Blog

17 rad, jak mučit svoje sourozence

Jasně, že byste sourozencům nezkřivili ani vlas. Jednak by vás mohli zahlídnout rodiče. A jednak je zkřivenej vlas pro tu bestii, co vám zničila život, málo. Samozřejmě všechno v rukavičkách, jen taková malá pomstička za všechna příkoří. Pokud nejste jedináček, je tohle článek pro vás. Platí za mlada i za stara.
AddThis

mladší nebo starší

Jako mládě máte prima výchozí pozici. Rodiče vás mají mnohem radši, navíc můžete všechno svést na sourozence, co vás měl hlídat. Starší má zase k dispozici sílu, lstivost a zkušenosti.


Simulujte

Jako fotbalisti. Když rodiče uvěří, že jste oběť, odnese to ten druhý dvakrát.


Hecujte

A pak je nechte, ať si do toho potoka skočí sami. Až přijdou s brekem domu, dostanou ještě jednou, ať mají proč. Nejspíš u toho padne věta: “A kdyby ti řek, ať skočíš z okna, tak skočíš?” Vy jste v klidu. Zen.


Provokujte

Pokud to povede k agresi namířené proti vám, vyjdete z toho jako mučeník a máte vyhráno.


Alergie

Nemůže bráška nebo sestřička lepeček? Ten koláček si vychutnejte. Každé soustíčko. Jakmile máte něco, co oni nesmí, co mají zakázáno, po čem touží… dejte jim o tom vědět.


Dětský fotky

A historky. Spolužáky a potenciální partnery vašeho sourozence určitě zaujme dokumentárně drsný snímek z toho nešťastného přebalování, nebo story s rodinným názvem Když se zamiluje kozel.


Čistá agrese

A teror. Vynuťte si slib mlčenlivosti pod pohrůžkou eskalace násilí. Dokud vás nepřepere, je to účinné jako svině.


Zabíjejte hračky

Méďa náhodou spadne ze schodů. Barbie usne a utopí se v umyvadle. To se může stát. Možností jsou tisíce, hlavně u těch mladších je efekt zaručený. Těm starším nenápadně poškozujte oblíbené předměty. Prostě zabíjejte hračky.


Starý dobrý přivazování

K židli, k topení, neutahovat, ale pořádně. Odvázat těsně před příchodem rodičů. Doma najdou běsnící monstrum. A vás, nevinné, v ohrožení.


Strašte

Černá ruka, čarodějnice, chlápek od vedle, co v noci vyžírá dětem střeva. Poznamenejte je na celej život. To zabere vždycky.


Ztraťte se

Dokonalé řešení, ať jste mladší, nebo starší.


Posměch

Jsou tlustí? Hubení? Jsou normální? Všechno tohle a mnohem víc může být terčem vašeho smrtícího posměchu.


Předstírejte smrt

U mladších lekavých sourozenců tím vyvoláte prudké emoční reakce. Někdy i smrt. Nikdo vám nikdy nic nedokáže.


Zamkněte je

Třeba v koupelně. Tam aspoň můžou čurat do vany. A když nebudou sekat dobrotu, příště se jim taky můžou zabouchnout dveře na balkon. To je hned.


Směna je život

Tenhle kámen je meteorit a když mi dáš svý auto na ovládání, pučim ti ho na celej den.


Ignorace

Pro sourozence největší zlo. Tejden si to budou pochvalovat. Za měsíc znejistí. Ale po letech vyměknou i ti největší tvrďáci.

AddThis
3 comments
PetrGajdos
PetrGajdos

TVRZENÍ - VOSA (NEBO JINÝ BODAVÝ HMYZ) SE DÁ PŘECE OCHOČIT

Není nic lepšího jak se dívat na toho debila jak kvičí nad rozsáhlým otokem končetiny.

Salome0914
Salome0914

Nikdy, nikdy bych sourozenci co nemuže lepek neukazovala jak něco jím. I po 12ti letech je mi trapně když před ním někdo jí něco co já mu nemůžu udělat bezlepkově.

LucieK
LucieK

@Salome0914 Přesně tak...takový výpotek/článek může napsat jen ubožá

Podobné články: Blog

Google+