Blog

15 způsobů, jak vám Facebook neustále ničí život

Pokud byste brali svůj život podle sítě, nejspíš byste si to museli hodit. Vždyť jen podle lajků jste úplní chudáci. Jen si to vemte popořádku. Mrkejte.
AddThis
 1. Především nemáte pořádné kamarády. Ty co máte, možná ani neznáte, ty co znáte, se s vámi nebaví. A hlavně, nejspíš jich nemáte dost. Určitě ne tolik, kolik jich mají ostatní.


 2. Čekáte na lajky. Neustále. Na profil si toho dáváte maloučko, všechno pečlivě zvažujete, a když to přijde, chcete sukces. A ono nic.


 3. Zjistili jste, že nějak extra vtipní nejste. Poněvadž i ten sebevětší humor, kterým si kořeníte profil, vám olajkuje jen pár nejvěrnějších.


 4. A nejste ani moudří. Zatímco jiní sypou moudra, ty vaše citáty nezajímají už tuplem nikoho. Dokonce i když je kradete od rytířů řádu bílého bůhvíčeho


 5. Nemáte děti. Což by lajky jistě sypalo, stejně jako všem kamarádům, co je mají. Takhle vám to ale jen připomíná, že jste single a ubožák.


 6. Dokonce ani to zvíře nemáte. Takže si skoro začnete připadat jako strašnej sobec.


 7. Nakonec hlavně stalkujete. Svoje bejvalý, jejich současný. Kamarády…


 8. A závidíte. Protože nechodíte na večírky, nefotíte si boty na procházce a nikdo vás netaguje na fotkách.


 9. Jíte nefotogenický jídlo. Nemáte ani fotogenickou holku a nejezdíte na žádnou prima dovolenou.


 10. A kromě toho, že žijete strašně nudnej život, nejste ani kreativní, protože na rozdíl od ostatních přátel nemáte kapelu na Bandzone, profil na Fleru a nepíšete krátký povídky na Tumblr.


 11. A k tomu jste i fyzická troska, protože jako jedinej ještě nemáte běžecký boty a číslo na maraton.


 12. Věčně tak trochu řešíte, proč zrovna vás nepozvali na tu událost, kam jdou podle všeho fakt úplně všichni. A připadáte si jako chudák.


 13. Ani pořádného přáníčka k narozeninám se vlastně nedočkáte. Když si to spočítáte, popřála vám sotva třetina „kamarádů“. A většinu ani pořádně neznáte.


 14. A aby toho nebylo málo, Facebook vám dokonale cílenou reklamou neustále připomíná, jaký vlastně chudák jste.


 15. Nejhorší je, že ve výsledku nejste ani dost velcí chudáci, aby vám svět lajkoval ty zoufalý statusy. Prostě nic…

 

To by bylo, aby si pak člověk po chvilce na Facebooku nepřipadal jako učiněný chudák. A algoritmy za to rozhodně nemůžou.

AddThis
0 comments

Podobné články: Blog

Google+