Blog

15 nejblbějších reakcí a argumentů, co najdete v internetových diskuzích

Na internetu málokdy narazíte na někoho, kdo s vámi povede inteligentní disputaci na předem definované téma. A vůbec, znáte to, je to jak paralympiáda, i když vyhrajete, tak jste furt retardi.
AddThis

1. Závidíš

Eevrgreen. Když autor něco kritizuje, automaticky závidí. A to i v případě, že terčem kritiky je gumový pečivo v Tescu.

2. A cos dokázala ty

Klasická argumentační vývrtka, objevující se hlavně v diskuzích na Facebooku. A cos dokázal ty, že si dovoluješ mít na něco názor? Dokázal sem se narodit, naučit se mluvit a narozdíl od tebe pochopil principy diskuze.

3. Může za to Kalousek

V týhle zemi může Kalousek za všechno. Pokud rozkliknete libovolnou diskuzi na Novinky.cz, zjistíte, že může i za terorismus, nadměrnou kučeravost ovčí vlny a chřipkovou epidemii.

4. Je to placený z USA

To, že se konspirátoři v některých diskuzích neprojevujou, neznamená, že je nemonitorujou. Všechno, co se v domácí a světové politice odehraje, je komplotem CIA nebo někoho, koho PLATÍ USA.

5. Je to tím, že tu nejsou komunisti

Kdyby tady byli komunisti, bylo by to všechno jinak. S tím lze souhlasit, akorát že podle diskutérů hojně využívajících tento argument, by to tady bylo ve všem lepší. Nebyl by Kalousek ani svoboda projevu, všichni bychom měli stejně a nikdo by si nestěžoval. Protože by nesměl.

6. Autor je zakomplexovanej

Když už jsme vyplácali všechny agenty USA, Kalousky a zabrečeli si po komančích, je načase se zas obrátit na autora. Píše články jen proto, že je zakomplexovanej. Jiný, než zakomplexovaný lidi, totiž názory nebo povědomí o okolním dění prostě nemaj.

7. Nejsem rasista, ale

Nejsem rasista, ale kdyby tohle udělal cikán, potrestaj ho úplně jinak. Nejsem rasista, ale islám je zlo. Nejsem chytrej, ale mám bohužel přístup k internetu.

8. Na takový blbosti nemám čas

Takoví lidé rádi veřejně deklarují, že ačkoliv měli čas si článek přečíst a napsat příspěvek do diskuze tak rozhodně nemají na takovýhle blbosti čas. Jasně.

9. To je starý

Brouci Pytlíci, co už viděli celej internet a byli na všech Youtubech dvakrát. Do diskuze přispějou pouze slovy To je starý, aby ukázali, že voni sou už prostě o patnáct memů dál.

10. Jak můžete bejt takový zrůdy

Jak můžete bejt takový zrůdy a psát o něčem takovém a být tak necitliví a tohle jste opravdu přehnali a snažím se bejt papežštější než papež a ukázat vám, že pokud je něco morálně pokřivenýho, tak já si to rozhodně nečtu, ani se u toho nesměju.

11. Jsem první

Lidi, co napíšou do diskuze, že přispěli jako první. Obvykle jsou tak druzí nebo třetí.

12. Přijďte do mýho eshopu

Diskutéři, co nepokrytě dělaj reklamu vlastnímu blogu nebo eshopu. Populární hlavně na amerických webech. (Placených z USA)

13. Kdybyste radši psali o

Lidé, kteří přesně ví, o čem by si radší četli. Píšete sice o terorismu, dobrý, horzí válka, oukej, ale KDYBYSTE RADŠI PSALI O TOM, že skláři nemaj co žrát.

14. Jseš hnusnej, tlustej..

Když už je vystřílená fakt veškerá munice, je načase zkusit osobní útoky. Podle profilovky poznáte, že váš soupeř v diskuzi je hnusnej a tlustej, podle stavu že je nezadanej, takže chudák, a podle poslední fotky, že nemá život. Tak jen do něj!

15. Mám rád černý humor, ale

Je to takový „Nejsem rasista, ale“ light. Smát se třeba holocaustu nebo věcem, co se udály dávno, je v pořádku. Umřelo hodně lidí, ale už si to nepamatujem. Ale udělat si srandu z toho, co se stalo včera?! To ne. Mám rád černý humor, ale tohle je moc. Musíme počkat tejden, pak už se tomu zasměju.

AddThis
14 comments
AmanDass
AmanDass

Jako nejsem rasistka, ale to kolo ve Sluknove ukradl cikan.

JanisMacuda
JanisMacuda

článek: Sáblíková vyhrála zlatou medaili na MS!

diskuze: Určitě kvůli tomu bude levnější chleba

JanisMacuda
JanisMacuda

článek: Na Ženevském autosalonu představili nové Lamborghini Aventador.

diskuze: Kdyby radši ukázali, jaký to má kufr

TinaSBlue
TinaSBlue

lol, za všechno může Kalousek :-D pobavilo - pravdivé :-D

blbec
blbec

Nejsem rasista, ale kdyby tohle udělal cikán, potrestaj ho úplně jinak. Nejsem rasista, ale islám je zlo. Nejsem chytrej, ale mám bohužel přístup k internetu. Nechci ti do toho moc kecat ALE islam neni rasa, takze na nej asi nemuze platit poznamka o rasizmu jinak ok ;-)

_Betty_
_Betty_

@blbec rasismem se zabývá i nesnášenlivost vůči jinému etniku či náboženství s agresivními výpady. Navíc je tento pojem v širokém úzu takto "znásilňován". Není tedy divu, že s "blbých internetových diskusích" objevuje právě v tomto špatném slova smyslu. :)

Agraynel
Agraynel

@_Betty_ @blbec To je xenofobie :) rasismus je jen pro rasu, xenofobie je i pro ostatní kultury náboženství apod... ale je fakt, že je to sposutě lidem ejdno a označují to jako rasismus všechno :)

Podobné články: Blog

Google+