Blog

18 čísel, o kterých každá holka trochu lže

Ženské jsou buď lhářky, nebo mají nějaký problém s počty. Jak si jinak vysvětlíte, že když s nimi přijde řeč na čísla, nikdy vám neřeknou pravdu. Hele...
AddThis
  • autor: Sandra NaKnopp

1. věk

Jakékoliv číslo začínající trojkou je špatně. Ostatně, ona je tak mladá, jak se cítí. Navíc, buran, co se ptá, si nic než lež nezaslouží. 

2. váha

Něco kolem pade. Plus minus pět deset kilo. A jestli vám tam něco chybí, tak to jsou určitě extrémně lehký kosti. To tak někdo má. A tu váhu nakonec taky nemá.

3. číslo podprsenky

Buď jí prsa připadají moc malý, takže si je raději o chlup podloží, nebo velký a tak kamufluje. Čert aby se v tom vyznal.

4. konfekční velikost

Maximálně 40. Ale teď dost cvičí, tak spíš 38. Větší velikost leda podle italskýho číslování. Nebo americkýho. Nebo úplně jinýho. A kvůli bokům. Jinak těch 40. Maximálně.

5. počet partnerů

Tak akorát, aby nebyla za rajdu. Každopádně na tohle jsou vědecky dané výpočty: u chlapů se dělí, ženský násobí. Říká se, že v obou případech třikrát. 

6. délka a čas menstruace

Když na to přijde a je to potřeba, zvládne si ji prodloužit i o 14 dní. Jinými slovy, některé dámy zvládnou menstruovat, kdy se jim to hodí.

7. počet bot a kabelek

Vždycky jich má mnohem míň, než když se skutečně podíváte do skříně a botníku. Vlastně mnohem přesnější vyjádření zní, že jich má málo. A je to tak, kramflíčků a taštiček není nikdy dost.

8. tenkrát poprvé

Vždycky záleží na tom, kdy to bylo. Buď moc brzo, nebo pozdě. Stejně vám nakonec řekne sedmnáct. Je to sladký a pocitově tak akorát. 

9. kolik toho vypila 

Decentně. Rozhodně, co by se do jednoho střiku vešlo. A pokud toho bylo o decku víc, určitě byla stříknutá jen tak roztomile.

10. kolik měla cigaret

Žádnou, maximálně jednu v práci. Tím zbytkem načáchla od nějaký nesvéprávný kolegyně, která hulí jednu od druhý a ona s ní musí na ty cigára chodit.

11. počet orgasmů… 

… které s vámi zvládla během prvního postelovýho dobrodružství. Všechno, co překročí nulu bude nesmysl. Ale minimálně to s vámi myslí dobře.

12. frekvence sexu se stálým partnerem

Jistě, že bude přehánět. Šokující na tom je, že to zvládne tvrdit i tomu stálému partnerovi. A ještě ho málem přesvědčí, že to je pravda.

13. počet kalorií

Nikdy víc, než by jí mohlo uškodit. Hranolky z vašeho talíře se nepočítají, protože jsou fakticky vaše a ten dortík k obědu dávno spálila, protože šla na tramvaj pěšky.

14. kolik utratí na shoppingu

Ve skutečnosti klidně všechno, ale vás může hřát, že ani jediná korunka nepadne nazmar. 

15. odhad času

Vždycky minutku, ve skutečnosti minimálně půl hodiny. Holčičí vnímání času funguje v úplně jiné dimenzi než to chlapské.

16. tajemství, který nikomu neřekla

NIKOMU rovná se nula. Přesto ji pod tlakem donutíte k přiznání: “Já to nikomu neřekla, jenom…”

17. kolikrát o vás řekla, že jste kretén předtím, než si vás vzala

To už se nejspíš nikdy nedozvíte, ale nejspíš miliardakrát, zvlášť když jste se furt k ničemu neměli…


18. …a jako bonus uplatňuje každá holka matematický princip “TO SE NEPOČÍTÁ”, který uplatňuje v případech, kdy je potřeba zjistit, kdy, kdo, co a hlavně kolikrát udělal… třeba když chcete zrovna jít na pivo, tak vám to prostě spočítá…

AddThis
0 comments

Podobné články: Blog

Google+