Blog

16 odpovědí, které má holka pro chlapa, když jí řekne „že jde na pivo”

Samozřejmě, žena může odpovědět: „Jdi si vylít čumáček, miláčku“. Jenže ono věci málokdy jdou jako na drátkách. Spíš je pravděpodobnější, že se rozpoutá verbální šikana. Čtěte, jak to holky drtí, když jim chlapské plány nejdou pod nos.
AddThis

1. „aha…”

Na první pohled nenápadné, ale všeříkající. Intonace je lehce překvapená a z podstaty agresivní. A chlap by se měl před takovým „Aha” mít na pozoru.

2. „jako dneska?”

Čiže máme nějaký plán. Respektive se pro chlapa dá nějaký plán operativně vymyslet. Něco ve smyslu „a já myslela, že si užijeme hezký večer…" nebo tak něco, kde se apeluje na rodinu.

3. „hmmm”

Na oko vlastně souhlas. To aby byla z obliga, ale rozhodně žádné nadšené „jen běž, vyndej se!”.

4. „běž si…"

TY. Jen TY. Ne já. Už vůbec ne MY. Přesně tak a ne jinak, aby si chlap uvědomil, jak strašný sobec je.

5. “……”

Dlouhé a mrazivé ticho, které má vyvolat pocit, že něco není v pořádku. Zároveň také jediný vhodný čas, kdy chlap může víceméně beztrestně zdrhnout, aby druhý den dělal blbýho. Ostatně bude mít kocovinu, takže to půjde snadno.

6. „ne nic. samozřejmě, že se nic neděje.”

Následuje poté, kdy to chlap už déle nevydrží a hnán menšími výčitkami svědomí, že on jde kalit a nechává doma naštvanou polovičku, se zeptá… Což by neměl… Protože když nic”, tak vždycky něco”. 

7. „to je vidět, že mě vůbec neposloucháš!”

Ha! Nejspíš tu dokonce skutečně byl plán. Ale i kdyby nebyl. Možná byl utajenej. Což holčičí plány bývají. Každopádně chlap ho zazdil…

8. „tak jak myslíš.”

Je reakce, pokud chlap nechce v prvním kole ustoupit a trvá si na svém: půjde.

9. „no tak pokračuj…

Hra pokračuje. Chlap se pokusil o logické argumenty, proč nevadí, že si jednou za čas dojde s kamarády na pivko, holka chce slyšet co možná nejvíc věcí, které následně bude moci použít proti němu.

10. „já bych zase byla ráda, kdybys mi aspoň někdy a s něčím pomáhal…”

Likvidační odpověď na argument, že se chlap jednou za čas potřebuje vyvětrat… pche… vždyť ona nechce nic víc, než aspoň” pomoc…

11. „to sis ale měl uvědomit dřív, než sis ty děti pořídil!”

Rána na komoru. Smrtící. Nikdo si snad nemůže myslet, že se jako logické zdůvodnění dá brát že si potřebuje odpočinout od dětí…” He he.

12. „fajn.”

Diskuse končí. Bez ohledu na pádnost argumentů má holka pravdu a další pokračování hádky se sobeckým idiotem je zbytečné.

13. „takže, ale jestli ty jdeš dneska, tak já jdu v pátek, a o víkendu jedeme k našim…”

Jinými slovy, když už, tak si to ale rozmysli, protože tímhle vším to budeš muset vykoupit. Nic totiž není zadarmo, ani to pivo. A tak chlap nejspíš slíbí věci, které by jinak rozhodně neslíbil…

14. „no, ty snad víš, co děláš…”

To není podpora. To je výhružka. A žena se jen zříká zodpovědnosti za budoucí problémy. A jakože budou, poněvadž výsledek bude vždycky mizernej.

15. „no tak se hezky bav.”

Každopádně, zítra budeš mít peklo. A ještě budeš nad každým lokem přemýšlet, že jsi to vlastně zavinil sám.

16. „jenom nezapomeň, že děti do školky vedeš ty…”

Nebo psa. To je fuk. Jen abyste si to opravdu užili…

AddThis
0 comments

Podobné články: Blog

Google+