Blog

20 otázek, který štvou každýho potetovanýho

Tetování už je dneska standard. Tetovaný už jsou i dojičky v Horní Dolní, a často i pěkně. Jenže stejně se najde hromada lidí, který vám dokážou blbýma otázkama pěkně zkazit den. A ty otázky se točí pořád dokola a dokola. Čtěte.
AddThis

Bolelo to?


A proč ses nechal tetovat?


Nevadí to vašim? (holce, klukovi, partnerovi, dětem, v práci…?)


Nebledne to?


Máš za tím nějakej příběh?  


Nebo abys byl hustej?


Kolik to stálo? Tolik?


Chceš číslo na známýho, co to dělá levně?


A víš, jak to bude vypadat v šedesáti?


Chodíš na srazy potetovaných lidí?


Co když se budou chtít potetovat děti?


A co když budeš chtít třeba pracovat v bance?


Kámoš má taky dráčka, chceš seznámit?


Máš hodně potetovaných kámošů?


A kde všude seš tetovanej?


Nemáš na to závislost?


A když se ti to přestane líbit, tak si to necháš předělat?


Zjišťoval sis, kolik stojí odstraňování?


Proč nemáš taky nějaký implantáty?


Neporadil bys mi s kérkou na záda? Mám pětikilo…


 A nakonec odpověď na všechny otázky naráz:

Jasně, mám kérku, ale neřešim to, není to smysl mýho bytí. Často na ni úplně zapomenu. Jo, a je mi ukradený, jaký kérky máte vy. Stejně jako neřešim vaše ponožky, jenom proto, že taky nějaký nosim…

AddThis
18 comments
DaliborDadulakJanda
DaliborDadulakJanda

Aaaa :D vůbec mi to nepřipomíná každodenní otázky od lidí :D

InozRameroz
InozRameroz

No je docela jasné, že na některé vážně míněné otázky ohledně tetování dotyční  nemohou najít rozumnou odpověď, neboť ta prostě neexistuje!

Confront
Confront

@karboxilas
Já mám těch zkušeností nesčetně a to, co říkáš, je naprosto z cesty. Nejsou nikterak citliví. Jsou znudění a unavení neustále odpovídat na to stejný, i když naprosto jednoduchý základní informace o tom, jak to chodí, si každej může přečíst, případně se zeptat tatéra. Howgh.

karboxilas
karboxilas

@Confront: Já jich mám taky nesčetně ;) Budeme se přetahovat, čí nesčetnost je reprezentativnější? :D

Znudění samozřejmě můžou být, to ale vůbec nic nemění na tom, co jsem prve napsal ;)

karboxilas
karboxilas

@InozRameroz : To bude asi tím, že naprostá většina potetovaných si tím tetováním léčí nějaké své komplexy, což samozřejmě nikdy nepřiznají a to často ani sami sobě. Tak jsou pak citliví i na docela obyčejné neškodné otázky. Mluvím z vlastní zkušenosti s potetovanými. 

SamuelPavelDragoun
SamuelPavelDragoun

@karboxilas: neřekl bych že si tím léčíme své komplexy. já mám například 2tetování a ani za jedním neni komplex. Spíš na rozdíl od tech rejpalů a lidí co ríkaj že se nechaji potetovat a furt nejsou, tak aspon oni to udelali ... takže tím to určitě nebude. Tetování je proste součást určite osobnosti. :) Takže se nechte taky tetovat a je to :D

KaterinaKrizova
KaterinaKrizova

@karboxilas @InozRameroz Komplexy? Ja si napriklad nechala vytetovat symbolicka andelska kridla po te, co moje dcera porazila leukemii... tak premyslim, kde za timto hledat komplex?!

MarketaC
MarketaC

No, to mi připomíná nikdy nekončící otázky na dredy: Jak se to umývá? Jak se to vyrábí? Jak dlouho ti to dělali? Kolik to stálo? Bolelo to? Máš to z nějakého důvodu? Jak dlouho to chceš mít? Patříš k nějaké skupině? Kouříš trávu? atd. Nikdy to snad nepřestane, ale naštěstí si člověk rychle najde univerzální odpovědi, takže má podobný hovor odbytý za minutu.

azuz
azuz

Asi tak jako když se někteří lidé vyptávají homosexuálů...

DanielaProchazkova
DanielaProchazkova

@azuz Ti úplně nejvíc oceňují větu: "Mam kámoše co je taky homosexuál, vás seznámim." :D Tohle podle mě vede i nad: "Jsi jakože mamka nebo taťka?" :D

karboxilas
karboxilas

Je přirozený, že tyhle otázky kde koho napadnou. Když se potetovaným nelíbí, tak se neměli nechat tetovat. Jejich blbost. 

karboxilas
karboxilas

@TomasFrancl : Když pokládáš tu otázku takhle, tak ano, to právo mají. Ona totiž "stupidita" otázky je dost relativní pojem a co jeden považuje za stupidní, druhý může považovat za zajímavý dotaz, kterým naváže konverzaci. 

Jinak jestliže se někdo nechá tetovat a ještě k tomu tak, že to každý vidí hned na první pohled, pak se prostě musí na "stupidní dotazy" připravit. 

Já mám např. na čele jizvu a ačkoliv jsem už tisíckrát odpovídal, jak jsem k tomu přišel a jestli nechci jít na plastickou operaci atd., tak jsem smířenej s tím, že ještě několiktisíckrát na to budu muset odpovědět. 

TomasFrancl
TomasFrancl

@karboxilas  tys tomu dal korunu...takže když je někdo tetovanej,tak ostatní mají podle tebe právo mu klást stupidní dotazy? 

MikeNevii
MikeNevii

já nevim, já bych třeba někdy rád věděl ten příběh za tim nebo proč se danej člověk nechal tetovat...

SueFendi
SueFendi

odpoved na zaver trochu chaba.....hhhh

Podobné články: Blog

Google+