Blog

15 věcí, které by vám řeklo mimino, kdyby mohlo mluvit

Víte, miminka jsou roztomilá stvoření. Protože nemohou mluvit. Když miminku seberete hračku a ono brečí, je to z lítosti a vzteku. Ta hračka pro malinkatý babymozek představuje celý svět, takže kdyby malé děti mohly mluvit, vyřvou vás těmi nejpříšernějšími vulgaritami, které existují. A nejenom to, spousta věcí by byla jinak. Takže, co by babátka říkala?
AddThis
 1. Mami, já chápu… feminismus a tohlencto, ale já fakt nerad jím na veřejnosti. Vždycky se pobryndám a připadám si jako dobytek.

 2. Můžeš mi říct, kdo jako seš? Táta? Táta, to mi něco říká… Jasně! Ty seš ten týpek, co na mě dělal obličeje dneska ráno! Už si matně vzpomínám. Nediv se, uběhl celej den. Nejsem na světě ani týden, to je pětina mýho života.

 3. No, jak chcete, můžete mě uložit do postele v sedm, proč ne. Uvidíme se zase ve tři ráno, ju?

 4. HEJ! KDE JAKO VŠICHNI JSTE, KRUCIPRDEL?! JSEM SNAD VZHŮRU, NE?!

 5. Oh, vážně? Teď mě zkoušíš nechat vybrečet se? Že se jako uklidnim? Tos přečetla v nějaký knížce o mateřství, Aneto? Jo, Aneto. Už nejsi moje matka. Slyšíš?!

 6. VRAŤ MI TOHO KONĚ!

 7. Já mám inteligenci delfína, rozumíš? Myslíš si, že mě přechytračíš nějakým laciným trikem? Já chci bejt ještě vzhůru! Budu vřeštět, jestli mě okamžitě nevyndáte ven z tý klece! Tři! Dva! Jed- Óóóó… kolotoč s hvězdičkama!

 8. Já si stejně začínám myslet, žes mě měla jen proto, abys měla co dávat na Instagram. JÁ NEJSEM LATTÉ, JASNÝ?!

 9. Jé, tyranosaurus. Díky, tati. Tohle jako běhá po ulicích? Jak jako ne?! Vy si prostě vymýšlíte tyhle věci? Existuje aspoň tenhle oranžovej pes?! Proč ne?! JE VŮBEC NĚCO SKUTEČNÝ?!

 10. Poslouchej, matko, to, že kolem existují lidé, kteří jsou náhodou stejného věku, neznamená to, že se s nima budu kamarádit. Třeba tady Alenka je naprostá kráva. Je jí rok a pořád strká kostičku do kruhovýho otvoru. Co o těch dětech vůbec víš? Třeba jsou to rasisti!

 11. Hej… ty zpíváš fakt strašně. A to ani nemám srovnání a miluju tě, jsi moje matka, ale stejně… to je fakt příšerný.

 12. Já vím, že bych si měl jako užívat, že jsem venku, ale… když nemůžeš uběhnout ani dva metry nebo si číst, zahrada je vážně na prd. Můžu jen koukat po okolí a louka s plotem za chvíli omrzí, víš. V televizi jsou aspoň draci a tak.

 13. No jasně! Ohrnuj nos nad mýma plínama. Víš, že jediný, co jím a piju, je tvoje mlíko? Není to tak, že bych v noci snědl burrito a vypil litr ginu, tohle je celý od tebe.

 14. Víš, že ve většině pohádek je příšernej lidožravej vlk nebo stará vrásčitá žena, která žije v lese a chce SNÍST JINOU LIDSKOU BYTOST?! Proč mi to čteš?! Chceš, aby ze mě vyrostl sociopat?!

 15. Jak chceš. Abys věděla, tak svoje první slovo řeknu, až mě bude hlídat tvoje kámoška. A ty se udav!

AddThis
0 comments

Podobné články: Blog

Google+