Blog

17 způsobů, jak se zaručeně dostat z friendzone

Okej, nejdřív bylo lepší něco, než nic. ono je ale nakonec lepší nic, než tohle. Kamarád taky rád, ale musí mít šanci. Čtěte, jak se zbavit nálepky kámoš.
AddThis
 • autor: Robert Vrbský
 1. Buďte zlí. Je otázka, jestli někdo chce zlý kamarády, ale zlý kluky 100%
 2. Pomlouvejte. Nic ji nevrhne do vaší náruče tak, jako samota a sama bude, když ji budou lidi nenávidět.
 3. Přestaňte hýkat nadšením na všechno, co si udělá nebo si vezme na sebe. Prostě jí taky jednou řekněte, že v tom nylonovém závěsu vypadá jako sprchovej kout.
 4. Lžete. Respektive si vymyslete nějakou imaginární bytost, kterou případně jakmile “kámoška” začne žárlit (jakože vždycky bude) můžete spláchnout.
 5. Chyťte šanci. Jakmile po dalším ubuleném rozchodu zazní “tak jsme na sebe zase zbyli”, tak servěte hadry a budiž skutkem.
 6. Útočte. Jakýpak upejpání, když chce zapnout podprdu, prostě jí trochu pomuchlejte. Omylem.
 7. Ožerte ji. Poněvadž pod rouškou promile se mají i kamarádi rádi.
 8. Zmizte. Třeba se chytí za nos a budete jí chybět. asi ne, ale aspoň budete vědět na čem jste.
 9. Dejte prachy na stůl. Uvidí, o co přichází, a třeba si to nakonec spočítá.
 10. I když jste chlapec, vyspěte se s jejím chlapcem. Bude to chtít trochu sebeobětování, ale konkurenci jistě zlikvidujete.
 11. Vyděste jí. Vemte ji do brna, vyprávějte ji o biologických hodinách a příležitostně tikejte. Třeba vezme za vděk tím nejbližším, co bude po ruce.
 12. Lžete II. Rafinovaně kolem sebe šiřte gloriolu alfasamce se spermatem hustým jako krupicová kaše. To by bylo, aby to společně s tikotem a samotou nakonec nefungovalo
 13. Překvapte ji gangbangem. Možná se nechytí, ale kdo ví, třeba přijde k chuti.
 14. Nečekaně ukažte pinďoura. Tomu se nedá odolat. pokud je tedy co ukazovat. A když neprchne, snad si ho alespoň prohlídne.
 15. Udělejte jí kérku. Takovou pěknou s vašim jménem. A rovnou i příjmením. Nakonec jí nic jiného než vy nezbyde.
 16. Ožerte ji mnohem víc. Když to nepůjde přes obyčejný lití, půjde to přes mnohem víc lití. Prostě to prorvěte.
 17. No a nakonec se na to asi vlastně vykašlete. Protože bejt ve friendzone je fakt utrpení. A na tohle vám žádná neskočí…

 

AddThis
13 comments
MichalT
MichalT

Mám kámošku, ale jsem ve Friendzonu chtěl bych se toho zbavit ale mám ji moc rád a nemohl bych jí tímto takhle ublížit.


tomyjezura
tomyjezura

Friendzone je trochu nesmysl, pokud se tím myslí stav, kam se někdo dostává nedobrovolně. Jakékoli kamarádství musí být založeno na dobrovolnosti.

tomyjezura
tomyjezura

To je velmi jednoduché. Jakmile ona řekne či naznačí "jsi tak bezvadný a skvělý kamarád, ale..." tak prostě nepokračuju a je pokoj. Za tuto hranici prostě vlak nejede a daší pokusy jsou jen ztrapňováním. Když chce jen kamaráda, tak mají smůlu oba, ne pouze jeden. Totéž platí i obráceně. Takže nevím, nač se zde tak rozsáhle rozepisovat a rozebírat.

Yoshika
Yoshika

Wea - aha, jasně, není kamarádství z klukovi strany...Tak jak mi vysvětlíš, že mám spoustu kamarádů (ať už s holkama nebo bez nich), kteří mi několikrát dali najevo, že fakt ne? ;) Jinak souhlasím s Kasickou (nebo Kasičkou?), že ač to není po světě tak rozšířené, i ženy často končí ve friendzone. Bylo by tedy zajímavé udělat stejný článek pro "něžné" pohlaví :) Docela by mě to zajímalo

HonzaCejka
HonzaCejka

@Yoshika 'Tak jak mi vysvětlíš, že mám spoustu kamarádů (ať už s holkama nebo bez nich), kteří mi několikrát dali najevo, že fakt ne? ;)'

------> Protože jsi hnusná a žádnej z tvých kamarádku jednoduše s tebou nechce nic mít. Ale třeba jsi fajn kámoška. A přesně takhle funguje přátelství u kluků.

wea
wea

Myslím, že každá holka by mela vědět, že žádná "friendzone" neexistuje, pokud ten muž není teplý. Chlap se s váma buď nebavi a nebo bavi, proto že z jeho strany tam nějaka šance je. Jestli se nějaká před "kamaradem" svleče (v kabine na nakupech, "zapneš mi ty šaty?", když u něj přespí po párty, protože domů je to "daleko") a myslí si je to v pořádku, tak je buď naivní a nebo chudák ten kluk... :D

JanaHlavackova
JanaHlavackova

Chtěla bych vidět člověka, kterému toto zabere na normální holku. ;) 

MartinPonucky
MartinPonucky

U mňa to fungovalo byť zlý a buran na každú slušňačku. Na nete analyzujete ako chlapi, naživo ste emocionálne a poddajné, hlavne tie slušné.

wea
wea

Doporucuji praktikovat v jedinem dni, aby to jako fakt zabralo :D

Kasicka
Kasicka

Ehm, ve friendzone nejsou jen chlapi...

Podobné články: Blog

Google+