Blog

14 důvodů, proč nosit rídžojsky

Rejoice kalhoty jsou boží. Řekněte, že ne a máme vás. Protože ať si pražský hipstři řikaj, co chtěj, nic nepotěší vaše nohy tolik, jako čtverečky a logo s kytkou. Tady je čtrnáct důvodů, proč tomu tak je. Čtěte a učte se.
AddThis

Pohodlí nade vše

Někomu to možná přijde málo. Ale ve skutečnosti by mělo pohodlí být jednou z nejdůležitějších vlastností oblečení. Jestli si ale chce někdo pařit moudí v upnutých rourách, nebo propotit celý den v obleku… je to jeho volba.


Fest kvalita

Gatě od Rejoice něco vydrží. No schválně, pořiďte si nějaké čupr džíny za sedmičku, předem módně odřené… za tři měsíce máte po parádě. Čtverečkované nohavice je přežijí několikanásobně.


Omyvatelnost

Když si je ušpiníte, nemusíte je vyhodit. Prostě přeperete na čtyřiceta jste zase za štramáka.


Do sucha i do vodičky

Díky kvalitnímu materiálu vás Rejoice udrží v suchu i během období dešťů. Vlhko si na vás nepřijde.


Veselé barvy

Proti unifikované modři a šedi běžných kalhot září Rejoice optimistickými barvami. Trocha oranžové a červené vleje do pracovního dne spoustu radosti. A všichni suchoprdi se s tou svojí vyblitou béžovou můžou jít klouzat.

Je to veselé, je to hravé, a když si uděláte figurky, můžete si na kostičkách třeba zahrát šachy.


Fejky

Když už si přičinlivý stánkařský národ dá práci něco zfalšovat, musí to stát za to. Tržnice říkají ANO!


Prodyšné

Zatímco nohy džínařů se v létě koupou v potní lázni, pod lehkým plátnem gatí s kytkou příjemně profukuje jemný vánek. A na plovárně se všem těm riflovým plísňáčům a zapařmenům můžete otevřeně vysmát.


Kostičky

Nad kostkaté záplaty na kolenou není. Je to veselé, je to hravé, a když si z oblázků a klacíků uděláte figurky, můžete si na koleni třeba zahrát šachy.


Sebevědomí

Pokud se dokážete povznést nad okaté odsudky zakomplexovaných fashion fašounů a vyrazit v rejoickách třeba do divadla, musíte mít sakra pro strach uděláno. K tomu abyste byli hater žádnou odvahu nepotřebujete. Stačí se vézt s davem.


Utěrka

Vzor, který evokuje utěrky vašich babiček, napovídá, že do těchhle kalhot se nemusíte bát otřít mastné nebo jinak zasviněné ruce. Což je prostě občas setsakra třeba. A třeba u Denimu si to rozmyslíte.


Česká kvalita

Vstáváte ráno na farmářské trhy, a co není hezky český, do huby nevemete. Tak v čem je najednou problém. Rejoice jsou český jako vaše matka. Možná víc.


Univerzální voják

V lese i na výletě se vám pevné prošívané kalhoty budou hodit jako blázen. Ale i v betonové džungli velko- či maloměsta kvalitu oceníte. Vždycky v plné pohotovosti, odhodláni vyjít vstříc novým výzvám a dobrodružstvím.


Módní fašouni

Využívají toho, že se v módě vlastně nikdo moc nevyzná. A jelikož teta pracovala v Jitexu a jedna kamarádka byla dvakrát v Paříži, stávají se samozvanými arbitry dobrého vkusu. Kdyby si místo toho oblíkli něco normálního a vyrazili do přírody, udělají pro sebe rozhodně líp.


Porn star

Kalhoty Rejoice hrají důležitou roli v jednom velmi košilatém snímku pro dospělé. A mají nejvyšší morální kredit, jelikož vydrží nejdéle oblečené. Link bohužel přidat nemůžeme, anžto jsme slušnej časák, zkuste si to teda alespoň představit. Máte to? Tak vidíte!


 

AddThis
7 comments
LeRomain
LeRomain

V létě v riflích? Tady někdo nezná šortky/šaty/sukně?

liskaelis
liskaelis

Já si skoro myslím, že to ani není vychvalování těch divných kalhot s kostkama. Já si skoro myslím, že když tu někdo napíše, že jsou to "fakt super kalhoty", tak ze sebe udělá akorát pitomce (ať už je má z roku 1999 nebo 2009).

simipeter
simipeter

sorry ale když jsem si koupil kalhoty od rejoice v roce 1999 mám je do teď ano už jednou byly na přešití ale super vzor a látka pevná teď jsou z číny tenký a hned se roztrhají a cena taky už není nic moc zklamaly mě škoda že se tak zhoršily ale drží se české klasiky co je dobré a populární dlouho nevydrží.

VeronikaValent8
VeronikaValent8

Což takhle brát článek s nadhledem, je zábavný. Nikdo vás v nich do divadla nenutí a není divadlo jako divadlo. Pokud vedle mě nesedí měsíc nemytý a nepraný už stěží humanoid, tak jsem šla koukat na představení, ne na další návštěvníky. :) 

Ellii
Ellii

Do lesa či do Stromovky, proč ne. Ale do divadla? I kdyby byly Rejoice čerstvě vyprané a měly nažehlené puky, štramák nebudete ani omylem! Ještě je doporučte na svatbu nebo promoci, to by taky epesně vynikalo. A hrát pomocí oblázků a klacíků šachy na koleni? No, šachy mají 32 figurek, to musím uznat, že je obdivuhodný výkon.

Podobné články: Blog

Google+