Blog

17 věcí, co se stoprocentně stanou na festivalu ve Varech

Už teď se všude píše o filmovém festivalu ve Varech. Pokud vás to nezajímá, máte smůlu, nevyhnete se tomu. Pokud vás to zajímá a nejedete tam, přečtěte si tenhle seznam a můžete zůstat v klidu.
AddThis
 1. Barťák si zapálí vevnitř v Thermalu a bude to na titulce Blesku.
 2. Áňa a Táňa se ožralý vykoupou v řece.
 3. Další herci se opakovaně ožerou a na titulce Blesku bude jejich nahá prdel nebo záběr, jak zvrací z okýnka taxíku.
 4. Andrea Verešová dorazí na Moët party oblečená v šatech z jednorožčích žíní za petstotisíc eur.
 5. Módní policie každej den na kolonádě zatkne několik zmatených batůžkářů z Třebechovic, co maj na sobě kraťasy a triko s potiskem Rock for People 1999, protože si mysleli, že Vary jsou o filmech, a ne o hadrech.
 6. Ať tam přijede jakákoliv zahraniční hvězda, dostane cenu za celoživotní přínos kinematografii, což je v podstatě takový „Dík, žes nás našel na mapě a nevzal sis na předávání hygienickou roušku“.
 7. Každej host aspoň jednou omylem zabloudí na čtyřhodinovej íránskej dokument o kastraci jednonohých velbloudů.
 8. Několik efkových celebrit (aka lidí, co jednou potkali Karla Gotta na záchodě a už fotěj vlastní kalendář) ztropí „skandál“ ve Finlandia Kokos Baru stanu po 15 panácích vodky. Budou na titulce Blesku.
 9. Nějakej celebrity pár se na kolonádě pohádá. Budou na titulce Blesku.
 10. Půlka kolonády bude celej fesťák zavřená, protože tam budou jezdit limuzíny s lidma ve smokingu, který za celej tejden neviděli žádnej film.
 11. Déčkové celebrity (aka lidi, co jednou potkali Karla Gotta ve frontě na záchod) budou poskytovat rozhovory o tom, kolik si sbalily outfitů.
 12. Buď bude hnusně a všichni budou otrávený, nebo bude vedro a všichni budou otrávený.
 13. Na filmy, na který se lidi budou chtít dostat, se nedostanou.
 14. Na Nově bude reportáž o tom, jak lidi stojí od šesti ráno fronty na vstupenky, nebudou chybět rozhovory s ožralými návštěvníky, co do fronty šli rovnou z baru.
 15. Všichni budou svorně nadávat, jak je strašný, že Vary jsou plný Rusáků, jak je ten Thermal hnusnej a rozpadlej a jak je to všude předražený.
 16. Cenu za nejlepší film vyhraje film, kterej si to vůbec nezasloužil a nikdo ho neviděl.
 17. Kam se kdokoliv vrtne, tam bude Marek Eben.

A abyste věděli, kde se co ve Varech šustne, sledujte instáč Vodafonu, protože nad jeho Stories převzal vládu multitalentovanej Hanny Firla a ten vám ukáže, jak vypadá pravej varskej fesťák.

AddThis
0 comments

Podobné články: Blog

COOKIES
Google+