mna a brata. Videl v USA vystavu o ludskom tele a pohlad na cierne pluca fajciara sa mu tak hnusil, ze este v ten den vyhodil vsetky cigy. Mama pocas tehotenstiev a kojenia nefajcila, ale potom vzdy zacala. Ked som mala 5 rokov, mame zomrel brat na celkove zlyhanie organov. Rad si vypil a vela fajcil. Mama s fajcenim prestala od zialu a od strachu, a to este v den strykovho umrtia. Rozhovor o skodlivosti fajcenia s nami rodicia viedli este na zakladnej. Nikdy ma to nelakalo. Kazdy rodic-fajciar dietatu dava signal, ze cigarety patria k zivotu. Sranda bokom. Cigarety skodia.

MJK05
MJK05

Po celém světě se cpou miliardy do kampaní na omezení kouření, na zákaz tabákových reklam na odvykání kouření a hlavně na léčbu nemocí z kouření... a pak přijde ČiliChili a napíše tuto sračku... Public responsibility je pro vaše PR asi cizí pojem...


JirkaHruska12345
JirkaHruska12345

Máte naprostou pravdu, ale je třeba tyto články brát s nadhledem 😊

Podobné články: Blog

Google+