Blog

15 důvodů, proč jsou holčičí hadry vlastně mučicí nástroje

Krása bolí a ženy jsou kvůli ní ochotné trpět jako zvěř. Za trochu pochvaly a pohled do zrcadla se nechají dennodenně svírat, škrtit, dusit a řezat šňůrkami od kalhotek. Čtěte.
AddThis

Podprsenky

Ramínka řežou, kostice popichují a celé vás to mačká a škrtí. Kompenzuje to snad jen ten slastný pocit, když podprdu večer sundáte a poškrábete si otlaky.


Stahovací kalhotky

Není to sexy, ale umí to kouzlo, které špeky zatlačí hluboko do těla. Jak se říkalo za starých časů: navrch huj… a vespod zaškrcené žíly.


Korzety

Ať už je to součást večerních šatů nebo nočních hrátek, při každém předklonění do vás korzet zabodne kovovou kostici. Nehledě na to, že na zašněrování potřebujete aspoň jednoho dalšího člověka. A pak už jen stačí celý večer nedýchat.


Tanga

Některé oděvy prostě tanga jako podklad přímo vyžadují. Nicméně si užijete permanentní zářez. Horizontální i vertikální.


Silonky

Dětská jistota „jedna čárka dopředu, dvě čárky dozadu“ u silonek neplatí. Navíc se ty nylonové mrchy s každým krokem šinou níž a níž. Řešení je nechat si narůst nožní strniště a zafixovat jemnou tkaninu chloupky.


Zipy

Většinou je máte na holé kůži a to je pak jedna dvě, skřípnout si do nich nějaký přečuhující fald nebo vlasy.


Tílko

Aby se nenastydly ledviny, vaječníky a vůbec další veledůležité vnitřní orgány, nosíme my holčičky od mala tílečka, abychom neměly holá záda. Takže zchoulostivíme. A když pak jednou vyrazíme s holýma zádama a nahým pupíkem, máme nachlazeno raz dva.


Malé černé

Univerzální kousek, který nesmí v ženském šatníku chybět. A tak se malé černé univerzálně šinou nahoru, zatímco vrchní sklouzává dolů, takže popotahujete jak alergik se sennou rýmou.


podpatky

Ničí vám nohy i páteř. Můžete jimi zranit partnera při tanci i v intimních chvílích. A ještě většinou stojí jednou tolik, než kolik byste za ně ochotně daly. Ale móda si je žádá. A tak se dobrovolně mrzačíte dál.


Ramínka od podprdy

Když víte, že budou vyčuhovat, je tu dilema jaká zvolit. Jestli upatlaná „neviditelná“ ze silikonu. Nebo radši tělová. Což je synonymum pro zapraná bílá.


PLAVKY

Jednoznačně nejstresovější oděv. Kvůli jeho nošení se musíte mučit už od února.


Kabelky

Zavazadla, do kterých se pořádně nic nevejde. A pokud vejde, vytlačí na rameni vkusný rudý pruh. A ještě tu věc, co se vám do nich vejde, nakonec nenajdete.


Asymetrické věci

Aby byly správně asymetrické, musíte je fixovat k tělu oboustrannou lepicí páskou. Nebo nastřelit hřebíkama. Jinak sjíždí a odkrývají místa, která mají zůstat skrytá.


Kapsy

Sukně nemají kapsy. Šaty nemají kapsy. A když náhodou ulovíte sukni s kapsou, tak vám se zátěží spadne. 

AddThis
8 comments
Lalin von Lippowitz
Lalin von Lippowitz

Silonky a nechat si narůst nožní strniště? Stačí po nandání lehce stříknout lakem na vlasy a je po problému ...

Annabel89
Annabel89

Stačí si koupit správnou velikost a 90 % problémů z tohodle článku zmizí, dámy ;)

karboxilas
karboxilas

Já tanga taky nosím a připadaj mi fajn ;)

MichaelaHorakova
MichaelaHorakova

@karboxilas Tanga totiž mužům nesmírně sluší. Uj. Btw. Malé černé jsou černé šaty, jak již bylo zmíněno, pro každou příležitost.

MarianaRysava
MarianaRysava

Přidala bych ještě jednu mučící věc a to slimky: zvlášť pro nás s oteklýma nohama a zvlášť v době, kdy se nic jiného nedá sehnat. Au au.

Podobné články: Blog

Google+