Blog

15 pravd návštěvnice kadeřnictví

Všichni a hlavně všechny se tam vždycky těšíme. Ve finále ale to, co nám v kadeřnictví během hodiny vyroste na hlavě, zas taková hitparáda není, žejo.
AddThis
 1. Hledání účesů na pinterestu je akorát ztráta času.
 2. Protože na otázku, jak to dneska chcete, nakonec akorát odpovíte: „Eee… já to asi nechám na vás…,“ byť se na ni připravujete celé týdny.
 3. Nebo jste pak někdy fakt vypadaly jako Meg Ryan?
 4. Největší utrpení je, když se s naplácanou barvou na vlasech musíte na sebe minimálně půl hodiny koukat do zrcadla. Takový ten moment, kdy si přijdete vážně nejhnusnější na světě.
 5. Nikdy se vám už pak nepodaří stejně umístit pěšinku nebo nahonit ofinu tak, jak to pokaždé udělá vaše kadeřnice (jako by to byla brnkačka).
 6. Je jedno, jestli se barvíte doma, nebo to přenecháte na někoho školeného. Vždycky to bude o deset odstínů jinde, než chcete.
 7. A ani po deseti vymytích to nebude růžový, nebuďte naivní.
 8. Přemýšlely jste někdy, kolikrát během dne vaše kadeřnice líčí furt tu samou historku z dovolené?
 9. A jaktože si vždycky se všema tyká, zatímco vy si i po pěti letech pořád vykáte?
 10. To, že od kadeřnice rychle spěcháte domů, abyste si svůj nový účes spláchly a znovu vyfoukaly, neznamená, že byste měly změnit kadeřnici. Akorát máte blbou hlavu.
 11. S tím, co vám udělala na hlavě, býváte spokojení až týden poté.
 12. Možná máte vyšší příjem a vzdělání než ta paní, co vás stříhá, ale jakmile se přejde k placení, vždycky se cítíte jako největší socky.
 13. Ceníky na webu jsou jenom jako, většinou vás to stojí víc, než byste čekaly.
 14. Takže se celou dobu bojíte, kolik to bude ve finále stát. Protože s tím extra zábalem a čištěním vlasů jste předtím u bankomatu nepočítaly.
 15. Víc než polovina lidí po odchodu od kadeřnice vypadá stejně jako předtím (jedinej chlup, který znatelně pustěj, je ten z jejich peněženek).
AddThis
0 comments

Podobné články: Blog

COOKIES
Google+