Blog

15 důvodů, proč se holky netěší na léto

Netěšit se na léto je jako nemít rád čokoládu – prostě divný. Ale my holky to máme v létě prostě docela těžký. A navíc si to ještě rády ztěžujeme. Čtěte a najděte se.
AddThis

1. Ředitelka vápenky

Pokud jste se přes zimu nechodily smažit do solárka, tak první teplý den vypadáte, jako byste zdrhly z muzea voskových figurín. A bílý nohy jsou strašně hnusný.

2. Rudoch

Tak co, se hned opálím, že jo. Tady už jsem trochu červená, ale to do rána zhnědne, ještě dám 15 minut. Je hele, puchýřek! A další! Má se to takhle loupat?

3. Oranž

Moderní žena se neopaluje, moderní žena se namaže samoopalovacím krémem. Co na tom, že pak vypadá jak nahnilý pomeranč a na oblečení jsou nevypratelný fleky – všechno lepší než vápenka!

4. Scvrklé oblečení

Kurňa, jak to, že se to oblečení přes zimu tak smrsklo? Vždyť tyhle šortky byly tak děsně sexy, a teď se mi do nich ta prdel nevejde?  

5. Srst

Přestože se všechno vrací, móda chlupatic ze 70. let ne. A jestli nechcete vypadat jak kaktus, tak žiletka bude v létě váš každodenní kamarád.

6. Ďolíky

No tak to je další záhada – co se vám to tam na zadku od minulého léta udělalo? To je normálně měsíční krajina! Je to jasný, letos do plavek ani náhodou.

7. Plavky

Je v nich vidět všechno. VŠECHNO!

8. Sláma

Pár slunečných dnů, trocha chloru, a máte na hlavě místo bujné hřívy slámu. Jediná radost je vidět, jak to peroxidovým blondýnám jde do zelena.

9. Pihy

Pipi dlouhá punčocha byla bezva, měla koně, hrnec zlata a tak, ale vypadat jako ona jste fakt nikdy nechtěla. A je jedno, jak moc vám budou chlapi vyprávět, že je to roztomilý.

10. Pot

Letní šatečky, vítr ve vlasech a k tomu kola v podpaždí. Fuj.

11. Český muž

Zatímco vy řešíte všechno, muži neřeší nic. Sandále, sepraný šortky, vybledlý triko s obrázkem a tradá, jde se na pivko.

12. Svatby

Není nad to smažit se půl dne v zámeckém parku zabodnutá jehlovými podpatky v trávníku, přecpat se svíčkovou, přiotrávit se sušenýma švestkama ve slanině a dorazit se vínovým patokem, který dovezl ženichův strýc Lojza z Moravy, protože u nich by to nikdo nepil.

13. Grilovačky

Je léto, budu jíst čerstvou zeleninu a zhubnu. No jó, jenže to by nemohla být dvakrát do týdne nějaká grilovačka, a zkuste ogrilovat salát, že jo.  

14. Fotbaly

Každej druhej chlap kope nějakou tu okresní čutanou a nebyla byste dobrá přítelkyně, kdybyste ho nepřišla podpořit. Sedět v parnu na tribuně, čuchat pivní výpary a řvát „dávej!“ ovšem asi není vaše představa romanticky stráveného odpoledne.

15. Plodiny

„Liduško, přivezla jsem ti rybíz!“ Bezva, dáte ho do jogurtu a uděláte bublaninu. Jo, jenže ono je ho 9 kilo. Takže mrazíte, zavařujete a dušujete se, že příště, až budete u vašich, ty rybízový keříky vytrháte i s kořenama.

AddThis
8 comments
PepeValis
PepeValis

na moji nesedí ani jedno :) možná ten muž :D

Luxius
Luxius

Co bych dala za rybíz ..:D

karboxilas
karboxilas

Pořád lepší ředitelka vápenky než majitelka uhelných skladů 

lenbla
lenbla

Všechno je to pravda, ale stejně hurá léto!

sandman1965
sandman1965

Jenom poznámka- pihy jsou vážně roztomilý, obzvlášť dokud vážně vypadáte jako ředitelka vápenky:-).

Podobné články: Blog

Google+