Blog

20 důvodů, proč zrovna teď vypnout internet

Ke startu, připravit, pozor... teď! Vy jste ještě tady? Jasně, je fakt, že jste si ještě určitě nestihli přečíst všechny ty důvody, proč byste měli okamžitě uspat internet, vytrhnout kabel ze zdi a rozkopat wi-fi. Tak to prosvištěte a zkusíme to znova.
AddThis
 1. Stoprocentně můžete dělat něco užitečnějšího. V podstatě skoro cokoli…
 2. Náhodou na vás vyskočí nějaká rozcapená rajda a mravní výchova, na které léta makali vaši rodiče, je v prachu.
 3. Sleduje vás CIA, FBI, KGB, BIS, Obama, Kim Chong Un i Bono Vox. Každé vaše kliknutí je pečlivě monitorováno. A až to budete nejmíň čekat, jednou to na vás někdo vytáhne.
 4. Internet je plný lákadel, za které můžete až nepříjemně snadno a neuvěřitelně rychle utatit hříšné peníze. Než se nadějete, může být pozdě. Poštovné zdarma je zlo.
 5. Náhodou kliknete třeba na tenhle článek, a už nikdy nebudete šťastní.
 6. Doslova kdykoli vám do mailu může přistát nějaká otravná práce, co musíte udělat okamžitě. Jak se na internetech řiká: ASAP. Bacha, ten mail už je třeba odeslanej…
 7. Kontinuální masturbace neškodí, ale unavuje
 8. Ušetříte proud. 
 9. Internet je semeniště zločinu. V jednom kuse vám někdo nabízí ke stažení nějaký ilegální obsah. Ani v těch nejhorších špeluňkách nebují zločin tak intenzivně.
 10. Jednou omylem zapnete kamerku, a vaše intimní chvilky skončí na youtube. To je pak ostuda na celý život.
 11. Internet kazí oči!
 12. Sice máte 500 kámošů na Facebooku, ale přes internet si s nimi nedáte ani pitomý drink. Tak vypněte komp a hurá do nejbližší knajpy. Trochu se socializovat. 
 13. Internet nezapomíná. Jednou napíšete nějakou neuváženou pitomost, a ona na vás z pár let vypadne, až se budete chtít oženit nebo kandidovat do senátu. 
 14. Stojí za váma šéf. A jestli ne teď, tak jednou určitě.
 15. Všechny ty trojské koně a viry právě teď přeposílají čísla a hesla vašich účtů někam do Dubaje. Kde si z nich zakuklení počítačoví experti vezmou, co budou potřebovat. A že toho ti kluci umí utratit docela dost. 
 16. Internet je posel špatných zpráv. No odkud se dozvídáte o padajících letadlech, povodních, hurikánech a nových albech Michala Davida? No?
 17. Zahltíte si hlavu spoustou zbytečných informací, kterých je ta ďáblova síť plná. Třeba jak dlouho souloží divočák, s kým spí Olga Lounová (pamatujete si na ni ještě?) a jak spolu tyhle dvě informace souvisí. A pak nemáte místo pro důležité vědomosti.
 18. Vyskakovací okna už dávno nejsou, co bývala. Tehdy se vám náhodou odkliknutá nahotinka rozcapila ve stovce exemplářů přes celou obrazovku… ale i dneska na vás co chvíli nešťastnou náhodou vypadne nějaká čuňárna. A to je pak doma vysvětlování.
 19. Budete mít křivá záda, protože určitě sedíte blbě.
 20. Protože jestli jste dočetli až sem, pravděpodobně vás to potáhne k dalším ČILICHILI článkům. A tak to bude furt dokola. A nakonec si tím vším internetem zničíte život.

Vidíte? Internet je nebezpečný jako blázen. Tak si to zkusíme znovu. K vypnutí připravit, pozoooor…

AddThis
1 comments
Rastislav Stenda
Rastislav Stenda

mne ako webmastrovi sú tieto dôvody absolútne zbytočné :D

Podobné články: Blog

Google+