Blog

20 důvodů, proč si o mně každý musí myslet, že jsem nešikovná kráva

Není den, abych neudělala nějakou naprosto stupidní věc, o které si myslím, že jsem ji schopná jenom já. Takže mi prokažte laskavost a jestli se vám něco z toho děje taky, dejte mi vědět do komentářů, OK? Takže... co dělám já (a vy snad taky).
AddThis

 1. Občas, když se chci napít, nedonesu pití až ke rtům, takže si vyleju vodu do výstřihu a vypadám jako Miss retardované tričko.
 2. Občas vytáhnu z kapsy telefon a chci se podívat, kolik je hodin, musím telefon vytáhnout čtyřikrát, aby mi ta informace vůbec utkvěla v hlavě.
 3. A když chci strčit mobil zpátky do kapsy svých upnutých džín, nestrčím telefon vůbec do kapsy, takže ho pustím a on spadne na zem.
 4. A většinou tomu chci zabránit, takže mu nastavím nohu, aby spadl na nárt a ne na podlahu… ale většinou to dopadne tak, že telefon odkopnu o čtyři metry dál, takže se nepraští jen o zem, ale i o stěnu.
 5. Občas zapomenu, že sluchátka, která mám na krku, jsou pořád zapojená v počítači, takže se cestou od kompu buď oběsím, nebo strhnu laptop na zem… ale většinou obojí.
 6. Občas venku čumím do telefonu a prostě narazím ramenem do značky.
 7. Nebo jdu i bez telefonu a prostě se z nějakého důvodu nevejdu do dveří.
 8. Nebo to stehnem natachtím do rohu stolu, který je na tom samém místě už šest let, takže bych mohla být zvyklá.
 9. A tohle všechno se mi děje, ale stejně, když si najdu na těle modřinu, nevím, odkud jí mám.
 10. Občas prostě blbě došlápnu na schody a noha mi sjede na nižší schod a já se musím chytat zábradlí, takže vypadám jako bych se topila a zuby nehty se držela něčího pádla.
 11. Přestože se skoro denně líčím už deset let, stejně jsem schopná ze sebe ráno udělat místo modelky pandu.
 12. Když jdu jenom pro malý nákup, neberu si košík a potom mi na každém prstu visí osm melounů a potácím se uličkami marketu jako postřelená zombie.
 13. Když se chci naparfémovat, občas se mi otočí to tlačítko, takže jsem nastavená a stříkám voňavku všude, jenom ne na sebe.
 14. A na veřejných záchodech, kde maj takový ty velký kola toaleťáku, si vždycky utrhnu moc, takže potom nemůžu nahmatat ten konec a musím roztáčet tu obří roli papíru jako Kolo štěstí, dokud konec znovu nenajdu.
 15. Občas, když chci znalecky zakroužit vínem ve sklenici, tak mi vycákne.
 16. Když dopiju něco s ledem, chci si pak jeden kus ledu nechat sjet do pusy, ale jak zakloním hlavu, tak se mi do huby vysype celá Antarktida a já to pak musím plivat nebo přetrpět.
 17. Stejně tak neumím dát ideální množství kečupu. Buď tam dám pár kapek, nebo tou flaškou zatřesu a najednou mám na talíři rajčatovou plantáž.
 18. Přesto, že flashka má jen dvě strany a musím se teda trefit do počítače MAXIMÁLNĚ napodruhý, sem tam potřebuju i pět pokusů.
 19. Zatímco na internetu čtu, že se ženy často při sexu rozdovádí tak, že partnera poškrábou, nebo nekontrolovatelně křičí, když se já rozdovádím při sexu, většinou se někde praštím do hlavy nebo aspoň do ruky o rantl postele.
 20. A jednou jsem prudce zavřela dveře od auta, přestože jsem měla druhou ruku ještě ve dveřích.
AddThis
0 comments

Podobné články: Blog

Google+