Blog

18 důkazů, že hrát videohry je jako pít alkohol

Možná už vás někdy napadlo, že hraní her je stejný jako pití alkoholu. Nóó, je to pravda. A popravdě toho mají společného daleko víc, než se na první pohled zdá. Takže... Press ENTER to start.
AddThis
 1. Tak zaprvé to člověku v malých dávkách prospívá. Obojí je super na uvolnění stresu, rozvíjení kreativity a sbírání zážitků. Když to ale děláte příliš, můžete ztratit přítelkyni, kamarády i práci.
 2. Když zjistíte, že tak nějak podvědomě toužíte po osmdesátém levelu nebo osmdesáti procentech, měli byste se na nějakej čas zklidnit.
 3. Když to děláte delší dobu, dáváte shoty tak nějak intuitivně.
 4. Nejlepší je to od osmnácti let. Chlast je výhradně od osmnácti let (že?!) a ty nejlepší hry taky. Navíc vás většinou už kolem dvacítky nikdo nepranýřuje za to, že paříte moc. Jediný rozdíl je v tom, že rodiče většinou nekoupí svému devítiletému synovi flašku Jägermeistera jenom proto, aby si pak stěžovali, že ho pije.
 5. Správný lektvary dodávají staminu i charisma… minimálně máte ten pocit.
 6. Na začátku večera si říkáte, že v baru/Skyrimu nestrávíte moc času a půjdete jenom po hlavních questech (budete pít jenom pivo), ale v šest ráno se přistihnete, že máte úplně jinou zbroj a někde jste nabrali nalevelovanýho companiona. To platí pro hry i alkohol.
 7. Multiplayer je vždycky zábavnější než single. Nebo alespoň nezávisličíte sami.
 8. Pokud chcete aspoň jedno z toho dělat pořádně, neměli byste to kombinovat.
 9. Když pijete nebo hrajete příliš dlouho, budete sice dobří v LoLku nebo pití piva, ale strašně špatný ve všem ostatním.
 10. Když propaříte víkend, nakonec vás dostihne kocovina. A probíhá v podstatě stejně. Jste unavení, podráždění, vyndaní, možná vás i bolí hlava (protože vodka nebo dvanáct hodin u monitoru) a je vám blbě od žaludku (protože vodka nebo příliš mnoho Red Bullů).
 11. A jediný, co tu kocovinu dokáže instantně rozehnat, je hoďka dvě za barem/klávesnicí.
 12. Pořádně si o tom dokážete popovídat jenom s člověkem, kterej to dělá taky.
 13. Uprostřed pařby umíte komunikovat jenom s lidmi, kteří jsou v tom s vámi.
 14. Obojí je celkem nákladný koníček.
 15. Během akce vás může okouzlit nějaká sličná víla, ale ráno se z ní vždycky vyklube buď rovnou chlap, nebo alespoň… ne víla.
 16. Ale u těch nejlepších akcí na konci nějakou princeznu vysvobodit lze.
 17. A když jsme u toho Maria, starý klasiky nikdy nevyjdou z módy. Rum tady bude vždycky, stejně jako třetí Heroes.
 18. A obojí končí stejně. Quick to desktop.
AddThis
0 comments

Podobné články: Blog

Google+