Blog

19 věcí, které nenávidí zrzouni

Přírodní zrzečci to v životě mají těžký. Nejenže se s nimi příroda moc nemazlila a nad jejich existencí vznesly ortel i hlavy učené, musí navíc dennodenně čelit všem těm klišoidním blbinám, co jsme okoukali z Harryho Pottera. Tak čtěte, co je pořád tak žere.
AddThis
 1. Tak především musí skousnout všechny ty přezdívky, jako jsou veverka, lištička, Ginger, ohnivák…

 2. Nemluvě o tom, že nikdo o nich nemluví jinak než jako o zrzkách, zrzcích, zrzounech… Kdyby měli na hlavě „pochcanou slámu“ nebo nudnou hněď, zůstanou bez škatulky.

 3. Tak nějak se od nich očekává, že když mají oheň ve vlasech, tak budou výbušní i uvnitř. By vám za tohle někdy dali takovej oheň, až by vás z toho mrazilo…

 4. A ty kecy, že zrzky jsou žhavé a náruživé v posteli? Jasně, už se totiž jako pornohvězdy narodily, že jo.

 5. Frázi „rezavá střecha, vlhký sklep“ se v mužské společnosti nevyhnou. K vytopení sklepa je ale taky potřeba nějaká hadice…

 6. Na stupidní otázky, jestli jsou zrzaví všude, by vám nejradši k nosu podstrčily svoje chlupatý prsty u nohou.

 7. A je neuvěřitelný, když se je někdo už po stopadesátý zeptá, jestli to maj přírodní. to si ty všudypřítomné pihy jako taky celé ráno nahazuje?

 8. Zatímco z rusovlásek se dělá hrozný haló, od zrzků se díky americkejm vymejvárnám tak nějak očekává, že musí už od školky čelit hrozný šikaně.

 9. Kromě toho, kdo je zrzavej, ten musí být taky přirozeně drzej, lišák ryšavá.

 10. Pořád je někdo přirovnává k nějaké zrzavé herečce jako Lindsey Lohan nebo Julian Moore… Vlastně jedno jaké, všechny zrzavé vypadaj stejně.

 11. A navíc jsou vlastně takoví X Meni, protože za jejich zrzavost a pigment může genetická mutace. Kdyby opravdu byli mutanti, už by to ukázali. Na vás.

 12. Protože jsou pravděpodobně potomci keltů, skotů a zřejmě i lesních dětí, tak nějak se počítá s tím, že budou chodit v batice a konopí.

 13. A stejně jako Weasleyovi, musí i celá jejich rodina být zrzavá, takže pokud jsou doma rarita, určitě jsou adoptovaní.

 14. A jestli se nebojí, že budou mít taky zrzavé děti? Jasně, že jo, protože je pak budou čekat stejně pošahaný dotazy od stejně natvrdlejch lidí.

 15. Pak tu taky jsou ty nespravedlnosti přírody. Třeba, že bez faktoru 50+ by po pěti minutách na sluníčku vypadali jak přezrálý rajče.

 16. V podstatě jsou průhledný. Rudnou totiž pořád, takže jakékoli rozpaky, zlost nebo nervozitu nezamaskují ani nánosem pořádné vrstvy mejkapu.

 17. Ať si ty vlasy nabarví jakkoli, svou zrzavost nezapřou. Museli by totiž vyměnit úplně celou fasádu.

 18. A s nošením barev to maj taky složitý. Ne každá jim totiž lichotí. Zvlášť mají-li zalíbení ve fluorescentních barvách nebo kopou za holandskej mančaft.

 19. Takže, jestli jim pořád budete říkat, že byste chtěli být stejně tak rusovlasé, rovnou si hledejte novou kámošku. Není totiž o co stát… teda, co se těch vlasů týče.

 

AddThis
2 comments
Kaja Benes
Kaja Benes

Není náhodou na tý fotce Karen Gillan?

LadislavChalupa
LadislavChalupa

Tohle je velká sračka.. Navíc mi přijde, že to psala nějaká závistivá ženská, která zrzavá není :P Protože závidí zrzkám, že jsou automaticky považovaný za perfektní milenky. Proč by zrzku mělo urážet, že je považovaná za dobrou?

Podobné články: Blog

Google+