Blog

15 věcí, co vás během dne dokážou pekelně vytočit

Den co den si říkáte, že to zejtra bude jiné, lepší. Ale ono pořád nic. Stačí malej zádrhel, který vás vytočí jak kolo od trakaře. A když se den táhne jak smrad, jakože vždycky, maličkostí samozřejmě přibývá. Čtěte.
AddThis

Ranní ptáčata

Máte ještě hodinu spánku k dobru. Spolubydla v kuchyni, soused vychrchlávající týden usazenej hlen nebo vytuněné podpatky pod oknem si to ovšem nemyslí. Nezabíráte, o to víc zabírá váš vztek. 

Budík

Když se konečně zadaří, nastupuje další faktor hněvu. Nejdřív vás budí moc brzo, pak moc usilovně, nakonec nevzbudí vůbec, takže ještě zaspíte. To naštve…

Spolubydlící

Nejdřív vás nenechá dospat, potom ani vykonat základní potřebu. Šérování koupelny je zlo. Každé ráno je zlo. Spolubydlící jsou zlo.

Voda nevoda

Konečně ukořistíte koupelnu pro rychlou sprchu. Lehce se spláchnete, namydlíte, šampon v očích, uších, všude a… je to v kelu. Voda je v kelu a vy jste komplet namydlení.

MHD

Nejdřív vám ujede, pak dvanáct minut čekáte na další. V tom lepším případě přijede úplně plná, takže jste nasardinkovaní na dveřích, v tom horším nepřijede jak má, takže dalších dvanáct minut běsu. 

Kolegové

Není nic horšího než vyspinkaní kolegové v práci, zatímco vy bojujete s vnitřním neklidem, oni na vás: „Dneska nějak pozdě, hihi“, „Co tak vyvoněnej, haha, „Žes nezůstal na HO, hoho… Poslali byste je taky do HO… roucích pekel.

Kávovar

Jdete si udělat povzbuzovák, ale ta kávovarná bestie akorát zaprská. Potřebuje šťávu, vodu, kafe a chce to od vás!

Neznámá čísla

Celý den vás stíhají neznámí volající. Tak co, zvedat nebo nezvedat, je to klient nebo pochybný obchodník s deštěm? Tak či onak, oba vás vytočí stejně… vždycky.

Přesčasy

Celé odpoledne jedete jak šroub, abyste měli všechno hotový včas , aby vám dvě minuty před padla spadla zpráva do mailu. Od klienta, šéfa, kolegy, co si válí šunky na Jadranu, jasně, Jadran nepočká a vy se nedočkáte konce.

Nedochvilní kámoši

Na sraz běžíte jak o závod, abyste nebyl za vokurku, na kterou se čeká. Ve finále čekáte vy celé tři akademické čtvrthodinky. Takže jste zas za jedinou vokurku, co zase čeká…

Fotbalová hospoda

Jindy prázdná hospoda dnes jak na potvoru praská ve švech, prej hraje Spartička. Někam si sednete, ale máte tlustý sklo, rušíte, neslyšíte a když máte pivo na cestě, zastaví se vždycky u štamgastů. K čertu se Spartičkou!

Taxík

Nejdřív půlhodiny čekáte, než se dovoláte dispečerům, další půlhodiny čekáte na anoncovaného modrého Passata, který nedorazí. Prý už tam byl, asi jste zadal blbě adresu. Nakonec si jdete po svých… uklidnit se.

Prázdná lednička

Doma vás standardně chytne žravá, takže lednička to jistí. Kdybyste ale předtím zajistili jídlo do ledničky. Jdete spát se žaludkem na pivě a staženým hrdlem.

Prázdná lékárnička

Ale před spaním nejprve ibalgínek, protože máte i po pár donešených pivech hlavu jak střep. Že by deja vu? Jste bez ibalginu, jako posledně. Imbecilní ibalgin!

Vy

Chcete spát, ale samozřejmě to nejde. V hlavě si přehráváte posledních 20 hodin. Proč jste nevstali dřív, když to šlo, proč se na ten kávovar nevybodnete, proč čtete maily před odchodem, proč jste nedokoupili ibáč, proč všechno tak hrotíte? Sami sebe vytáčíte…

AddThis
0 comments

Podobné články: Blog

Google+