Blog

17 otázek, na které se tatéra fakt neptejte

Vytočit borce nebo holku, kteří mají v ruce bzučící tetovací strojek a za chvíli vám nesmazatelně cosi vryjí do kůže, se fakt nevyplácí. Pár lidem se to povedlo a litují toho dodnes. Takže tyhle otázky na tatéry a tatérky radši nevytahujte. Buď je namíchnou anebo je slyšeli už tisíckrát. Nebo obojí. Čtěte.
AddThis

1. Bude to bolet?

Bude. Ale pokud se tak blbě ptáte, bude to bolet mnohem mnohem víc.


2. Je to teda nafurt?

Pokud se na tohle musíte ptát, moc toho o světě nevíte.


3. Dá se to odstranit laserem, kdyby se mi to pak nelíbilo?

Jestli položíte tuhle otázku, máte téměř 100% jistotu, že se vám to líbit nebude.


3. Slyšel jsem, že když chceš tetovat, tak nemusíš umět kreslit. Je to pravda?

Zamyslete se! Může to být pravda? Zamyslete se ještě jednou!


4. Můžeš mi to prvně předkreslit třeba henou?

Asi potřebujete ujasnit jednu věc. Tatéři nejsou (obvykle) indické stařeny, co vás čančají na svatbu.


5. Co znamenají tvoje tetování?

Položíte-li tento dotaz, garantujeme, že jste ještě nikdy neslyšeli větu „Co je ti do toho“ řečenou s takovým despektem.


6. Mám dva litry. Co mi za to vytetuješ?

Třeba větu: „Jsem pako, co neví, co chce, hlavně potřebuje mít nějakou kérku, jen proto, aby s ní mohl machroval na kámoše v hospodě, jak je drsnej a hustej.“ Klidně švabachem.


7. Nemáš tady nějakej katalog šablon, ze kterých bych si mohl vybrat?

Chtít po tatérovi něco jako šablony nebo otisky je skoro urážka. Aspoň pro dobrého tatéra. A pro vás taky, protože na sebe prásknete, že jste člověk bez špetky fantazie.


8. Proč je to tak drahý?

Jasně, jsou i tetování, která se dají pořídit docela levně. Třeba za flašku toluenu. Vlastně ani nebude problém sehnat někoho za tuhle cenu. Na Borech.


9. Co znamená tenhle čínskej znak?

Tatér je od slova tetovat. Překladatel z čínštiny je od slova čínský znak. Teda není, ale chápete, kam tím míříme?


10. Kde to bude bolet nejmíň? A kde to bude bolet nejvíc?

Pokud se na tohle zeptáte, buďte si jistí, že bolet to bude tak jako tak hodně.


11. Jak ses stal tatérem?

Jestli čekáte příběh ve stylu „Vychodil jsem tatérskou vejšku“, máte smůlu. Tatérem se totiž člověk stane jednoduše tak, že začne tetovat. Sebe, kámoše, a když je dobrej, začnou chodit další.


12. Uděláš mi takový to tetování, jak má David Beckham na ruce?

A jeho vychrtlou ženu byste k tomu náhodou nechtěli udělat taky, co?


13. Kolik stojí vytetovat čárový kód za krk?

To je úplně jedno, kolik to stojí. Protože čárový kód za krkem mají tisíce lidí a není důvod, aby nejprovařenější tetování na světě měl další nešťastník.


14. Nešlo by to umrtvit nějakou mastičkou?

Šlo by to umrtvit. Ideálně pěstí. (Teda ona ta mastička existuje, ale blbě se přes ni tetuje. A navíc stejně moc nefachčí.)


15. Nevadí, když budu křičet?

Pokud nevadí, že pak bude křičet i váš tatér, řvěte jak na lesy.


16. Volils Vladimíra Franze?

A ty jsi šlechtic, žes volil knížete, nebo co?

AddThis
11 comments
ChoseSany
ChoseSany

Mám tetování z věznice na borech a byly za TABÁKY!!!

lenkakohoutu
lenkakohoutu

IbaSkuska : To je to vaše , najivní, každý  kdo si myslí, že se dá koupit vše, že když máš prachy, že se z tebe tatér posere, zlatí ti tatéři, kteří to tak mají, on je umělec a on rozhodne sám, kdo bude, či nebude nosit jeho dílo a můžeš být klidně milionář, když se mu nelíbíš, prostě tě nepotetuje. TATÉR NENÍ KURVA,  ABY MUSEL JÍT S KAŽDÝM KDO SI HO ZAPLATÍ !!! Ty jseš fakt čobol.

...

danculakovacova
danculakovacova

Ten co psal ty odpovědi asi není úplně profík jestli se takhle chová k lidem tak bych se hodně divila kdyby k němu někdo chodil. Lidi mají prostě různé otázky i když někdy hloupé. Nejen nemá fantazii na to vymyslet něco sám, ale od toho by tam přeci mel být ten Tater profesionál aby něco vymyslel....

EddyAsskicker
EddyAsskicker

Sorry, ale otázka, co za význam má jeho tetování, když je slušně položená, mi nepřijde něco tak hroznýho. Buď slušně odpoví, že to je třeba osobní, nebo to prostě řekne. Já se naopak lidí rád ptám a znám tak plno příběhů zajímavých lidí. 

EddyAsskicker
EddyAsskicker

Sorry, ale otázka, co za význam má jeho tetování, která je slušně položená mi nepřijde něco tak hroznýho, aby se z toho tatér musel zes... To byl zase článek napsanej za pět minut... přitom potenciál to mělo.

IbaSkuska
IbaSkuska

Neskutocne prijebane odpovede.To co je ta 14.? Neviem kto tie odpovede vymyslal a co si o sebe mysli, ale jediny kto by v mojom a urcite nie len v mojom pripade dostal pesti by bol ten jebnuty tater. Ja som zakaznik, ja som pan a ked to nevie nejaky kokot pochopit, nech to nepredava a robi to zadarmo, potom moze mat taketo jebnute odpovede.

Mashapone
Mashapone

@IbaSkuska Tak hele frajere,  ten tater je pán a už jen z toho důvodu že se na tu pozici vypracoval a ty mu za tu dobře odvedenou práci ještě platíš.  Za 2 není jebnutý tater ale ty pokud se nedokážeš přizpůsobit určitým pravidům které ten tater má, jak už bylo řečeno tater není kurva a zákazník není pasák. Jeho studio,jeho strojek,jeho volba a jeho pravidla. Tím  zas nechci říct že zákazník je něco mín,ale je potřeba si ujasnit priority. 


Podobné články: Blog

Google+