Blog

15 debilních otázek o piercingu

Ta hláška o bordelu v ksichtě z Pulp Fiction je prostě skvělá. Jenže když máte piercing, vytahuje ji na vás kdekdo. A když ne tuhle, tak zvolí jednu z následujících otázek. Věřte nebo ne, s propíchanýma lidma se dá mluvit i o jinejch věcech. Třeba o počasí. Schválně to někdy zkuste! Budou vám vděční, že nemusí postopátý odpovídat na tu samou věc.
AddThis

1. Bolelo to?

Naprostá klasika. Nejdřív znejistíte, protože nevíte, co myslí. Pak vám dojde, že jde o piercing. A pak znovu nevíte, co odpovědět. Protože když do vás někdo bodne jehlu, tak to samozřejmě bolí. Ale zas to není tak strašný, abyste věděli.

2. Bolí to?

Položit tuhle otázku v přítomném čase je vážně zvláštní. Nicméně spousta lidí má prostě pocit, že takový piercing zkrátka bolí neustále. A lidé dobrovolně po mnoho let snáší ta nesnesitelná muka…

3. Pípáš na letišti?

Podle frekvence této otázky se většina populace domnívá, že piercing v pupíku spustí veškeré letištní bezpečnostní systémy s větší razancí než bouchačka narvaná v nohavici nebo plastická trhavina v příručním zavazadle. Tak pro všechny ještě jednou: Ne, piercing nepípá! Je vyrobený z chirurgické oceli nebo titanu a tyhle kovy obvykle na letišti nepípají.

4. To máš doopravdy nebo nalepovací?

Kdo má nalepovací piercing, tomu je buď čtrnáct nebo je na karnevalu převlečenej za pankáče. Takže jo, mám to doopravdy.

5. To máš jako skrz?

Tahle otázka pokaždé překvapí. Základní princip klasického piercingu je totiž probodnout tkáň skrz a prostrčit šperk durch. Tak proč ty dotazy?

6. A víš, že tam budeš mít díru, až to vyndáš?

Co na to říct, než: Ano. Vím. Nechala jsem si ji tam totiž udělat, aby to tam šlo vůbec dát, proboha!

7. Prooooč?

Protože se mi to líbí. Protože jsem chtěla. Protože mi to přijde hezký. Protože mi to přijde důležitý. Protože to rajcuje moji holku… Důvodů může být spousta. Jenže když se na ně vyptáváte napůl povýšeným a napůl znechuceným Prooooč?, dozvíte se leda houby!

8. Kde všude máš piercing?

Pokud prozradíte, kde všude, následuje reakce Fůůůůj nebo Uka! Nebo obě. V různém pořadí, podle toho, jak otrlé diváky máte.

9. Vyndáš si to někdy? A kdy?

Může se stát, že přijde čas, kdy se rozhodnete piercing vyndat. Ať už kvůli práci, hysterický mámě nebo prostě proto, že vás už přestane bavit ho nosit. Ale nejste sakra jasnovidec, ne?

10. Jak spíš? Jak smrkáš? Jak jíš? Jak… ehm… souložíš?

Co na to říct? Tak jako všichni ostatní. Oukej, oukej. Ze začátku bylo možná třeba víc opatrnosti, ale fungujete jako normální lidi. Někde třeba i líp…

11. Tobě se to líbí?

Co je to za otázku? Jasně, že jo! Kdo do sebe nechá bodat jehly jen proto, aby si pak přišel škaredej?

12. A tebe jako vzrušuje bolest?

Vždycky se najdou tací, kteří se domnívají, že to, že máte piercing v nose nebo druhou dírku v uchu, je jasný důkaz, že se po nocích necháváte šlehat bičem od dominy v latexové kombinéze.

13. Kolik to stálo?

Pokud jste se rozhodli ušetřit a píchala vám to kámoška opálenou sichrhajckou na záchodě, vynadají vám, že riskujete zdraví. Pokud jste zašli vzorně do studia, vysmějou se vám, že vám to přece mohli píchnout na záchodě sichrhajskou.

14. To nesmíš moc blízko magnetu, ne?

Ten, kdo vytáhne fór s magnetem, má vždycky pocit, že je originální a vtipnej. Originální není ani za mák a vtipnej už vůbec ne. Už jenom proto, že piercingové šperky se zkrátka nevyrábí z magnetických kovů.

15. Není to nepraktický?

Jako je. Musíte se o to starat, chvíli se to hojí, což není úplně nejpříjemnější věc na světě, občas zatrhnete za svetr, kapesník, podprsenku nebo cizí zuby – podle toho, kde to máte. Nejnepraktičtější je ale to, že vás furt někdo otravuje s patnácti stejnejma dotazama dokolečka.

AddThis
9 comments
Lenny_7_
Lenny_7_

Sedí to úplně přesně 😀 plus ještě otázka: Co na to vaši? 😀

IngloriousBastard
IngloriousBastard

Pre ľudí, ktorí sa nevyznajú v problematike sú niektoré otázky logické. Samozrejme otázka typu či niekoho vzrušuje bolesť je trochu menej logická, ale všeobecne vzaté, žiadna otázka nie je hlúpa, možno je len nesprávne položená, alebo zbytočná. Hlúpe môžu byť eventuálne odpovede. 

BeeZzaz
BeeZzaz

Mám roztahovák od 6. třídy a i po téměř tří letech za mnou chodí spolužáci a ptají se jestli mě to bolí, když odpovím že ne, tak s ním zvídavě začnou hýbat, tahat za něj atd. případně když mám tunel tak mi ním někdo neustále prostrkuje pastelky, kouká skrz něj... :DDD je to neuvěřitelně otravný, a nejhorší je, když mě pak někdo přemluví k tomu abych si ho sundala, aby viděli jak velká díra tam je a pak s jekem a znechucením odběhnou :DDDD

LuciePalmer
LuciePalmer

A? Ja mela supr rodice a od 6.tridy mam pichnutej jazyk.

Patniik
Patniik

Souhlasím ... :D Ale chybí tam jedna otázka, kterou jsem asi slyšel nejvíckrát, a nedá se na ni odpovědět: Ty máš piercing? 

Snad vidite ne? :D 

pek76
pek76

všech 15 bodů sedí jak prdel na hrnci

JaroslavKotlaba
JaroslavKotlaba

Horší je (u někoho s tunelem v uchu) Že uhodnu tvojí oblíbenou kapelu. Je to Visací zámek a zamknout mu ten zámek do tunelu.

Podobné články: Blog

Google+