Blog

15 věcí, o kterých si myslíte, že se můžou stát jenom vám

Den blbec? No jistě. Takhle vypadá vydání pro chronické dobráky.
AddThis
 • autor: Anna Dittrichová
 1. ​Než rozhrne dav a zamíří najisto k vám, dolehne k vám odér čuča, fridexu a splněných přání. „Vašnosto, vy budete dobrák, že vy máte pětku na vlak?“ 

 2. Když ji z nedostatku asertivity odevzdáte a vyrazíte si koupit půlku chleba a párky k večeři, u pokladny zjistíte, že vám chybí tři koruny. Kartu nemáte. 

 3. Člověk ve frontě za vámi vám ji nepůjčí, protože na somráky s historkami o somrácích tady nikdo není zvědavý. 

 4. Pokladní vám mezitím nákup namarkovala celý, takže ať už si vyberete párky nebo chleba, musí kvůli vám na pokladnu zavolat storno z horního patra.

 5. Konečně se ve frontě někdo vytočí a sáhne do peněženky, aby vaše ponížení zkrátil. To už je nákup stornovaný, takže je nepotřebujete. 

 6. Když s ostudou a hořícími lícemi vypadnete z obchoďáku, první, kdo vám zkříží cestu, je prodejce plyšových pejsků na podporu psího útulku. 

 7. Nabídnete mu párky, ale ty nechce, protože je neprocpe do pokladničky. 

 8. Jakmile za vámi zaklapnou dveře bytu, oddechnete si a nacpete uzeninu do mikrovlnky. Když ji vytáhnete, nemůžete ji poznat. 

 9. No jo vlastně, ty párky byly v plastu.

 10. V televizi zatím běží Prostřeno. Teta ze Sudet zrovna vysvětluje národu, že hostitelce flusne do hrnce, protože neumí vyslovit krembrylé a ona jí ho uvařila naschvál.

 11. Rozhodnete se zavolat matce, aby vás politovala. Dostanete sekec, že jste jí celý týden nezavolali. 

 12. Zvážíte, že se ožerete, ale v lednici najdete jenom zbytek Becherovky, kterou nepijete od střední. Možná je tam ta flaška už od střední. 

 13. Zvážíte, že se rozpláčete, ale protože by vás nikdo nepolitoval, jdete si radši napustit vanu. 

 14. Když si vlezete do vany a trochu se vám uleví, podáte si mobil, abyste shrnuli průběh vašeho epochálního dobrodružství nejlepšímu kamarádovi. 

 15. Je potřeba to, co následuje, rozvádět? 
AddThis
0 comments

Podobné články: Blog

Google+