Blog

18 důvodů, proč ideální ženu prověříte jedině na vodě

Pánové, chcete najít vhodnou partnerku? Nezdolnou, voděodolnou, prostě dokonalou dívku, co vás bude milovat? Vezměte ji do peřejí. Pokud vám pak bude připadat i nadále šik a skvělá, je to ta pravá. Proč? Protože holka, co přežije vodu...
AddThis
 1. Je voděodolná a raději se hydratuje piváky. Proč taky pít vodu, když tu všude pivo teče proudem jako správně rozvodněná Sázava.
 2. Přežije i peřeje. A ještě vám pěkně poděkuje, že jste ji parádně povozili. A taková je do života rozhodně víc než praktická.
 3. Je úsporná. Než dát čtyřicet kaček za sprchu, raději se ošplouchne v řece. A za těch čtyřicet očí si pořídí trochu té zábavy.
 4. Přežije ve stížených podmínkách. I tři dny vydrží na pivu, nakládaném hermelínu a bez přehnané hygieny.
 5. Umí pořádně zabrat. Obzvlášť má-li hlad a nejbližší bufáč je až po pěti kilometrech. Takovou v praxi můžete klidně zapřáhnout, i když vám dojde benzin na cestě na Kokořín.
 6. Je společenská. Zvláště jde-li o soulodění a mají-li ti druzí něco k pití. O tom voda je. Takže až jednou dorazíte na domácí mejdan s kamarády, určitě vás nevyhodí.
 7. Je obětavá. Když je potřeba, vyskočí i z lodě, voda nevoda. I kdyby měla na hlavě trvalou.
 8. Je praktická. Umí založit tábor, přitlouct kolík a v noci zaplout do správného stanu. Navíc se jí všechno vejde do jednoho barelu.
 9. Je trpělivá. Vydrží čekat, když se zapomenete u výčepu, zatímco vám balí barely, stejně tak, když se cesta vleče a volej nejede.
 10. Je jí do zpěvu. talent netalent, na vodě zpívá každá a všechno. A žena veselá je do domácnosti dokonalým darem.
 11. Je slušně vychovaná. Ahóhuje na všechny vodáky i místňáky a se všemi se ráda podělí. A slušnou holku vám maminka pochválí.
 12. Poslouchá. Bodejť, musí. A co je ale nejlepší, každý povel dokonce umí i rozkódovat. Třeba kontra, teď zaber… 
 13. Je sexy. Holka v bikinách, námořnice k tomu… takovou mořskou pannu vám musí závidět dokonce i místní rybáři.
 14. Navíc je správně nažhavená. Aby taky ne, když celý den tvrdě hákuje ve čtyřicetistupňovým horku.
 15. Můžete ji mít na háku. Totiž, na háčku, samozřejmě. A vždycky jenom trochu. Ono, bejt věčně na háčku by nevydržela ani ta sebedokonalejší bytost.
 16. Umí to chytnout za správný konec. Bylo by smutné, kdyby ne. Obráceně se s pádlem těžko zabere. A hergot, dokážete si představit vztah, kde jeden hrne proti proudu?
 17. Nechá se štípat. I na nepatřičná místa. Komárům neporučíš.
 18. Umí se udělat. A hlavně si pak nestěžuje. A takovou prostě chceš!
AddThis
1 comments
SpratekBo
SpratekBo

Buchta která neřeší a nalívá se litry piva a zajídá to nakládanými hermelíny musí být v bikinách fakt sexy XD

Podobné články: Blog

Google+