Blog

15 důvodů, proč holky celý léto protrpěj

Léto je naprosto báječný roční období, ovšem pouze v případě, že máte chromozom Y. Všechny baby trpěj jako zvířata. Čtěte, proč a jak.
AddThis

Chlupy

Odhalený nohy jsou možná bezva, šmejdit po nich každej druhej den holítkem už tak bezva neni. Nemluvě o jinejch tělesnejch partiích, kde je to kosení porostu ještě větší bída…

Vlasy

Furt vám někde lítaj, potěj se a mastěj se, že ani drei wetter taft to nevytrhne. Jedinej myslitelnej styling je culík nebo na kluka. Konec, šmitec.

Krámy

Tampóny jsou možná nejlepší vynález lidstva ever, ale ráchat se v moři s provázkem v rozkroku zas takový terno není. A to se spolehněte, že to na tuty dostanete zrovna ve chvíli, kdy sedáte do letadla…

Čumilové

Málokterá si fakt užívá, když jí každej druhej civí na zadek. Jako jasný, říkáme si o to samy, mohly bychom chodit zahalený… jenže to se v tom vedru prostě nedá!

Čumilové: level tvůj kluk

To máte fuk, jak moc je zamilovanej – prostě čumí a nemůže si pomoct. Každý skvělý rande vám zákonitě pohnojí nějaká nádhera, která kolem propluje bez podprdy nebo v mini.

Make-up

K vodě je to blbost, do rozpálenejch ulic města jakbysmet. Všude se to rozteče jak čokoláda v kabelce.

Nerovnoměrný opálení

Hergot, proč prostě ještě nikdo nevynalezʼ bikiny, po kterejch bychom neměly bílý půlky a čárky na ramenou?

Sebevědomí

To máte buď faldíky, nebo malý prsa. Další trčej kosti, čtvrtá má moc krátký nohy… Holt málokterá se v těch plavkách cejtí jak ryba ve vodě. A v neoprénu bronz nenachytáte.

Spodní prádlo

Jasný, že byste mohla vyrazit naostro, jenže kdo si to lajzne? A v těch špagetovejch ramínkách a volnejch střizích žádnou podprdu neschováte: buď čumí vzadu, nebo má šejdrem ramínka, třetí prosvítá krajka, ježišmarjá, se na to můžu vykašlat!

PedikÚra

Do bagančat už se to neschová, takže ty svý pařáty prostě musíte dát do pucu. Přičemž šestkrát přetáhnete, udusíte se odlakovačem a nakonec tu parádu neuváženě otřete o futra. Proboha!

Koláče

V sebepěknějším ohozu vypadáte úděsně, když ho zdobí dva propocený kruhy v podpaží. A kdo to má pořád převlíkat a prát?

Přežírání sladkým

Úzkostlivě počítáte každou kalorii, abyste v plavkách nebyla za bečku, načež projdete kolem zmrzlinovýho stánku… a je vymalováno.

Bolavý nohy

Ty nový zlatý sandálky na osmicentimetrovým podpatku máte sice parádní, jenže bez ponožek si uženete výstavní puchejř dřív, než byste řekla náplast.

Odřený a zapařený stehna

Málokdo má výstavní kasičku aka thigh gap. A ty, které si šoupou nohy o sebe, dřív nebo pozdějc skončí s rudejma pálivejma mapkama v rozkroku.

Mykózy

Koupačka v bahňáku plus 30 stupňů ve stínu je jednoduchá rovnice, která prostě nutně končí gynekologickou apokalypsou. Hernajs, ať už je zas podzim!

AddThis
0 comments

Podobné články: Blog

Google+