Blog

17 důvodů, proč každé holce sluší maso

Chlapec je nejšťastnější, když jeho dívce chutná. A když takové holce chutná maso, je to o to lepší. Holka, co miluje maso, je totiž k sežrání. Čtěte.
AddThis
 1. Je krásná. Ať už vypadá, jak chce. A bodejť by taky nebyla. Moc dobře totiž ví, kolik krásy skýtá třeba takový prasečí rypáček. Kejtičky. Šunky. Nebo ovarová hlava. 
 2. Je silná. Jako bejk. Takže nejspíš zvládne utáhnout celou domácnost i s vaší maličkostí a ještě u toho naklepávat pořádný šnicl.
 3. Je stabilní a nic ji nerozhodí. Konečně, na poctivém masovém základu se dá stavět v podstatě cokoliv. I manželství.
 4. Je k sežrání. Láskou, nebo v případě velké bídy, když už nebude do čeho kousnout. Vždycky totiž máte jistotu, že budete mít co okusovat.
 5. Je drsná. Raw pro ni znamená jen dvě věci – prkno s tatarákem nebo pořádné maso v posteli. A kdo by si něco takového nepřál.
 6. Umí se kousnout. Když na to přijde, porve se i s kližkou. A už jen kvůli tomu, že to není nějaká květinka vydrží cokoliv.
 7. Má chuť do života. Protože má apetit. Taková masožravá roštěnka prostě nikdy nebude nějaká leklá ryba.
 8. Umí utrácet, ale úspory raději prožere u řezníka Kšány, než aby je probendila za hadry z Háemka, do kterých teprve musí zhubnout. Navíc dávno se prokázalo, že hadry se dají víc než slušně nahradit kotletama. 
 9. Má vkus a do toho vašeho nekecá. Kousne i kostičkovaný kalhoty a sem tam mastný flek. To prostě k řezníkům patří…
 10. Umí držet a polykat. Když se zakousne, už nepustí a žvejká. I to sebetužší sousto nakonec zpracuje a polkne. 
 11. Je upřímná. Minimálně totiž není nějaká pozérka, co přes den přežívá na celeru, aby večer omylem vdechla klidně celou kachnu, když je jí smutno.
 12. Není suchá. Ono omaštěná huba je vždycky podstatně lepší než ta, co je jako troud. A nejen huba. Ať už se to bere jakkoliv.
 13. Má smysl pro humor. Poněvadž se přeci říká, nejíš maso, nepochopíš vtip, že jo. A něco málo pravdy na tom být musí.
 14. Nevyčítá. Dokonce ani nabouraný auto. Poněvadž bourání prostě tak nějak patří k životu.
 15. Není náročná. Místo kytkou ji okouzlíte věncem z buřtů a pugetem klobásek. A ještě se s vámi podělí.
 16. Je spokojená. Protože kdo jí maso, je najedenej. A kdo je najedenej, ten nemůže být mrzutej. 


Konečně, jsou tak trochu kopií Magdy Vašáryové. A kdo by nechtěl magdu…

AddThis
4 comments
ViktoriaDobrobabenko
ViktoriaDobrobabenko

Tak asi dalsi duvod proc jsem pred lety Vodafone opustila. Dekuji za tento clanek, davate jasne najevo, jakou komunitu chcete pobavit - mentalne nezletile pubert'aky s pokulhavajicim sebevedomim, kteri na tento clanek uslysi. Nevim jestli autorka je hlavou v oblacich nebo nekde jinde... Ale verim ze hubu ma omastenou... Cokoliv bylo duvodem sepsani teto debility, at uz jde o placeny clanek pro vyrobce klobas a jinych dobrot, nebo jen tusite kolik vasich veg zakazniku se nastve a bude vas sdilet (negativni PR je take PR) - publikaci tohoto dila jste ukazali omezenost a ignoranci Vodafonu. Co prijde dalsiho, rasova diskriminace ? Doporucuji autorce zavitat na jatka, pani Sucha tam rozhodne bude mit co okusovat. Ja bohuzel nemam smysl pro humor, jdu olizovat celer.

heck16
heck16

Tyhle názory vegetariánských "ekoteroristů" mě vždycky rozesmějou. Vepřem domácím neopovrhuji, vsadím se že jsem s nimi byl v kontaktu více než vy a to nemluvím o jejich umístění na svém jídelníčku. Souhlasím že je to inteligentní tvor, ale potom bych nesměl sníst ani slunečnici protože je natolik inteligentní, že se točí za sluncem. A zrovna vepříci, což vás jakožto někoho vidící přírodu jako skupinu spřátelených býložravých zvířátek co si u trochy zeleniny poklábosí, musím překvapit tím že trošku vás naporcovat to roztomilé a hladové zvířátko které si luští puclíky by vás snědlo také. Tak proč já jeho ne....
PS: Souhlasím s tím že článek je vynuceně vtipný a tudíž nehorázným způsobem trapný. Což měl být hlavní důvod vašeho komentáře, a ne poučování někoho kdo o to stejně nestojí.

JanPelich
JanPelich

@heck16 Vašim názorům bych se taky smál moc rád, bohužel mi vtipné nepřijdou, snad jen ten o slunečnici, protože to snad nemůže být myšleno vážně.. Srovnávat myslícího savce s rozvinutou nervovou soustavou (cítí bolest) a rostlinu, která nic takového nemá. 

Ale když čtu váš příspěvek dál. Věřím tomu, že by mě vepřík správně naservírovaného (asi semletého v lavoru s trochou pomyjí) slupnul a ani by nemrk (ostatně pochybuji, že vy byste hotovej karbanátek z lidského masa poznal, o sobě si to tvrdit netroufnu), protože před sebou uvidí kýbl jídla, ne mě. Chápu to tedy správně tak, že se srovnáváte s vepřem domácím, když tvrdíte "on by vás taky snědl. Tak proč já jeho ne?"? Protože to z vašeho tvrzení vyplývá. Nicméně např. já se považuji za o něco chytřejšího tvora, než je onen vepřík, můj mozek má na výběr, zda se budu podílet na vraždě někoho jiného, kdo si chce svůj život na týhle planetě užít úplně stejně jako já, nebo se najím z jídla, jehož výroba není založena na krutosti a utrpení. A protože od maminky ze školky vím, že zabíjet a týrat slabší se nemá, nebudu se na takové činnosti podílet. 

JanPelich
JanPelich

Jako chápu někdy až křečovitou snahu slečny Suché být za každou cenu vtipná, ale co je moc... Pojďme si nyní ukázat i pohled z druhé strany, který hospodářská zvířata neukazuje jako něco podřadného bez citů, bez schopnosti cítit utrpení a bolest, něco, k čemu se můžeme chovat bez špetky soucitu a dennodenně se podílet na holocaustu, který se děje někde daleko, kde na něj nevidíme, tudíž naše sluníčková srdíčka trápit nemusí. 

https://www.youtube.com/watch?v=bOmyfC-wXks 

Dokáže tohle váš pes? Ne? Takže zvíře, kterým většina lidí opovrhuje, je chytřejší než váš pes? Pokud se přes tuhle skutečnost nedokážeme přenést, co změnit pohled, jakým se díváme na "hospodářská zvířata"? Jestli to přeci jen nebudou inteligentní tvorové, které si pouze člověk označkoval jako odsouzené k smrti. 

Pochybuji, že sl. Suchá se někdy byla podívat, jak to chodí na jatkách. Možná by neškodila krátká video exkurze ( https://www.youtube.com/watch?v=zEWIy8z5D0I ),  snad pak svojí energii věnuje něčemu smysluplnějšímu, než adoraci smrti a násilí na tvorech, kteří nám svojí bolest a utrpení sdělit nemohou. Tak se tváříme, jako že se nic neděje a svět je v pořádku. Není.

Podobné články: Blog

Google+