Blog

16 snů, co si nechcete splnit

Každý kluk chtěl být kosmonautem, každá holčička si zase toužila obléci princeznovské šaty. Jenže ze spousty takových snů se po splnění stanou noční můry. Takováhle je ztráta iluzí a teď už tomu nejspíš ani nezabráníte. Jaký jste si to vybrali, takový to máte. Ale můžete šířit osvětu.
AddThis

1. Modelka

Denně smíte jenom kolečko banánu, které musí večer bezpodmínečně ven. A k tomu budete programově za blbou.

2. Prezident

Nikdo vás nemá rád.

3. Doktorka

Sice o vás točí seriály, ale většinu života se v tom lepším případě hrabete někomu ve střevech.

4. Učitelka

Učení mučení, akorát dneska už to platí opačně. Šikanérie naruby. A ještě je to všechno i když se bude dařit za suchý z nosu.

5. Popelář

Sice máte pěknou káru a barevný hadry, ale přes tejden se nevyspíte a navrch, honit po ulici odpadky není žádná poezie, víme.

6. Detektiv

Mít placku je rajcovní tak akorát na obrazovce. V reálu jste nakonec spíš takovej ouřada a vrcholem akce bude špacír v uniformě. A společenský prestiže teda taky dvakrát nepoberete.

7. Veterinář

Kočky vás škrábou, psi koušou, ono bodejť ne, ten kdo je vykastroval jste přeci právě vy. A to ani nemluvíme o hadrech permanentně plných chlupů.  

8. Sportovec

Především je to děsná dřina. Ve většině případů navíc úplně zbytečná, poněvadž to nikam nedotáhnete. A tudíž skončíte jako zneuznanej kouč ve fitku, kterej na potkání vypraví, kde on vlastně mohl bejt, kdyby mu neházeli klacky pod nohy.

9. Rocker

Člověk se musí oblíkat jako blb a umřít v sedmadvaceti ve vlastních blitkách. To pro případ, že by chtěl být slavnej. Jinak bude hrát na piáno v podřadným báru a doufat, že po něm nikdo nehodí půlitr.

10. Princezna

Buď je to život na draka kvůli etiketě. A nebo se rozsekáte v autě. Každopádně, pokud na to nemáte krev, ani to nejde.

11. Kosmonaut

Vykadíte se jenom při podtlaku. Všechno je v tubách a když vám to nechutná, nemůžete s tím ani švihnout o zem.

12. Barmanka

Furt vás někdo ochmatává, věčně máte v práci zahuleno a dýško stejně utratíte s nějakým debilem, co se vás snaží balit. Nakonec z toho začnete lejt a je zle.

13. Manažer

Neumíte v podstatě nic a celý život se třesete, že to někdo zjistí. Ačkoliv, tohle by fakt někdo chtěl?

14. Herečka

V jednom kuse se něco učíte nazpaměť, koledujete si o schizofrenii a ještě vám někdo věčně slibuje super roli, když s ním půjdete do postele. Ve výsledku nebudete vědět, co dělat a lidi po vás budou chtít historky z natáčení.

15. Autobusák

Sice máte pod zadkem velkou káru, ale pro lidi jste fackovací panák, na kterým si chladí žáhu, kdykoliv hamtnete na brzdu nebo zavřete dveře.

16. Pilot

V podstatě jste jako autobusák. Ovšem vaše vzdělání stojí milion a svět se o vás zajímá jenom ve chvíli, kdy se vám to vymkne z ruky.

 

AddThis
1 comments
Karel80
Karel80

17. NOVINÁŘ

Protože nic neumíte, tak o tom jen píšete a tiše závidíte. I když vás nic nenapadne, tak do uzávěrky tam přece jenom něco napíšete.

Podobné články: Blog

Google+