Blog

15 vět, co vyděsí každého introverta

Introverti to nemaj jednoduchý už sami o sobě. Ale do toho je ještě obklopuje svět, kterej jim neustále hází klacky pod nohy. Ať ty skutečné, nebo ty verbální. Vybrali jsme pár vět, kterými každého introuše zaručeně dostanete do kolen.
AddThis
 1. Hele tak jí to řekni sám, tady máš telefon, už voláš.

 2. Pojď tancovat.

 3. Zeptej se prosimtě támhle paní na cestu.

 4. Pověz mi něco důvěrnýho o sobě.

 5. Do toho výtahu se nacpem, pojď.

 6. Jo, je to super večírek, je tu hromada lidí, musíš přijít.

 7. Tak a teď je s karaoke řada na tobě.

 8. Tak se mě přece zastaň!

 9. Zajdeš konečně na ten registr vozidel přepsat auto?

 10.  V neděli máme večeři u mejch rodičů. Myslím, že čekaj, že je požádáš o moji ruku.

 11.  Teď se čeká, že řekneš proslov.

 12.  Pojď, teď tě představím všem svejm kámošům.

 13.  Původně to měla bejt malá oslava, ale vymyslela jsem ti takový překvápko.

 14.  Tak mě přece aspoň chyť za ruku.

 15.  O víkendu přijedou naši i s příbuznejma, bude to masakr, ale nějak se k nám vejdem, no ne?

AddThis
13 comments
AndieHappy
AndieHappy

no tak většina těch vět mi zastavuje krevní oběh :-)

cruiserupce
cruiserupce

he common modern perception is that introverts tend to be more reserved and less outspoken in groups. They often take pleasure in solitary activities such as reading, writing, using computers, hiking and fishing. The archetypal artist, writer, sculptor, engineer, composer and inventor are all highly introverted. An introvert is likely to enjoy time spent alone and find less reward in time spent with large groups of people, though he or she may enjoy interactions with close friends. Trust is usually an issue of significance: a virtue of utmost importance to introverts is choosing a worthy companion. They prefer to concentrate on a single activity at a time and like to observe situations before they participate, especially observed in developing children and adolescents.[6] They are more analytical before speaking.

cruiserupce
cruiserupce

Introversion is not the same thing as shyness but it is often mistaken as such by extraverts. Introverts prefer solitary to social activities, but do not fear social encounters like shy people do.

cruiserupce
cruiserupce

At to psal kdo to psal, zjevne absolutne nechape co znamena introvert nebo extrovert. Vetsina zde zminovanych veci by introvertu nedelala sebemensi problemy....

kosanovas
kosanovas

pro Riwillion : sdílím Váš názor, ovšem bez těch vulgarismů.....

Riwillion
Riwillion

@kosanovas Pardon, ale když vidím naprostou ignoranci spojenou s bezohlednou lhostejností, vidím rudě.

karboxilas
karboxilas

Introvert je především člověk s mizivou sebedůvěrou. A proto jim ty klacky házejme, ať se otrkají ;)

Riwillion
Riwillion

@karboxilas Ty jsi ale kretén. Introverze a sebedůvěra nemají nic společnýho, 25% lidí jsou introverti a u většiny z nich to naprosto nepoznáš. Když je ale člověk přehnaně introvertní, tak si může věřit jak chce, ale má prostě problém se sociálním kontaktem s cizími lidmi, s voláním a dalšíma věcma... spousta tvých známých a přátel jsou nepochybně introverti, a jestli si myslíš, že házet jim klacky pod nohy je to nejlepší, co pro ně můžeš udělat, měl by sis dát pár facek, je to opravdu stupidní názor. Pro introverta i pro člověka s nízkou sebedůvěrou je hlavně důležitý, aby si zvykal na to, že ho ostatní přijímají takového, jaký je a berou ho, ne, že jsou kolem něj samí čůráci, co si do něj ještě kopnou.
Jinak tenhle článek nic moc, částečně to platí, ale z velký části ne... a rozhodně tyhle věci nerozhodí každýho introverta, spíš většinu ne.

Podobné články: Blog

Google+