Blog

17 lichotek, které většinou nepotěší žádnou holku

Děvčata jsou z podstaty podezíravá. I když je chcete potěšit nějakým tím komplimentem, vždycky za ním budou „něco“ hledat. A můžete to klidně myslet dobře. I tak se se zlou potkáte. Schválně to vyzkoušejte a uvidíte sami. Mrkejte.
AddThis
  • autor: Sandra NaKnopp

„Ty jsi tak zajímavá…“

… Základní úroveň komplimentu-urážky. Holky chtějí být krásné, úchvatné, sexy, ale rozhodně ne zajímavý. Zajímavej je dokument na National Geographic. Ne holka.

„… a taky milá…“

… Být milá, případně hodná, to je jako cejch. Mámy tyhle holky sice milují, ale to je tak všechno. Zbytek se po takových slečnách jen vozí. A navrch, každá ví, že milá=blbá.

„Vypadáš mnohem líp!…“

… čili doteď vypadala hůř. Možná dokonce úplně nejhůř a teď se to o chlup vylepšilo. A je dost spekulativní, jestli je to dobře.

„Vypadáš jinak…“

… zvlášť pokud ten konec věty tajnosnubně zašumlujete, tak to vypadá, že jinak není úplně tak, jak má. Nebo jak si adresátka komplimentu představovala. A vysvětlujte jí, že jste to mysleli hezky. Zhubla!

„Ty jsi tak super (a pěkná a bůhví co), fakt nechápu, že jsi furt single…“

… Ono je fuk, co vypíchnete jako tu báječnou vlastnost. Podstatné je, že zas a znovu píchnete do vosího hnízda v podobě věčného single cejchu. A to má málokterá holčička ráda.

„Teda na svůj věk jsi pořád ještě hezká…“

… což zní trochu jako zázrak. A zároveň jako připomínka, že zázraky nejsou věčné, tudíž to, že teď je „ještě hezká“, znamená, že za čas může být podstatně hůř.

„Mně se líbí, že i když nejsi žádná kočka, máš prostě svůj styl…“

… Jo! Jak urazit dokonce na dva způsoby: Jsi hnusná a snažíš se to nějak dohnat divnejma věcma, aby to nebylo vidět.

„Teda ty vypadáš úplně jako tvoje máma…“

… Je celkem putna, jestli její máma vypadá na svůj věk furt šik, nebo žádná holka nechce vypadat jako svoje máma.

„Teda! Víš, že vypadáš úplně jako moje máma?…“

.. I hrozná lichotka se dá ještě zhoršit. Už vůbec žádná totiž nechce vypadat jako vaše máma. A můžete vysvětlovat, že svoji mámu nade vše milujete. Teda vlastně, ani tohle raději neříkejte…

„Já si původně myslel, že jsi kráva, ale…“

… je samozřejmě skvělý, že všechno dobře dopadlo a jste příjemně překvapeni, že slečna není nafrněná pipina a dá se s ní mluvit, nicméně ona si rozhodně nechce myslet, že na lidi působí právě jako ta nafrněná pipina, že jo.

„Aspoň vypadáš zdravě a je na co sáhnout…“

… To není otázka preferencí. Holky chtějí být hubený, a ne vypadat zdravě. Koneckonců, i tohle se dá říct tak nějak líp.

„Mně přijde lehkej knírek u holek hrozně rajcovní…“

… Ani o tom nepřemýšlejte. Už jen to, že jste si špatně zastřiženého knírku na rtíku všimli, je špatně. Natožpak, že na něj ještě upozorníte. Pokud tedy nerandíte s Frídou.

„Vypadáš výborně, jsem tě ani nepoznal…“

… protože si ji pamatujete jako normální tuctovku, takže vás dost překvapuje, že umí být vlastně i krásná. Jo, tak takhle taky ne.

„Budeš skvělá máma, máš na to dokonalý boky…“

… Jinými slovy, máš obří zadek, kterým by jistě bez nejmenších problémů projel i kamion. Přesně to chce slyšet každá slečinka. Přitom by stačilo … neříkat nic. Nebo si ten krásnej zadek jen zálibně prohlížet.

„Ty jo, ty máš fakt strašný svaly…“

… Jasně, přesně tohle si dívky představují, že budou od chlapců slýchat, když začnou třeba běhat a konečně mají trochu vyrýsovaný stehna, že jo..

„Na ženskou řídíš vážně dobře…“

… Bez ohledu na vzhled, stáří či vykonávanou činnost, za tohle by vás každá trochu sebevědomější ženská nejraději pověsila za pytel do průvanu – to můžete rovnou říct: „Nejsi tak blbá, jak jsem si myslel.“

„To je skvělý, že neřešíš, jestli ti něco sluší, nebo ne…“

… Ani ta nejalternativnější lesana, pro kterou je vrcholem kosmetiky jelení lůj, nechce slyšet, že se oblíká jako tatrman. Tečka.

AddThis
1 comments
karboxilas
karboxilas

Holky chtějí být krásné, úchvatné, sexy, ale rozhodně ne zajímavý."


To se navzájem nevylučuje.Každopádně může být sebekrásnější, ale když po otevření huby vypadnou jen piliny, nebo se ukáže, že dotyčná může ješitnost rozlévat po barelech (protože je přece krásná, úchvatná a sexy a nikdo na ní nemá),  pak můj zájem klesá na bod mrazu.

Podobné články: Blog

Google+