Blog

15 druhů holčičích opiček

Alkohol dělá s holkama divy. Na každým večírku se vylejete do trochu jiný nálady, ale v podstatě je to furt dokola. Mrkejte na patnáct druhů holčičích alko-nálad.
AddThis
 1. Rozverná: Hodně chichotání, nějaký selfíčka a ve chvíli nepozornosti drinkovej deštníček vetknutej do záňadří.
 2. Tklivá: Žádný chichotání, zato hodně posmrkaných kapesníků, řasenka v bojové úpravě „zmoklá panda“ a taky hodně nadávek na chlapy. 
 3. Přítulná: I největší nedotknutelný princezny vám po pár sklínkách začnou laškovně pokládat ruku na rameno, stehno tříti o stehno… Další průběh tření je pak ve vaší režii.
 4. Nahoře bez: Na některý holky to prostě s pár promilema zákonitě přijde. Triko dolů a ukázat světu, co maj hezký. Bohužel ty, kterejm se to stává, to už zas tak hezký nemívaj.
 5. Vytuhlá: Čelíčko na stole si čas od času hodí i princezna na hrášku. O princeznách na vodce nemluvě.
 6. Rozhoďnožka: No jo, komu se to nestalo. Druhej den je z toho trochu vztekání, ale zas je o čem mluvit, že jo.
 7. Běsná: A prostě se bude hádat. O tom, že se na silvestra rozhodně s nikým nelíbala, o tom, co si myslíte o politice, ale klidně i o tom, kde jsou v týhle hospodě záchodky. Hlavně když je příležitost ukázat názor.
 8. Vydeptaná: „Je ti něco?“ „Ále, nic…“ Následující dvouhodinovou emoční sprchu vydrží jen nejodolnější kamarádi.
 9. Královna parketu: Nevadí, že na tělocviku ani pořádně nehodila krikeťákem a aerobik je pro ni sprostý slovo. Když na to přijde, bude trsat pogo i na místní dechovku.
 10. Dojímavá: Všechno je krásný a všechny má strašně ráda. A hele, ten pán jak si roztomile ublinknul pod stůl!
 11. Bojovná: Když se holky chtěj prát, chlapům nezbejvá, než stydlivě krčit ramenama a nechat do sebe tak trochu bušit. Ženu ani květinou, o půllitrech nemluvě.
 12. Pečovatelská: Všichni kolem jsou pro ní najednou jako zatoulaný kočky. Nakrmit, uklidit po nich, přidržet vlasy, lízat rány. Však víte.
 13. Vyzutá a vysvlečená: Vyrazit si v podpatcích a silonkách znělo sice jako super nápad, ale po třetím drinku se na tom nedá stát a ok na punčochách je víc než na polívce v nádražce. Všechno přebytečný dolů!
 14. Dřevorubecká: Jemná dívčina najednou začne vyzývat štamgasty v páce a u toho házet fóry, který jsou v útlocitnějších státech trestaný pár lety natvrdo.
 15. Poblitá: Tak nakonec skončí každá, která se do toho moc opře. Ale naštěstí jí vždycky ty vlasy někdo podrží.
AddThis
1 comments
Magdalena Dadova
Magdalena Dadova

16. Kousavá: Dvěma deci vína se rozehřeje k jemné ironii a po několikero panácích rozpálí až k cynickejm sarkasmům, kterejma tepe všecky a všecko. Dráždí-li se dostatečně dlouho a zblízka, její čelist se zpravidla zahryzne někam, kde to může trochu bolet a způsobit pár následných podlitin. Ty pak můžete hrdě vystavovat na odiv, či naopak úzkostlivě skrývat.

Podobné články: Blog

Google+