Blog

14 důvodů, proč má chlap tvrdší spánek než žena

Pro rovnost pohlaví se třeba přetrhněte, všechno ale neurvete. Například pokud jde o klidný spánek, ženy na tom budou vždycky hůř než muži. Čtěte, jak k tomu obě strany přijdou.
AddThis
 1. MUŽ JE PŘESVĚDČENÝ, ŽE MĚL TVRDŠÍ DEN, TAKŽE LEHNE SE SILNĚJŠÍM POCITEM STAHANOSTI A ZASLOUŽENOSTI.

 2. MUŽ SI JE DOBŘE VĚDOM, ŽE SVĚT HO BUDE NEODBYTNĚ POTŘEBOVAT I ZÍTRA, A TAK SE DO SPÁNKU VÍC POLOŽÍ. ŽENA SE JEN SKROMNĚ POLOŽÍ.

 3. MUŽ NA SEBE PŘED SPANÍM MRKNE DO ZRCADLA A I V POTŘÍSNĚNÝCH TRENKÁCH SI VÁŽÍ SÁM SEBE. ŽENA SE PŘED ZRCADLEM ODLÍČÍ A NANEJVÝŠ SE ZVÁŽÍ.

 4. MUŽ ZA VEČER NEJSPÍŠ VYPIL VÍC TVRDÉHO ALKOHOLU (POTAŽMO STEJNĚ ALKOHOLU, ALE TVRDŠÍHO), TAKŽE MŮŽE SNÁZE SPÁT, JAKO KDYŽ HO DO VODKY HODÍ.

 5. DOST MOŽNÁ SE DÍKY CHLASTU STIHL ROZESPAT UŽ CESTOU DO POSTELE, NA TVRDÉ SEDAČCE, JEŠTĚ TVRDŠÍ LAVIČCE NEBO JEŠTĚ NA TVRĎÁKA V HOSPODĚ.

 6. PROTOŽE BY TO NEBYLO POPRVÉ, MÁ MUŽ SE SPÁNKEM TVRDŠÍ ZKUŠENOSTI. CHRNĚT VLEŽE NA ROVNÉ MĚKKÉ POSTELI JE PROTI TOMU VŠEMU, KDE UŽ DADAL, SRANDIČKA.

 7. POKUD OPRAVDU PIL, MUSÍ MUŽ ŽENĚ ZATVRZELE TVRDIT, JAKÝ K TOMU BYL DŮVOD, A TVÁŘIT SE NATVRDLE, POKUD JDE O JEJÍ POHORŠENOST. TO SPAVOST TAKY DOST UTVRDÍ.

 8. VZÁJEMNÁ VÝMĚNA NÁZORŮ KONČÍ PRO MUŽE V MOMENTĚ, KDY SI TO VYŘÍKÁ. ŽENA V DEBATĚ V DUCHU POKRAČUJE S TÍM, CO K TOMU JEŠTĚ KDY DOŘEKNE.

 9. SEXUÁLNÍ ZÁŽITEK MUŽE KONČÍ ORGASMEM, KTERÝM SEXUÁLNÍ ZÁŽITEK ŽENY TEPRVE ZAČÍNÁ. ZVLÁŠTĚ POKUD NESTIHLA MÍT ORGASMUS. A TO SI PAK USÍNEJTE.

 10. ŽENA NA NOC SEŠTELUJE VYZVÁNĚNÍ TAK, ABY SLYŠELA, KDYBY JI NĚKDO POTŘEBOVAL. MUŽ JE RÁD, ŽE MÁ OD LIDÍ POKOJ, A VYPNE SI ZVUK.

 11. MUŽ S ULEHNUTÍM SHODÍ VŠE, CO PO CELÝ DEN VLÁČEL NA BEDRECH. ŽENA PŘEMÝŠLÍ, CO SI ZÍTRA NA BEDRA OBLÉKNE. A ZDALI SI NA NĚ OBLÉKNE VŮBEC NĚCO.

 12. MUŽ JE V POSTELI VŮBEC TAK NĚJAK ZA CÍLOVOU PÁSKOU TOHO, CO NA NĚJ DEN SESLAL. KDEŽTO ŽENA TEPRVE ZAČÍNÁ ŘEŠIT, CO JÍ DEN PŘINESL.

 13. MUŽ TVRDĚ CHRÁPE. TAK AKORÁT, ABY TÍM BUDIL ŽENU, ZÁROVEŇ VŠAK ABY NEVZBUDIL SEBE.

 14. MUŽŮM SE ZDÁ O ŽENÁCH, KDEŽTO ŽENÁM SE ZDÁ O MUŽÍCH.

AddThis
0 comments

Podobné články: Blog

Google+