Blog

15 věcí, kvůli kterým se na dovče vždycky pohádáte

Můžete bejt klidně zabouchnutí až na půdu, ale společný týden volna dá i těm největším hrdličkám pěkně na frak. Čtěte, kvůli čemu se na dovče zaručeně chytnete.
AddThis

1. Kvůli lokaci. Jeden si chce válet šunky u moře, druhej čeká dobrodrůžo na horách. Nakonec stejně skončíte někde, kde remcáte oba.


2. Že máte malej kufr. Mužský ne a ne pochopit, proč se musí přibalit i vlněnej svetr, když má bejt pětatřicet. Jenže ona prostě NEBUDE chodit celej tejden v tom samým.


3. Že chce každej dělat něco jinýho. Koušete se nudou do zadku, když vaše drahá polovička v povzdálí křepčí s animátory. Radši byste na výlet, jenže jí začíná v sedm na hotelu diskotéka…


4. Kvůli vstávání. Civíte už dvě hodiny do stropu, zatímco na vedlejším polštáři se spokojeně chrupe. Jak ale vyrazíte na snídani sami, dostanete čočku.


5. Kvůli počasí. Chcípáte vedrem, jen vystrčíte nos z klimatizovanýho pokoje. A ten druhý si kliďánko chytá bronz na výhni, kde by se usmažil i hemenex.


6. Kvůli chlastu. All inclusive je zlo, které vede ke ztrátě soudnosti. Nametení si pak pěkně od srdíčka vyříkáte, kdo z vás je větší alkáč.


7. Kvůli práci. Nedá se svítit, občas musíte někam brnknout nebo poslat mail. Což je špatně, žejo, páč se jí zase vůbec nevěnujete, hergot!


8. Kvůli WC. Na pokoji máte hajzlík jenom jeden, takže jak udeří faraonova nemoc, nestíháte se střídat. Po čase stopujete minuty, které v křečích na míse prosedíte.


9. Kvůli souloži. Tak trochu jste čekali, že v kulisách exotiky to bude pořádná jízda. Nakonec zjistíte, že v tom hnusným vedru to jde pěkně ztuha. A pak na sebe štěkáte, kdo z vás dvou je ten frigidní.


10. Protože jste něco zapomněli. Jak jste se rafli u toho balení, zapomněli jste něco životně důležitýho. A vždycky je to vina toho druhýho.


11. Kvůli úklidu. Je vám trapně, že chudák uklízečka musí koukat na smradlavý fusekle a obaly od sušenek v peřinách. Jenže že by to po sobě miláček uklidil, to né. Má přece dovolenou!


12. Kvůli čumění. No co, každý se rád mrkne na kost v bikinách nebo na osmahnutýho samce u plážovýho baru. Ale jak se nachytáte na švestkách, je to důvod k hysterický scéně.


13. Protože nečumí. V těch klikyhácích na cedulích u silnice aby se čert vyznal. Když pak skončíte někde jinde, tak to prostě musí bejt něčí vina.


14. Že vám to trvá. Doma si zapnete telku nebo počítač, ale v hotelovým pokoji je tak leda prd. Takže když už se dvacet minut maluje a oblíká, kroutěj se vám všechny prsty na nohou.


15. Jestli vůbec máte bejt spolu. Nakonec proberete i samotné jádro pudla. Upřímně, kdo by se po tom všem divil? Když nedáte jeden tejden u moře, jak byste spolu asi zvládli důchod?

AddThis
0 comments

Podobné články: Blog

Google+