Blog

16 důvodů, proč je sex po ránu nesmysl

Se sexem po ránu je to jako s octovýma brambůrkama. Buď to milujete, nebo to nenávidíte. Je nám jasné, že nám to otlučete o hlavu, ale ranní sex prostě není ideální začátek dne. To je kafe a míchaný vajíčka, abychom si rozuměli! Čtěte, proč je ranní sex k ničemu.
AddThis

1. Vizáž

Na světě existuje jen velmi málo lidí, na které je po ránu hezký pohled. A pokud je jedním z nich váš partner či partnerka, vy k zulíbání určitě nebudete.

2. Dech

Buď je vám to jedno a funíte si vesele do tváří výpary včerejších večírků, nebo se snažíte na druhého radši moc nekoukat a radši vůbec nevzdychat, abyste na něj nenadýchali. Ani jedna varianta nedává dobré výsledky.

3. Ulepenost

V noci se holt člověk zpotí, tvářička i vlasy se zdravě omastí. Někdy to dokonce při hrátkách vypadá jako slimáčí porno. Zvlášť v horkých dnech.

4. Spontaneita

Pokud se rozhodnete bod 2. Dech a bod 3. Ulepenost vyřešit mycími prostředky, tak nějak se vám z toho ranního dovádění vytratí spontaneita. A když už jste čistí, proč se zase znovu popatlávat tělesnými tekutinami ostatních, že?

5. Pyžamo

Takové to kostičkované. Nebo froté v barvě hnědé. Někteří lidé ho skutečně nosí. Těm by mělo být vyžadování ranního sexu ovšem zapovězeno zákonem.

5. Únava

Spánek = odpočinek. Sex = námaha. Je ráno. Co si vyberete?

6. Rozcvička

Soulož je prý nejlepší ranní rozcvička. Ale víte snad o někom, kdo má rád ranní rozcvičky? Vždyť nás tím týrali už od dětských let na táborech. (Pořád mluvíme o rozcvičce!)

7. Není čas

Po ránu se vzmůžete nejvýš na nějakou tu rychlovku. Jak jste rozespalí, tak si pak vlastně celý den nejste jistí, jestli to nebyl jen hanbatý sen. A je vám trapné se na to zeptat.

8. Vstát dřív

Když si to chcete užít v klidu nebo si předtím přece jen dát spršku a loknout si ústní vody, musíte dřív z pelechu. A kdo by to dobrovolně dělal?

9. Usnete

Pokud to jeden z vás během předehry zalomí, protože se prostě málo vyspal, nepočítejte s tím, že by v dohledné době došlo k dalším sexům. Ať už ráno nebo večer.

10. Snídaně

Většina lidí má po ránu fakt radši kafe a vajíčka než něčí pohlavní orgány. Ale fajn, i takoví se najdou. Problém je, když máte takový hlad, že si během toho radši představujete, jak zasouváte chleba do toustovače.

11. LENOST

Když už se rozhodnete do toho jít, tak se vlastně pořád snažíte šetřit, oba chcete být dole a trochu to flákáte.

12. Erekce

Když už je jednou tady, tak by se měla využít, že. Aby jí to nebylo líto.

13. Sousedi

Když do toho bušíte večer, stačí, když si Novákovi vedle zesílí televizi. Když je vzbudíte ráno, jsou akorát naštvaní.

14. Světlo

Po večerní dvojce vína, při tlumeném osvětlení, svíčkách či světle měsíce je všechno tak nějak krásnější než v plné a nemilosrdně střízlivé palbě slunečních paprsků.

15. Den

Den začíná. Ptáci řvou, začnou chodit SMSky a notifikace z Facebooku a Twitteru, a vy prostě nemáte klidu.

16. Všichni říkají, že je to super

Takže když napíšete článek o tom, že je sex ráno debilní, lidi vás zlynčujou a řeknou, že nevíte, o čem je život.


P. S. Jasně, že tady pindáme na ranní sex. To je ale taková pózička. Rovnice je jasná, ranní sex je pořád lepší než žádný sex. A žádný sex je pořád lepší než octové brambůrky.

AddThis
16 comments
karboxilas
karboxilas

V noci se holt člověk zpotí, tvářička i vlasy se zdravě omastí.


Já se tedy v noci nepotím kromě vyloženě tropických nocí. 

Dominika Libuse Repkova
Dominika Libuse Repkova

@karboxilas Problém je v tom, že i když vám to třeba nepřijde, tak tělo se potí neustále, takže vy si můžete myslet, že se nepotíte, ale je to právě naopak - potíte se. :)

karboxilas
karboxilas

@Dominika Libuse Repkova: To je samozřejmé, že se tělo neustále potí, ale stále jen tak, aby se pot stačil přirozeně odpařovat. Prostě stejně jako když večer přijdu domů, tak se nekoupu v potu, ale mám kůži všude suchou, stejně tak ráno nemám žádný pocit zpocení. Neboli z tohohle důvodu je úplně jedno, jestli ten sex dělám večer nebo ráno ;)

FelixKpoperFaix
FelixKpoperFaix

Jsem asi teda divnej ale přesně tyto důvody zde vypsané mi brání to provozovat ráno. Je to skutečně nechutné, nemám náladu, nejsem rozhýbanej, je mi zima a svědí mě nos.

Dělat to ráno mi přijde jako výmysl mamin z emimina- príma sexík, kterej předhazujou všem okolo a kterej je ve skutečnosti pěkně nechutnej. Nikoho nemůžete milovat tak aby vám vadila jeho ranně-noční ulepenost.

Roman Kachlir
Roman Kachlir

Typická ženská, jasné...

ad 1. pokud svou partnerku miluji a ona mne tak není potřeba řešit...

ad 2,3 platí to samé co v bodu 1 

ad 4 proč by se měla vytrácet?...asi tak jako když na to chcete vletět večer...

ad 5 pyžamo?...co to je? =D

ad 5 sex je námaha?...no, tak to mluví za vše...

ad 6 sex je skutečně nejlepší rozcvička a pokud se Vám při jeho provozování po ránu vracejí vzpomínky na letní tábor...měla by jste se nad sebou vážně zamyslet

ad 7 o víkendu nemáte čas?...během pracovního týdne se to dá pochopit

ad 8 to fakt není potřeba...viz. předchozí body

ad 9 no pokud myslíte ranním sexem vzbuzení ve 4 ráno...samozřejmě tohle hrozí

ad 10 kafe a vajíčka po ránu jsou méně zdravé než sex tže...

ad 11 asi jak kdo...

ad 12 asi jak kdo...:P

ad 13 chce to pouze slušnou postel a né tu z Ikey

ad 14 pokud zvládnete sex pouze po dvojce vína, pak máte opravdu problém

ad 15 každé zařízení má tlačítko 'off', doporučuju přečíst návod k vašemu zařízení aby jste našla kde se nachází

ad 16 ti co říkají že je to super asi nejsou ještě zahořklí životem a jsou schopni se oddávat radovánkám s partnerem bez ohledu na to jestli je ráno nebo večer, jestli jste narvaní nebo střízlivý, jestli smrdíte nebo voníte...

Marie Fryzelkova
Marie Fryzelkova

@Roman Kachlir S vámi musí být ale zábava. Chtělo by to trošku nadhledu a chápat, že článek je psaný k pobavení. 

ChristopherInfinityWeb
ChristopherInfinityWeb

@Roman Kachlir @Marie Fryzelkova Drahy Romane vas komentar rozhodne pobaveni nepusobi a to myslim nikomu - krom vas samotneho, ktery mate zapotrebi agresivity vudci autorum clanku - ob 3-4 body se opakuje ve vasich komentarich urazka na ucet autora (autorky) clanku napr: "tak to mate asi problem". Z vasich komentaru jednoznacne plyne, ze ten kdo tu ma problem budete s nejvetsi pravdepodobnosti prave vy. Delate ze sebe borce nad borce a uz jen samotny fakt ze to mate v nejakem komentari zapotrebi lecos o vasem naplneni intimnich aktivit vypovida. To stejne plati o vasich vypadech k autorovy (autorce). Ze by jste rad dychal na protojsek tlejici potravu nebo pozustatky alkoholu spalene behem spanku je evidentni, ale napadlo vas, ze protejsek to zrovna v uzas neuvede, zrejme ne a proto asi taky mate zapotrebi podobne komentare - celkove vzato prava strana rovnice se rovna te leve - ventilace vlastnich pocitu nedostatecnosti do komentaru clanku, ktery nepostrada vtip, nadsazku a neco pravdy ve vecernich hodinach s opakujici se smyckou urazek na ucet tvurcu - potreba v komentarich dokazovat pripadnym ctenarum komentare jaky jste superborec to mluvi za vse - viz. "asi jak kdo.." A takova malickost na zaver: Verim, ze jednoho dne pokud nejaka dotycna pani z pripadne nouze na trhu muzu prejde fakt jaky jste po psychicke strance patologicky naruseny jedinec - dojdete zjisteni, ze usta dobre proplachovat, nohy umyvat a pot splachnout sprchou a HLAVNE, ze postel z Ikey je stejne kvalitni jako majitel jez je do ni schopen investovat, pokud mate totiz presluhujici luzko jeste z detstvi co bylo v akci za litr i s matraci asi to nebude vhodna postel na sex :D 
AD 4. Az pochopite co je to spontánnost zas bude svet o kousek hezci misto )))

Lukas Spike Hadrava
Lukas Spike Hadrava

@ChristopherInfinityWeb @Roman Kachlir @Marie Fryzelkova zásadní problém vidím v tom, že muži sou po orgasmu unavení (může za to hormon prolaktin, který u mužů působí jako vypínač a spouští proces spánku - celej den je pak pro chlapa na 2 věci....), zatím co ženy jsou po orgasmu nabuzeny (za to může hormon Oxytocin, ten způsobuje, že ženy si chtěj povídat, něco dělat, ... - což samo o sobě s chlapovo Prolaktinem nejde dohromady...)

Dominika Libuse Repkova
Dominika Libuse Repkova

@Lukas Spike Hadrava Tak to nevím , jelikož mě se po sexu chce obvykle taky spát a přítel se diví, že jsem unavená... A znám i víc takových výjimek.  :D Ne všechny holky si chtěj povídat. :D

Podobné články: Blog

Google+