Blog

14 věcí, které by se staly, kdyby v Česku byli superhrdinové

Co se českých superhrdinů týče, máme Péráka, ale to je tak všechno. Takže jsme si řekli, že celou tu myšlenku trochu oživíme.
AddThis
 1. Zachraňování lidí je práce na plný úvazek a dobrý poloviční úvazky se u nás sháněj těžko, takže by si museli najít sponzora. Což znamená, že by lítali okolo s nápisem SIMPLY CLEVER na hrudi.
 2. Musel by se zřídit speciální úřad pro registraci superhrdinů a každý kvartál by museli superlidi podávat výkazy své práce a jednou ročně daňové přiznání.
 3. A protože nejlíp se vždy sledujou prachy, měli by si čeští superhrdinové ideálně něco účtovat za záchranu lidí. Třeba třicet korun jako u doktora.
 4. Měli by mít vlastenecká jména… jako Kapitán Čechia, Líták nebo Superchlap.
 5. Museli by vytrpět fakt, že jim bohužel nestárnoucí hitmaker Michal David nazpívá speciální song.
 6. A že toho nejlepšího a nejnabušenějšího by hrál v ČT seriálu Ivan Trojan.
 7. A hned potom by běžela 13. komnata Krtčího muže.
 8. Základnu by měli ve Stínadlech. Nebo v Brdech, místo radaru. Páč v Česku je všechno blízko.
 9. Museli by se popasovat s tím, že do týmu přibyde středoškolský student, kterému na exkurzi v Temelínu vlezla do svačiny johana.
 10. Brněnský superhrdina by se jmenoval Chalk a vždycky, když by v zahraničním resortu neměli knedlíky, měnil by se v obrovskou zelenou potvoru.
 11. Wonder Woman by nebyla, protože už máme Lucii Bílou.
 12. Richard Krajčo by se zbláznil, protože by byl v Čechách někdo populárnější než on, a proměnil by se v Goblina. No, proměnil. Přejmenoval by se na Goblina. Konečně.
 13. Ale hlavní záporák by se jmenoval Prdelord a naši superhrdinové by s ním vedli vleklou bitvu, která by zničila celou Malou Stranu… ale pak by se ukázalo, že si ho jen vymyslel Kazma.
 14. A občas by v týmu hostoval bratrský superhrdina Brynzič, který ale stejně nikoho nezajímá, takže příště.
AddThis
0 comments

Podobné články: Blog

Google+