Blog

15 kroků k perfektnímu selfie

Chcete oslnit vymazleným selfíčkem? Čtěte náš návod! Čočky se před váma budou samy leštit a lajky budou jenom lítat!
AddThis

    1.    Načančejte fasádu

Kníry vyškubat, obočí oholit (a pak ideálně znova namalovat), make-upy napatlat a lípnout pořádný řasiska. Zbytek kdyžtak zachrání filtr.

    2.    Nahoďte správný ksichtung

Máte našpulíno? Bez pořádnýho duckface nebo nově úchylnýho sparrowface to nejde, takže si před zrcadlem naštelujte nějakou tu grimasu.

    3.    Najděte svůj sexy úhel

Poslouchejte Tyru Banks, myslí to dobře. Frňáky nevystrkovat, tváře vcucnout, břicha a předkusy zatáhnout, ošklivou tvář nefotit. A opět – zbytek zachrání filtr.

    4.    Opticky klamejte

Máte čtyři brady? Inspirujte se u emo holek a zvedněte foťák až k nebesům, lidi uvidí jen oči a dekolty. Žádný Zeman. Žádný Jabba Hutt.

    5.    Vsaďte na světelný triky

Potřebujete zakrýt beďary? Přepalte to. Chybí vám oko? Schovejte se do stínu. Nebo se vyfoťte u zrcadla s bleskem, a zazáříte jako hvězda jasná. 

    6.    Buďte soudný

Fotka se zesnulým strýčkem v pozadí asi není úplně košer. Takže na hřbitově, v Osvětimi radši ne, a pokud chcete za sebou hlubokej příběh, cvakněte se u televize.

    7.    Ukažte jen ten lepší život

Zásadně se foťte na pláži, v posilovně a na VIP party v místním disko klubu. Záchodový fotky fejsbukovou tlačenici nevyvolaj. Teda podle toho, na jakou cílovku míříte. 

    8.    Označkujte to

Ukažte, že na to máte, a rozjeďte pořádný product placement. Třeba vám z těch dolčů, šanelů, eplů a luboténů něco kápne.

    9.    Milískujte se

Láska je tu s námi, buďte s ňou. Pusinkujte se, nakažte všechny ostatní srdíčkovým morem a nikdo nepozná, že má vaše polovička malý penis.

    10.    Milískujte se se psem

Single jedinci, nezoufejte! Psi jsou stejně roztomilejší. A až ten váš obskočí nějakou jinou v parku, nebudete muset fotku mazat ze všech sociálních sítí. 

    11.    Ukryjte důkazy

Bordeláři, co takhle se fotit aspoň na té uklizenější straně pokoje? Jo a taky si dávejte pozor, aby vám slávu neukradla hanbatá pomůcka v pozadí. 

    12.    Nenechte se zostudit

Nefoťte se s šeredama. A už vůbec se nefoťte s nikým hezčím. Nefoťte se s nikým. Hromadný selfie nechte Oscarům.

    13.    Cenzurujte to

Pořádný photoshopový zákrok je lepší než deset plastických doktorů. Zachraňte ještě to, co se dá. A co se nedá, na to hoďte filtr.

    14.    Popište to

I když filtr použijete, určitě k fotce loupněte hashtag #nofilter. A #nomakeup. A #nobotox. A #podivejtejakjsemsedneskaprobudilasnatocenymavlasama a #tosamo.

    15.    Vykašlete se na selfie 

Pokud chcete být v kurzu, vyprste se na pasoucí krávy v dáli a pořiďte backfie. A když nemáte svůj den, jistí to shoefie. Teda pokud jste zrovna něco nevyšlápli.

AddThis
1 comments
LindaSperlova
LindaSperlova

Selfíčka jsem v Osvětimi opravdu viděla. Dokonce ve stylu té úvodní fotky (blijící smajlík).

Podobné články: Blog

Google+