Blog

15 věcí, které kluci chtějí po holkách, ale sami je nedělají

Chlapi si nevidí do huby. Po holkách chtějí miliardu a jednu věc, nejlépe najednou, přitom sami nejsou ochotní udělat nic. Kritizovat se má, až když má člověk zameteno před vlastním prahem. Čtěte, v čem všem muži nejsou fér.
AddThis

1. Prdelka

Holka aby v posilce vypotila duši, zatímco se jí doma na kanapi válí frajer se zpocenýma půlkama, které zezadu vypadají jako dva pivovarský valaši v zápřahu. 

2. Holení tam dole

Denně se musíme poctivě objíždět žiletkou pomalu od hlavy až k patě, ale kluk si tak maximálně přistřihne strniště. Protože holit se všude je u chlapů přeci divný a navíc to svrbí, že jo.

3. Odpovídání na esemesky

Přesné souřadnice výskytu musíme hlásit skoro na každém kroku. Ale jakmile jde ven milostpán, kliďánko si nechá mobil doma. A my jsme za stíhačky. 

4. Make-up

O šerednou holku s nezakrytým beďarem nikdo ani to kolo neopře. Přitom nedbalé mužské strniště a větrem ošlehaná tvář, to je jinačí písnička – říkaj oni.

5. Dlouhé vlasy

Husté a pěstěné kadeře si prostě chlap nikdy narůst nenechá, pokud není zastydlej metalák. Bohatě mu stačí strojek na tři milimetry, jakýpak kadeřnický salóny! 

6. Věčně dobrá nálada

Pořád nás prudí slovy: „Nebuď furt tak náladová.“ Jasný frajere, to se ti to remcá, když máš hormony celý měsíc na stejné hladině. Hlavně že chlap je konstantně pohodička sama.

7. Prádýlko

Trápíme se v podvazcích a titěrných krajkových kompletech za majlant, zatímco mužský na nás vytáhne oprané bavlněné trenýrky s infantilním potiskem.

8. Utrácení

Je pravda, že těch lodiček máme možná krapátko víc, ale co ta hromada elektroniky u něj doma? To se jako nepočítá? 

9. Trhání obočí

Ledování ani alkohol nepomáhá, je to marné – bolí to snad ještě víc jak ten porod! A chlapi si beztrestně po ulicích vykračují s Brežněvem na čele.

10. Cudnost

Jak je holka trochu víc do větru, hned je za rozhoďnožku. Zatímco pánové klidně můžou klátit půlku města a pořád jsou za borce.

11. Antikoncepce

Cpeme se hormonama horem dolem, protože tu klučičí ještě nikdo nevynalezl. Ale že by přežili gumu, to teda né, to přeci není úplně ono, oni to necejtí…

12. Ploché bříško

To je pořád, abychom rýsovaly… A my se u nich musíme smířit s pěkně pěstěným pivasem. Jakože ten vyroste časem každýmu.

13. Chlast

Chlap leje vždycky nadoraz a naplech, ale holka, ta musí být přeci za dámičku. A nevypadá to u ní dobře. Jakoby zeblitej chlap na dlažkách byl nějaká hitparáda.

14. Vůně

Pajcujeme se voňavkama za tisíce, zato pánové se smrdí deodorantem z drogerky. A stejně pak v létě čpí na sto honů. 

15. Záchody

Princezny podle nich přeci nekakaj, neříhaj a rozhodně nepšoukaj. Ale chlap si to všechno klidně střihne najednou… A někdy i před vámi.

AddThis
5 comments
KainDeAmedha
KainDeAmedha

Jeden "zastydlej metalák" hrdě, zde! Akorát mi bohužel plně nedochází co přesně ten termín znamená, co přesně si pod tím mám představit? Být "metalák", to je jako být "puberťák"? Nějaká fáze v životě lidském? :)

ceskykundicky
ceskykundicky

Chybí tam to hlavní!

Chtějí aby holky polykaly semeno o106, ale když holka polkne, tak se ani nechtějí líbat! :-D

Natož vylízat k mokrýmu orgasmu....

ragnarfenris1
ragnarfenris1

Našla sis blbýho frajera, miláčku. Počkej si, až budeš dospělá a pak suď. Soudit na základě věcí vyčtených z netu fakt nemá smysl.

A pokud jsi "dospěláí", tak si najdi normálního chlapa nebo se nauč s tím současným dohodnout a nevyplakej si tu očička maličká. :-*

Nikdo rozumný tě nebude litovat za tvou vlastní neschopnost najít si partnera.

Winky4321
Winky4321

@ragnarfenris1
I kdyby toto vzniklo na základě vlastních zkušeností, není nutné ostře reagovat. Článek je tu pro pobavení. Naopak si myslím, že pokud jednáte takto přehnaně, určité zkušenosti s uvedenými situacemi máte:))))

VeronikaPeresta
VeronikaPeresta

@ragnarfenris1 :D :D :D :D :D Tak tenhle rádoby dospělý komentář mě pobavil mnohem víc než článek. Maminka by řekla "chytrý jak rádio Jerevan".. :D 

Podobné články: Blog

Google+