Blog

18 věcí, které děláme ve sprše kromě sprchy

Řekněme si upřímně, ve sprše trávíme neuměrné množství času. Kdyby šlo jenom o to, umejt se a vypadnout, je každá sprcha pětiminutová záležitost. Ale hygiena je to poslední, čemu se ve vaně věnujete.
AddThis
 1. Tak zaprvý zpíváte. Evergreenem každé sprchy jsou právě evergreeny. Někdo haleká jen tak, někdo použije sprchovou hlavici jako mikrofon, protože je sranda, jak vám během toho voda cáká do pusy.
 2. Taky ve sprše promýšlíte události posledních několika hodin nebo naopak predikujete několik dalších hodin.
 3. Vyhráváte hádky, které se odehrávají pouze ve vaší hlavě.
 4. Děláte si pomocí vody a mýdla na hlavě číra a jiný funny účesy. Většinou tak, aby ladily k tomu, co zrovna zpíváte.
 5. Pokud vidíte na zrcadlo, můžete obdivovat své vypracované tělo.
 6. A nebo se naopak hodně snažit nenavazovat oční kontakt se svým odporným tělem.
 7. Běžně během jedné sprchy rozlousknete dva až tři problémy lidstva. No jasně, kdyby se lidé jedli navzájem, vyřešilo by to přelidněnost i hladomor. Boom!
 8. Trvá zhruba pět až patnáct minut, než se rozhodnete, jestli si budete, nebo nebudete mejt vlasy.
 9. A když se rozhodnete, že ne, nakonec si je stejně namočíte, takže potom musíte strávit dalších pět až patnáct minut tím, že se litujete a zpochybňujete každé vaše rozhodnutí, které vás dovedlo k tomuto momentu.
 10. Když jste hodně vyčerpaní, můžete si ve sprchovém koutě sednout na zem, nechat na sebe týct vodu a jen se depresivně kývat.
 11. Nebo se intenzivně snažit vystřízlivět. Ideálně studenou vodou. Ale to zase trvá pět až patnáct minut, než najdete optimální teplotu, nechcete skončit jako Jack v Titaniku.
 12. Máte ve sprše sex.
 13. Nebo ve sprše můžete masturbovat. Ono to vyjde nastejno, sex je nejstupidnější forma masturbace vůbec.
 14. Pár minut strávíte absolutně ničím. Prostě jen sedíte s doširoka otevřenýma očima, necháváte na sebe téct vodu a máte v hlavě úplně prázdno.
 15. Pokud jste muž a bydlíte se ženou, strávíte pokaždé dobrých pár minut tím, že žasnete, kolik lahví, lahviček, flakónků, tub a pumpiček tam ta typka má.
 16. A pokud jste jó borec, kterej si je jistý svojí maskulinitou, můžete je na sobě i vyzkoušet.
 17. Občas strávíte dost času tím, že hystericky voláte z koupelny do bytu: “Leni, přineseš mi ručník, prosimtě?!” Protože vy byste si pro něj klidně došli sami, ale když jste minule nechal mokré šmouhy na parketách, Leni vypadala, že z vás taky udělá šmouhu na parketách.
 18. A nakonec si zapřemýšlíte nad tím, kolik jste svým zpěvem vyplýtvali vody. A že na jednu stranu jste taková malá ekologická katastrofa, ale na druhou stranu, kdo může říct, že jeho zpěv doopravdy zabil nějakou pandu?
AddThis
0 comments

Podobné články: Blog

COOKIES
Google+