Blog

15 fází bílýho sexu

Přežíračky odsoudí každý dietolog. Ale vytrhnou vám tihle chytrolíni ve dvě ráno klobásu z ruky? Čtěte o slasti a utrpení nočního tláskání!
AddThis

1. Lelkování

Už nevíte, jak se v peřinách nakroutit, a ve snaze usnout si promítáte ovečky na strop. Ovečky se pasou. Papají trávu. Ovečky mají hlad. Máte hlad. 

2. Kručící erekce

Vaše útroby se dávají na beat box a v břiše vám kručí, až se nadzvedává duchna. Nebo je to jen iluze? Máte vůbec hlad?

3. Kamufláž

Nemáte hlad, je to přelud. Je to past. Zamačkáváte oči do hlavy a dusíte svou nenažranost polštářem. A v hlavě vám tančí slanina.

4. Průzkum

Jo, máte hlad. Co jít jenom na kukandu? Jen prstíčkem špajz pootevřít? Třeba zjistíte, že nemáte hlad. A stejně tam nic není. Ne? 

5. Rozhodnutí improvizovat

V lednici fakt není nic, co by za to stálo. Zato vy už stojíte. A MÁTE HLAD! Při sexu se dá zahrát velký divadlo i s malým Kašpárkem. Proč ne při tom bílým?  

6. Předehra

Osaháváte potraviny, svlékáte orosené obaly, nadzvedáváte víčka, stahujete salámům punčošky. Máslo taje. Dveře skřípavě vzdychají a nože kloužou. 

7. Stimulace chutí

Gastro-nadrženost vás totálně ovládá. Střídáte sladké se slaným, pikantní s jemným, tvrdé s měkkým i máčené s polomáčeným.

8. Sendvič

Rozjíždíte potravinovou kámasútru, štosujete jeden plátek čehosi na druhý a prokládáte to vrstvami arašídového másla. Ano, ještě! Víc doleva! Víc čokolády! ANO!

9. Vyvrcholení

Sesouváte se k zemi, visíte na ubrusu a v extázi si olizujete marmeládu z brady. Chuťové buňky spokojeně vibrují a vám je dobře. Sakra dobře!

10. Svinčík

Ve vlasech máte nasněženo od popcornu, cíp pyžama jste vymáchali v omáčce od oběda a váš spokojený úsměv zdobí mléčný knír. Pytlíky všude. 

11. Popření

Zastrkáváte pupky a okamžitě ničíte důkazy. Vaše noční výprava nikdy neproběhla. A vůbec – vždyť jste toho zas tolik nesnědli, ne? 

12. Výčitky 

Dieta v háji. Sixpack v háji. Nové o číslo menší džíny, co jste pořídili pro výstrahu a motivaci k hubnutí, v háji. Zítřejší plánovaná hostina taky v háji. Všechno jste sežrali.

13. Kocovina druhého dne

Je vám tak zle, že nemáte ani tužku. Žáha žhne a vy čekáte, kdy se vám pupkem provrtá vetřelec. Furt krkáte. Jo a na záchodě ty papričky fakt pálí podruhý.

14. Morální kocovina

Neměli jste to dělat. Proč jste to udělali? Za všechno může ten bídnej salát k večeři a snaha nejíst po šestý večerní. Příště bůček a spokojený spánek než tohle.

15. Odhalení

Buď neunesete tíhu svýho hříchu a prásknete se sami, nebo vás nabonzuje načnutá bonboniéra pro babičku. Jako cejch si nesete další špíček. Ale víte co? Stálo to za to!

AddThis
1 comments
Jakub Jimbo Dusek
Jakub Jimbo Dusek

To je v prdeli, všechno pravda, food porn je prostě food porn. Člověk cvičí , maká aby byl fit a nejednou v noci cvak hipnotizující světlo ledničky a končí v jednu ráno se sušenkou v ruce kterou rachtá v nutele......fuck!! :D :D

Podobné články: Blog

Google+