Blog

15 vašich výmluv a co doopravdy znamenají

Hele, nestyďte se za to. Děláme to všichni. Prostě se vám do něčeho nechce, tak si vymyslíte výmluvu. To je normální. Ale jaká je vlastně pravda za různými výmluvami?
AddThis

 1. Ježiš, sorry, asi mi ten mail spadl do spamu. Hned si to přečtu. = Nemáš mi posílat maily v pátek večer, proboha. Tak je asi jasný, že si na to nevzpomenu do dalšího čtvrtka, žejo.
 2. To víš, přitahuješ mě neskutečně, jenom se bojím, že když se spolu vyspíme, tak to zničí naše přátelství. = Seš hnusnej.
 3. Ne, to ne, miláčku, mě ta tvoje historka pobavila, ale já se směju tak jako vnitřně, víš. = Už. To. Nikdy. Nikde. Nevyprávěj.
 4. No, můžem někdy skočit na kafe, však jsme se neviděli od střední, žejo. = Kdyby tě tak přejel autobus a já už tě nemusel nikdy vidět.
 5. To zní jako plán. Ale tenhle tejden jsem busy, tak já ti zavolám někdy příští týden. = Budu doufat, že na to zapomeneš stejně rychle jako já.
 6. Šéfe, sorry, já jel ráno v tramvaji a najednou vedle mě dostal frajer záchvat, tak jsme ho tam křísili a musel jsem čekat, než přijede sanitka. = Jedu do práce rovnou z večírku a usnul jsem v tramvaji, takže jsem se probral v Kobylisích.
 7. Miláčku, mě dneska bolí hlava, dneska na to fakt nemám náladu. = Po tom, cos předvedl včera, nebudu mít na sex pomyšlení až do konce cyklu.
 8. Miláčku, mě dneska bolí hlava, dneska na to fakt nemám náladu. = Ne, vážně nemám nejmenší zájem jít na do kina na Avengers.
 9. Cože? Né, nebrečim, jenom mě ten romatickej cajdák tak strašně uspával, že jsem furt zíval, takže mám oči plný slz. = Já prostě zbožňuju Titanic.
 10. Já měl pocit, že je to moje spolužačka z vejšky, víš, tak jsem se po ní podíval, ale nebyla to ona. = Byla to random holka s hezkým zadkem.
 11. Já koukám na facebook, protože hledám materiál na článek, šéfíku. = Ha ha ha.
 12. Já mám pořád nastavenej letní čas, zlato, takže jsem se zpozdil omylem. = Je prosinec a já jsem blb.
 13. To chápu, strážníku, ale já vezu ženu do porodnice. = Se ženou jsme zaspali a musím jí vykopnout v porodnici, kde dělá lékařku.
 14. No, mně k tomu ještě nepřišly ty podklady, žejo, takže jsem se do toho ještě nemohl pustit. = Naštěstí mám Netflix, tak jsem si zkrátil čas Rickem a Mortym. Když nad tím přemýšlím, možná mi ty podklady spadly do spamu.
 15. Hele, napíšu čtrnáct jakoby normálních bodů a jeden takovej meta na konec, to naši fanoušci ocení. = Pracuju pro ČILICHILI a dochází mi fantazie.
AddThis
0 comments

Podobné články: Blog

Google+