Blog

19 věcí, které pochopí každý, kdo musí za každou cenu vždycky vyhrát

Jsou lidi, pro který se i nevinná prohra v partičce Člověče dokáže rovnat dvojitý injekci adrenalinu. Čtěte, čím si prochází každý, kdo neumí prohrávat.
AddThis
 1. Především, když něco hrajete nebo děláte, mělo by to být na body. A je úplně putna, jestli to děláte poprvé, nebo se ta věc nedá bodovat.

 2. I proto je „nejde o to vyhrát, ale zúčastnit se“ podle vás ta nejblbější hláška ever. Leda pro poseroutky a ženský…

 3. Protože když něco hrajete, chcete vyhrát. K čemu by to jinak bylo, že jo. Člověk má mít nějakou motivaci.

 4. Soutěžíte úplně ve všem. S ledovým klidem sledujete, jak se vzteká pětiletej klučík, kterému jste to nandali v pexesu. Jen ať se učí, že život není peříčko!

 5. A je víceméně úplně jedno, co hrajete, všechno může skončit úrazem. Od vybiky až po slovní fotbal. Prostě do toho jdete naplno.

 6. A jak jde o vítězství, vyskytnou se situace, kdy máte chuť zamordovat vlastní mámu nebo nejlepšího kámoše. (video fotr je lotr – vodní volejbal)

 7. I kvůli tomu se vyhýbáte teambuildingům a jiným příležitostem zahrát si s někým, před kým musíte držet ksicht. Co kdyby náhodou…

 8. Není pravda, že nejste týmovej hráč. Jste prostě akorát jedinej z mančaftu, kdo do toho dává srdíčko! Copak to nikdo nevidí?

 9. Na druhou stranu, šance, že si s někým zahrajete cokoliv na body je mizerná. Nikdo s vámi totiž moc hrát nechce… Právě proto budete klidně závodit i v umývání nádobí.

 10. Jak prohrajete, už s váma po zbytek dne nikdo nesmí mluvit, jinak to schytá.

 11. Vždycky si najdete důvod, proč jste nevyhráli. Bylo to vlastně nefér, vítr foukal blbým směrem, ten rozhodčí je zaujatej a ty stopky jsou nějak divně nařízený. Tak.

 12. Jak někdo skóruje líp než vy, automaticky ho hejtujete a přísaháte, že mu to jednou vytmavíte.

 13. A pění vám krev, když vám někdo nedopřeje odvetný mač. Kurňa, tak aspoň jedno kolo, seš srab a bojíš se prohrát, co?

 14. Soutěžíte vlastně furt, i když se nikdo nedívá. Třeba v posilovně s neznámým týpkem, co se potí na vedlejším stroji, nebo s lidma při běhu na tramvaj.

 15. Dokonce i to, že má vaše polovička víc zářezů než vy, vám nedá spát a nejradši byste ji trumfli už na nejbližší párty…

 16. A když už nemůžete hrát, tak se aspoň vsadíte. O cokoliv, s kýmkoliv. Mám ho většího, vsadíš se?

 17. A když už se kurňa projednou fakt držíte a házíte na hru bobek, stejně to nakonec nedáte a chytne vás rapl.

 18. Jakmile to nějakým zázrakem vážně máte na háku, všichni vás akorát podezřívají, že je to latentní vztek.

 19. Nakonec, i když milujete pocit z výhry, mnohem větší emoce ve vás vzbuzuje právě prohrávání. Ta pomyslná zlatá je proti tomu vlastně nakonec úplný nic…

 

AddThis
0 comments

Podobné články: Blog

Google+