Blog

15 hříchů nacamraných kluků

Vožralí chlapi prostě nebejvaj pěkný na pohled. A kdyby šlo jenom o estetiku, nebyl by to až takovej problém. Jenže pánové pod vlivem mají bohužel spoustu dalších opravdu nepěkných vlastností a rysů. Mrkněte se na ně, ať víte, jak po pár drincích působíte.
AddThis

Jo, a kdyby vás to zajímalo, s nacamranejma holkama to neni o moc lepší, speciální článek o nich najdete tady.

1. Pýcha

chlapská opilost je velkohubá. Takže všechno je tak nějak větší, delší, tvrdší… a jakmile se to vychloubačné kolo rozjede, nejde zabrzdit. Takže chvastouna musíte poslouchat, dokud alespoň trochu artikuluje. Často bohužel i potom.


2. Pády

napřed pýcha, a pak sebou sekne. Tak to prostě bejvá. Koordinace pod vlivem je mrška a čím větší vazoun, tím větší rána.


3. Čisté ruce

je dokázáno, že čím víc má chlap upito, tím menší je šance, že by si po močení umyl ruce. Tak až vám bude matlat prackou do výstřihu, myslete na to.


4. Balení

těžko říct, proč na chlapy působí alkohol jako afrodisiakum. Ale je to tak. Takže se z toho milého a šarmantního hocha najednou stane upatlané, slizké monstrum.


5. Upřimnost

se stoupající hladinou chlastu v krvi mají muži tendenci se svěřovat a vyprávět věci, do kterých vám nic není a nikdy jste je slyšet nechtěli. Když nereagujete, mají další tendenci. Opakovat je.


6. Bitky

i z toho největšího pacifisty se rychle stane agresivní hovado. Stačí, když mu vylejete pivo. A už se de ven.


7. Blitky

zvracej samosebou i holky. Ale jak klucí víc lejou, víc blejou. To je taková slovní hříčka. A možná i trochu přísloví. Jestli je sbíráte, šup s ním do památníčku.


8. Sexy dancers

kromě nadměrné síly a elegance mívají pánové ještě utkvělou představu, že jsou neodolatelní a svůdní tanečníci. Málokterý je. Ale ty pohyby, co dělá Travolta v Pulp Fiction, ty na vás budou zkoušet všichni.


9. Slzavý údolí

nějakou tu bolístku máme všichni. A pod vlivem se to z vás najednou vyřine, ani nevíte jak. Bohužel není moc smutnějších pohledů, než ten na chlápka v ováleném saku, co bulí zaskočené slečně do výstřihu. A co teprv ty sople.


10. Přehmaty

ožralí chlapi nejen balí. Ale hlavně ohrabávají. A to velmi neohrabaně. A neodbytně. Humus.


11. Záměna

Když už kořala nedokáže udržet pozornost, občas se stává, že zapomene, kterou slečnu to vlastně nabaloval. A pustí se do nabalování a ohrabávání nějaké jiné. Hlavně oběma slečnám to bývá velmi nepříjemné.


12. Prachy

jó, to se napřed strašně machruje a mává plnou prkenicí. To se to zve na panáky. A když pak dojde na placení, najednou se ukáže, že si zapomněli vybrat, nemají kartu a vy jim musíte pučit svoji poslední stovku, aby mohli zavolat svý holce, aby si pro ně přijela.


13. Sázky

chlast žene chlapy do hazardu a hlavně do sázení. Nic tak nenakopne alkoholem posílené ego, jako možnost v něčem zvítězit. Takže se sázíme o cokoli. Kdo toho vypije víc, kdo sbalí barmanku, kdo se pomiluje s ovcí na náměstí ve Znojmě.


14. Prasata

krkání, jó, kdyby to zůstalo jen u krkání, tak bychom si mohli všichni gratulovat. Ale jak se vlivem masivní destrukce mozkových buněk měníme na dementy, rychle klesá i kvalita našeho vychování.


15. Ukazování pinďoura

to je vlastně takový souběh bodů 1, 2, 5, 8, 13 a 14. Hezké svátky do tepláků přejeme Leo Beránkovi.

AddThis
6 comments
nespokojenymuz
nespokojenymuz

Pouhý řadový autore,
v první řadě chci poukázat na tou zaujatost nenávistí proti mužskému pohlaví, netvrdím, že všichni muži jsou dokonalí, ale tohle je extreme.. nevím jesli jsi žena či muž, ale žena když se ožere, tak se z ní stane ve většiny případech děvka, když ne, tak si potřebuje dokazovat jakej je o ni zájenm a když ne, tak se pere svýma nechtíkama o přízeň jinýho objevu. Tvé tvrzení je povrchní a neuvážené. Jaké máš právo soudit jiné a zařazovat celou sortu mužů do jedné skupiny? Testosteron je svině, ale neříkej že estrogen je nejde vidět na chování žen! tvé ponížení a urážky si nechej pro sebe, když jsi přesvědčen, méně cenný autore, o naprosté debilitě mužů.. Jsou dvě možnosti, buď ti ublížil nějaký muž, nebo jsi jen malé dítě, které objevuje a NEVÍ! tento článek by měl být DELETE, když ho píše takový ignorant

MarekTesar
MarekTesar

@nespokojenymuz Nežer to tolik a zapomeň na to, jak ti ubližovali v mladí. Pa - Méďa Pú z tvých dětských pohádek.

jenprochazim
jenprochazim

@nespokojenymuzjak takovej bláboj mohl napsat někdo střízlivej? :D Jsem muž, dobrá půlka toho o mě platí a stejně jsem se u toho musel smát :D Kdyby se to aspoň tvářilo jako seriózní článek... trochu soudnosti, pane :)

AndreaBartlova
AndreaBartlova

@nespokojenymuz Promin, ale teď se zdá zas mě, že ty seš zaujatý vůči ženám ;) použiju přímo tvou větu a trochu ji upravím... "Jaké máš právo soudit jiné a zařazovat celou sortu žen do jedné skupiny?" Ne každá je taková, jak tvrdíš, tak se prosím uklidni a jdi si chlácholit ego někam jinam. Tyhle stránky slouží k pobavení a jestli takové věci bereš vážně, tak je to vážně smutný. :)

Taresha
Taresha

@nespokojenymuz Nezdá se Vám nespokojený muži, že se berete až přespříliš vážně? :-). Autora sice neznám osobně, ale troufám si říct, že je to muž a nemyslím si, že by mužské pokolení nenáviděl, jen sebral výkvět těch extrémnějších (nicméně i tak reálných) příkladů. A abyste nežehral, že se tu proti mužstvu všeobecně nasazuje, tak když se porozhlédnete, seznáte, že ve stejném duchu se tu objevil i článek o opilých slečnách a dost možná ještě dříve než tento(a píše ho žena). Nevšimla jsem si ale u něj, že by si tam jakákoliv potrefená či uražená slečna stěžovala :-)  viz. -> http://cilichili.cz/blog/15-hrichu-nacamranejch-holek/

Podobné články: Blog

Google+