Blog

15 věcí, co musíte udělat, abyste měli šťastnej celebrití vztah

Milujeme fotbalisty, moderátorky, modelky... a milujeme, když jsou spolu. A všichni bychom chtěli mít tak dokonalej vztah, jako mají oni. Dá se toho dosáhnout, když se budete řídit následujícími body.
AddThis
 1. Všude vykládat, že o tom vztahu nikde nebudete vykládat, protože je to vaše soukromí.
 2. Hodně psát na Instagram, jak vás štve, že se do vás lidi serou, přitom je to vaše soukromí. Psát to pod společný fotky z ložnice plný srdíček.
 3. Fotit se vzájemně na instastories a dávat k tomu popisky toho, co se zrovna děje. Například: Vyfotit se ve výtahu a napsat k tomu: Jedeme výtahem. Nebo vyfotit svůj protějšek, jak chytá ryby, a k tomu napsat: Chytá ryby.
 4. Poskytovat tři rozhovory do bulváru tejdně o tom, že jste šťastný a spokojený a fakt to nepotřebujete někomu vykládat a dokazovat.
 5. Popisovat na Instagramu momentální rozpoložení vašeho protějšku. „Přemýšlí.“ „Je šťastný.“ A podobně.
 6. Zdůrazňovat, že spolu fakt nebudete nikdy bydlet ani se nikdy nebudete brát. V druhé větě se tetelit nad tím, že protějšek je „svatební typ.“
 7. Jet do Karových Varů na filmový festival na pozvání a pak říct, že to stojí za hovno a už tam nikdy nepojedete.
 8. Pořád dokola opakovat, že vám lidi nepřejou, asi proto, že vám závidí, a do toho rekapitulovat svoje těžký životní osudy ve stylu „Dotáhla jsem to ze sídliště Černý Most až na jiný sídliště a moderuju na TV Barrandov, vy nuly.“
 9. Fotit hodně fotek, kde bude nenápadně naaranžovaných několik kabelek a taštiček značky Louis Vuitton. A k tomu zas něco o závisti.
 10. Vypadat na každý fotce překvapeně, ve stylu „Jé, on mě někdo fotí? Tohle se mi děje?“
 11. Mít „momentky“ odevšad. Třeba i z vrcholku hory. Takovou přirozenou pózu v objetí. Kdo to tam vyfotí? Těžko říct.
 12. Myslet si, že jste „čeští Beckhamovi“, a když to někdo při rozhovoru zmíní, říct nejdřív "Ale to neee" a pak nenápadně pokývat hlavou.
 13. Stěžovat si na bulvár. V rozhovoru do bulváru.
 14. Používat v popiscích fotek hodně emoji. Aby to lidi pochopili. Třeba píšete o penězích, tak vedle dát obrázek dolaru. Nebo o fotbalu – vedle dáte obrázek míče. A tak dále.
 15. Pokud k tomu píšete knihu nebo točíte nějakej pořad, zmiňte to v každým postu. V KAŽDÝM.
AddThis
0 comments

Podobné články: Blog

Google+