Blog

17 holčičích vad na kráse, jak je vidí holka a chlap

Žádná holka není sama se sebou úplně vždycky spokojená. Tu by ubrala, tady přidala, něco oholila a tu hlavu by vlastně nejradši vyměnila komplet celou. Přitom chlapi na to mají úplně jiný pohled. Čtěte.
AddThis
  • autor: Robert Vrbský

♀: Především jsem vysoká jak kobyla, takže si mě pletou s vodojemem.

♂: Má vysoký nohy.


♀: Prdel mám obří, že vypadám z dálky jako autobus.

♂: Konečně pořádnej zadek. A jak to bude pleskat.


♀: Stejně tak mám tlustý stehna a velký boky.

♂: To je prima, že je za co chytnout. A na stehnech mi drahá můžeš uválet doutník, ju?


♀: Vůbec jsem vlastně celá oplácaná…

♂: Radši kus ženský, než kousíček. Aspoň se nerozsype po druhém panáku vodky!


♀: Takže mám samozřejmě celulitidu i na obličeji.

♂: Jak? Co? Kde? To fakt existuje? Nevymyslel to Cosmopolitan?


♀: A prsa mám k tomu malý (nebo velký, divný, obří, trochu povislý a šejdrem…)

♂: Prsáááá!!!!!


♀: Samozřejmě, že mám křivý nohy.

♂: Ty vole, bys byla skvělej fotbalista! To je jasnej signál!


♀: Vlasy mám jak kráva…

♂: Vlasy? Nevšiml jsem si. Prsááááá!!!!


♀: A k tomu jsem zrzavá.

♂: Zrzavá hm…jako fakt? Všude?


♀: Takže mi vždycky vyskáčou pihy…

♂: Přesně tyhle rozkošný pihy kolem nosu budu milovat!


♀: Což je strašně vidět, hlavně na tom obřím nose…

♂: Prsáááá!!!!


♀: Bez mejkapu vypadám jako dylina.

♂: Páni, a víš, že nejkrásnější jsi ráno bez nahozené omítky?


♀: A začaly se mi dělat vrásky…

♂: Ty uvidím jen zblízka. Hodně zblízka. A když už budu takhle blízko…


♀: No a nosím brejle…

♂: Buď moje učitelka a já budu tvůj studentík!


♀: Taky jsem bílá jak sejra…

♂: Díky bohu, že to není nějaká oranžová krasavice s melírem…


♀: Takže bych se musela stydět svlíknout se do plavek. Natož do naha. Můžeme u toho zhasnout?

♂: Jestli si můžu vybrat, tak rozhodně nahá, a hned!!!!


♀: Prostě nejsem dokonalá a už vůbec ne krásná…

♂: Nohy, zadek, krásný, prsááááá!!!!

AddThis
34 comments
JanaTravnickova
JanaTravnickova

Jím zdravě,cvičím pravidelně a zadek mi zůstane,holt tomu se říká dědičnost..ale jsem zdravá,tak co si přát víc..

dzady123
dzady123

@JanaTravnickova Na zadek jsou dobré dřepy, schody, brusle. Není vůbec nutné zadek shazovat, když je pevný. ;)

Rezna85
Rezna85

Nemůžete mi někdo už konečne prosím vysvětlit co to je ten "sejra"? Je to tady v několika článcích a netuším co to může být. Díky...

JirriSvoboda
JirriSvoboda

@lenkatylova a sýr je taková hmota v odstínech bílé nebo žluté (v závislosti na druhu) vypadá jako plast, ale je jedlá a vyrábí se z mléka. :D

WenigChiquita
WenigChiquita

Teda, tyhle starosti bych chtela mit.. :))

Zrzava, pihata, maly prsa, bila jak sejra a pri sexu si rada necham rozsviceno.. :))

Chce to trochu toho zdravyho sebevedomi.. ;)

MichalBlack
MichalBlack

@WenigChiquita Existuje vůbec nějaká hezčí žena, než bledá, zrzavá, pihatá a s malýma prsama? :-) Safra já teda nic hezčího neznám :-)

AlassiaDahasy
AlassiaDahasy

♀: Vůbec jsem vlastně celá oplácaná…

♂: Radši kus ženský, než kousíček. Aspoň se nerozsype po druhém panáku vodky!

Tak tohle mne fakt dostalo :) neverim, ze by tohle nejaky normalni muz rekl, jedine nejaky zoufalec... Ja spis slychala. fuj ta je tlusta, vidis ty speky,  jak na to muze nekdo vlest... 

TomasMarny
TomasMarny

@AlassiaDahasy Máte dobrý postřeh. ;-) Skutečně, zoufalci, co berou cokoli, co má díru, vám možná nabulíkují nějakej felešnej kompliment ve stylu "aspoň tě je za co chytit", "neotlačím se o kosti" apod., ale většina chlapů si myslí přesně to, co jste slýchala.

DanielaProchazkova
DanielaProchazkova

@TomasMarny @AlassiaDahasy :D Líbí se mi jméno muže, který tu káže o zoufalcích. :D ;-) Tomáš to má někdy asi marný. :D Tlustá i hubená může být hezká i ošklivá každá... ;-)

karboxilas
karboxilas

@TomasMarny Ale ona právě chtěla slyšet pravý opak, že si to jako my muži fakt nemyslíme ;)

KomonStan
KomonStan

@AlassiaDahasy ,rozhoduje podle mě sebevědomí, znal sem tlustý pihatý holky ,co měli mraky kámošů z kterejch si mohly vybírat právě proto,že nebyly namyšlený nány a měl šmrnc a drajv.Raději trochu oplácanou pohodářku než zakomplexovanou krasavici na věčný dietě.


TomasMarny
TomasMarny

Jestli něco nemám rád, tak články ospravedlňující a podporující ženskou nadváhu. Myslet si, že se to většině chlapů upřímně líbí, můžou jen neskutečné naivky. Samozřejmě, že do očí jim ty výtky málokterej chlap řekne, protože nechce ženu naštvat a urazit. Pak je na ženě samotné, aby vyhodnotila, jestli její postava je nebo není v pořádku a něco s tím případně dělala.

TomasMarny
TomasMarny

@MysiKralovna @TomasMarny O celulitidě se však nebavím, stejně jako např. pihy či vrásky nepovažuju za nadváhu, to je snad jasné.

Nevím, neznám vašeho přítele, ale pokud je to horňák, pak mu mohlo vadit, že jste zhubla prsa. Chce to si spíš najít přítele, kterej vám vaše chválihodné hubnutí nebude vyčítat, ale bude vás v tom naopak podporovat. ;-)

AnickaKulikova
AnickaKulikova

@TomasMarny to si jako fakt myslíš, že se to nikomu nelíbí? nebo že je to pro někoho rozhudující? ono i kdyby ano, tak proč je ten chlap tak blbej, že si nabrnkne ženskou, která se mu ve skutečnosti nelíbí? 

TomasMarny
TomasMarny

@AnickaKulikova @TomasMarny Samozřejmě, že někomu se to líbí, však taky píšu že se to nelíbí většině chlapům a ne, že všem. Spousta žen si ovšem naivně myslí, že když chlap řekne, že ženu má být za co chytit, že to znamená, že se může vyžrat jak prase a chlapovi se to bude líbit.

A ano, vzhled ženy je pro chlapa na 1. místě v žebříčku očekávání od partnerky - pro ženy jsou na 1. místě chlapovy zdroje a schopnost se o ně podělit. U žen je vzhled chlapa až na 3. místě, proto k němu ženy nepřikládají až tak zásadní roli jako chlapi. Tak hovoří výzkumy.

Na tu poslední otázku je odpověď jednoduchá - tito chlapi jsou buď tolik nadržení nebo zoufalí, že holt berou vše, co o ně má zájem, jen aby měli kam zasunout. Mně osobně se tento přístup hnusí - pokud se mi holka nelíbí, tak jí to dám hned najevo a nebudu si s ní nic začínat. Jiná věc ovšem je, pokud se chlap seznámí se štíhlou holkou a ona mu za dva roky přibere 15 kilo (ne v důsledku nemoci). Pak má snad tento chlap plné právo si stěžovat, že se u ní něco změnilo k horšímu a žádat pokus o nápravu.

AnickaKulikova
AnickaKulikova

@TomasMarny @AnickaKulikova no tak jsem asi vyjímka, ale svému chlapovi se líbím (i když předtím měl hodně hubenou holku), prostě pro něj figura není na prvním místě. vzhled asi důležitý je (kdo by byl s holkou, kterou považuje za ošklivou), ale za "krásnou" považuje tlustou i hubenou, prostě tu krásu nevidí v kilech nebo jejich absenci. a já třeba zase neřeším, kolik peněz má nebo nemá - dohromady toho nemáme moc, ale jsme spolu spokojený a hrozně si rozumíme. neumím si představit, že bych žila s někým, kdo pořád řeší prachy. pro mě je u chlapa důležitý, jestli má nějaký koníčky, jestli s ním není nuda, jestli má smysl pro humor, nevadí mu spát pod širákem, má mě rád a váží si mě jako partnera pro život, ale třeba i pro diskuzi. na okraj - nepovažuju něčí váhu (jakoukoli) za něco, co by se mělo obhajovat. 

mimochodem, tyhle výroky (tvůj úvodní) vedou k tomu, že maji některý holky problém se najíst. v tomhle článku se nemluví o nadváze nebo obezitě, ale o tom, že "holce připadá", že má.... (tlustý stejna, moc velký prsa, moc velkou prdel), což ale neznamená, že je to nutně pravda. třeba má velikost 42 a ne 36. to může být pořád krásná, pevná holka, jen celkově větší (a tím nemyslím tlustá, ani oplácaná, ani nic). a když jim někdo řekne, že je to obhajování nadváhy, a že by s tím měly něco dělat, když se samy sobě nelíběj, tak oni dělat budou, i když není s čím. (znám takovejch několik. kdybych neměla zdravotní problémy, které mi hubnout nedovolí, a slabou vůli, možná bych byla mezi nima). 

TomasMarny
TomasMarny

@AnickaKulikova @TomasMarny Tak to můžeš být šťastná, že máš takhle fungující vztah z obou stran.
O pevných (vysportovaných) holkách se nebavím - po těch chlapi letí právě kvůli té pevné postavě a sotva by po takové nějakej chlap chtěl, aby tu svoji vypracovanou postavu zhubla. Jedině snad kdyby to byla kulturistka s velkými svaly, takové pak vypadají skoro jak chlapi a to už tolik chlapy nepřitahuje. Myslím si, že výtky na ženskou postavu (ať už od chlapů či z médií apod.) jsou ženám srozumitelné a že většina z nich se dovede správně zařadit do škatulky, jestli se jich ten problém týká nebo ne - žena např. dobře vidí, má-li pevné ploché bříško, anebo pneumatiku.

Jiná věc je, pokud se žena nespokojí pouze s tím nemít špeky, ale touží vypadat drobně a křehce, prostě být hubená. I tato žena má právo, aby si udržovala hubenou postavu, je to její rozhodnutí.

TomasMarny
TomasMarny

@AnickaKulikova @TomasMarny  "tyhle výroky (tvůj úvodní) vedou k tomu, že maji některý holky problém se najíst"

Zde bych tě poopravil - tyto holky mají především problém se hýbat. Pokud žena chce zhubnout a kašle na rady, že by se měla hýbat, aby ty tuky zdravě spálila a místo pohybu zvolí hladovění, je to její hloupost, že si kvůli své lenosti raději ničí zdraví.

Tarey
Tarey

@TomasMarny
přesně moje řeč, tohle by se ospravedlňovat nemělo =). Snad ani neznám chlapa, který by řekl "To nevadí, že je tlustá jako bečka, mě zajímá co je uvnitř." Blobosti. Tohle řeknou jen v přítomnosti tučných holek. A nebo to říkají chlápci, co stejně nemají na to, aby si našli někoho hezkého s normální postavou, těm nic jiného nezbývá.

MysiKralovna
MysiKralovna

@TomasMarny Tak proč mi přítel vyčítal, že jsem zhubla?

A propos, nějaká ta celulitida nebo oplácanej zadek rozhodně není nadváha!

KatiaLovelyMikovcova
KatiaLovelyMikovcova

Mily Tomasi koukam, ze slovo "marny" v prijmeni nemate nahodou. Je docela smutne, ze za cely vas dosavadni zivot jste se setkal jen s namachrovanymi curaky a zlatokopkami. Je mi vas uprimne lito, ale nemel byste tady sirit vas zkresleny nazor pod titulem "Takhle to maji vsichni chlapy". Mozna max 5% ze 100%. Uvedomte si, ze vzhled neni prioritni vec jak u muzu, tak i u zen.

AnickaKulikova
AnickaKulikova

@Tarey @TomasMarny jak jako ospravedlňovat? copak je to provinění, který je potřeba omlouvat? ano, nikdo neřekne "mně nevadí, že je tlustá jako bečka", protože ti, kterým to vadí, občas mají tu slušnost, že o tom prostě nemluví, a ti, kterým to nevadí, nebo se jim to líbí, nebo to prostě neřeší (ve smyslu, že je jim jedno, jestli je holka hubená nebo tlustá, prostě je pro ně přednější jiná vlastnost, klidně i fyzická - třeba někdo by nechodil s tlustou holkou, někdo s hubenou, někdo třeba s krátkovlasou nebo se zrzavou) (a ano, znám jich dost). pak bych prosila o definici "normální postavy". a věř tomu, že existuje spousta holek, které mají nadprůměrnou hmotnost, a jsou fakt hezký :) 

DanielaProchazkova
DanielaProchazkova

@TomasMarny @MysiKralovna Až dokud slečna neumře na anorexii, pak si Tom hodí chválihodného šlofíčka a status na FB, že zbavil svět další odporné baculky! :-) Chvalme boha na výsostech. :D

janiine
janiine

@Tarey @TomasMarny

Konečně normální názor chlapů....i když jsem holka, taková ta krev a mlíko, chodím 3x týdně do posilovny, právě proto, abych tady nemusela svá kila obhajovat. 

Absolutně se vším souhlasím...je strašně jednoduché, takhle zlehčovat ženské nedokonalosti, ukazovat na stokilové modelky, ze kterých je mi fakt na blití a říkat jak je vše ok. To teda vůbec - člověk má jedno tělo na celý život a měl by se o něj starat. To, že je někdo vypatlaná blbka a při hubnutí zajde do extrému - anorexie a podobně je opravdu jen jejich problém, protože člověk, jakožto tvor nesmírně inteligentní dokáže vše co si zamane (a pokud někdo tu inteligenci mám, dobrovolně se nevyhladoví k smrti),..Jenže lidé jsou líní. Tak se přestaňte vymlouvat a makejte. Stejně všechny víte, že se sebou nejste spokojený, to nejsme žádná, ale věřte mi..ten pocit, kdy nejste vychrtlý, ale naopak pěkně vysportovaný a chlapi se za váma otáčej je k nezaplacení..tak svoje kila a celulitidy neomlouvejte, jen proto, že "je má přece každá druhá" - není to pravda :)

MikeyvonDricka
MikeyvonDricka

Popravdě jsem si myslel, že ten článek psala ženská, protože se některé "nedokonalosti" až příliš zdokonalují. Ale prsáááá opravdu sedí.

Podobné články: Blog

Google+