Blog

13 věcí, co se vám dějou, když máte hodně rádi hudbu

Hudební fanatici pochopí, ostatní budou kroutit hlavou. Mimo rytmus.
AddThis

1. Hudbu okolo neumíte neposlouchat. A tak podvědomě rovnáte rytmus svýho kroku s doprovodem, co vám hraje v supermarketu při nákupu rohlíků. Jít mimo rytmus je pro vás nesnesitelná představa.

2. Potřebujete odejít z bytu, ale na MTV/v rádiu/v přehrávači hraje ta vaše. A tak tam musíte počkat, než to dohraje žejo. Svět počká.

3. Vypnout motor auta v půlce písničky, kor tý vaší oblíbený, je pro vás nemyslitelný. A tak sedáváte v autě ještě pár minut po zaparkování, abyste to doposlechli do konce.

4. Nedovedete si představit lepší opileckou zábavu, než pouštět hiťáky z jukeboxu v nonstopu ve tři ráno.

5. Když vám někdo řekne: Já poslouchám v podstatě všechno, je mi to jedno, plašej se vám kladiva.

6. Když hrajou písničky, rádi lidem vyprávíte, na jakym místě ve vašem osobním top žebříčku která je, co je nejlepší album daný kapely, přihodíte i pár zajímavostí z frontmanova osobního života a do toho si to ještě pobrukujete.

7. Pobrukujete si vlastně furt. Někdo řekne slovo, vám to asociuje song a už jedete. Nedá se to ovládnout.

8. V písních máte oblíbený momenty, kytarový sólíčka a takový nuance, který běžnej člověk nezaznamená. Vždycky na ně čekáte a se zvednutym prstem na to upozorňujete. Lidi na vás koukaj divně.

9. Nemáte rádi, když někdo poslouchá jen jeden žánr. Na to je tý dobrý hudby až moc.

10. Často se vám stává, že znáte budoucí hit tak s půlročním předstihem, všem ho nadšeně pouštíte, nikoho to nezajímá a po půl roce, když to začnou hrát rádia, to každej žere. Je to největší křivda.

11. Jednotlivý roky často rozlišujete podle toho, na jakým jste byli zrovna festivalu a kdo tam hrál. Měsíce podle koncertů.

12. V životě byste nebyli s partnerem, kterej prostě neposlouchá hudbu.

13. Zpíváte si v autě, zpíváte si se sluchátkama na uších na playback, takže nonstop vypadáte pro lidi okolo jako idioti, co naprázdno otvíraj pusu.

AddThis
0 comments

Podobné články: Blog

Google+