Blog

16 důvodů, proč by každá holka měla chodit s fotbalistou

Jste zamilovaná, plná nadějí a hormonů, takže ve svém útočníkovi z TJ Horní Slavkov vidíte svého životního Ronalda. A máte pravdu! Je jedno, jestli je to šampión Premier League nebo hraje pralesní ligu, vždycky je to super. Hele!
AddThis
 • Text: Linda Pacourková
 1. Konečně využijete svůj zdravotnický kurz.  Až mu budete fixovat jeho zraněný kotník, budete se cítit jako v romanticko-válečném  filmu. Z britsko-německé koprodukce.
 2. Přebytečnými růžovými tejpami si pak můžete slepit rozbitou skříň z IKEA. Protože přece „Návod nepotřebuju lásko, jsem chlap ne?“
 3. Nestane se vám, že byste se nějaký víkend nudila. Proč trávit odpoledne s kámoškami u vína skládáním souvětí, když můžete z poloprázdné tribuny křičet: „Tos neviděl ten faul, ty nulo?!”
 4. Taky se nemusíte starat o sebe, když máte partnera fotbalistu. Zbytečná investice. Ve vztahu stačí jeden, co zabírá všechny poličky v koupelně svými gely na vlasy, make-upem, holítky a přípravky proti černým tečkám.
 5. Pokud jste citlivá a romantická duše, můžete to sdílet se svým partnerem nejlépe u finále Champions League, protože…
 6. …máte doma opravdu chlapa, který se nestydí za své city a dokáže ukápnout slzu dojetí, když je to potřeba.
 7. Ví, co to je Offside, takže ho v kuchyni neuvidíte. A pokud ano, tak už saháte po lékárničce, která je schovaná vedle cukru v horní poličce v nádobě s obrázkem kávy a nápisem sůl. Silná strategie i na vašeho útočníka za FC Lobkovice.
 8. Má šťavnatou, výstavní prdelku. K vaší smůle si toho je opravdu vědom.  Proč by jinak chtěl, abyste mu prala trenky na zápas na 90 stupňů?
 9. Jeho výdrž vám doslova vytře zrak! Zvládne hdiny kecat o tom, jak mimo jsou předsudky o fotbalistech. “Tak my jsme simulanti, jo? Už sis někdy natáhl sval?”
 10.  Je velmi pravděpodobné, že zahrada vašeho společného domku jednou bude mít anglický trávník, protože je to pro něj známé a příjemné prostředí. Možná kolem vaší skalky přidá i pár dekorativních bílých čar. Juchů!
 11. O dekoraci interiéru vašeho bytu máte jasno. Fanshop Sparty nabízí vše od polštářů po tapety.
 12. Bude opravdu nejlepší milenec, protože má skvělou kondici. Jen se občas zakázaně uvolní. No co, měla jste stejně času, jako on. Na prodloužení se tu nehraje.
 13. Je lehké pro něj koupit originální dárek, který ho jak zabaví, tak potěší. Třeba zrcadlo. A na Vánoce zrcadlo ve tvaru míče. Zazáříte.
 14. Zaujme vás svojí znalostí barev. Ten akvamarínový dres se mu přece nesedí k jeho azurovým očím.
 15. Bude se vám na něm líbit, že už z podstaty věci není žádný homofob. Ve sprše vidí tolik penisů, kolik vy neuvidíte za celý život.
 16. A hlavně, jeho smysl pro humor a hravost. Není super se ve sprchách plácat po zadku umotanými ručníky?

A když vás přestane bavit, dámy, v každé vsi je jich dalších jedenáct.

AddThis
0 comments

Podobné články: Blog

COOKIES
Google+