Blog

21 důkazů, že milujete červenou knihovnu Lenky Lanczové

Můžete tvrdit, že je to počteníčko pro malý holčičky, který ještě nebyly pařit a o životě vědí velký kulový, ale i když už jste dávno od rodičů, stejně to čtete. A jestli tvrdíte, že ne, čtete to doteď. Schválně, patříte do fanklubu Lenky Lanczové, pokud přesně víte...
AddThis
  • text: Michaela Kašičková

Že nejvíc vzrušující story čeká holku, která o sobě mluví takhle: „Jsem nudná, nezajímává, vlasy mám jak počuranou slámu a můj život je tak obyčejný!“


Že o výše popsanou projeví zájem Bůh sexu.


Že Peťar na Andreu zvysoka kašle. Dokdy mu bude sakra omlouvat, že jí neodepisuje na SMSky? (A my bystřejší už dokonce máme jasno, s kým to Peťar táhne!)


Že Veronika a Tibor skončí po třídním srazu v posteli. To je jasný hned od desátý stránky, proboha!


Že Moničina máma spí s Moničiným třídním. Jak to, že to natvrdlá Monča pochopí, až když je spolu načape?


Že Faust balí Alici. A jí se rozsvítí až na poslední stránce románu! Ta kačena promarnila dvě stě osmdesát tři stran!


Že i když hezoun Radek Viktorce nepíše a na ulici ji vlastně ani nepozná a kašle na ni, stejně se pak do tohohle tuctového a sexu neznalého děvčete zamiluje a topmodelce Míše dá kopačky.


Že v další anczovce zase bude kapela Pěst. Hlavně ten přenádhernej frontman Janek!


Že ta Lanczová jako kulisu při milování znova nechá hrát Sbírku zvadlejch růží nebo Otevři oči nebo Lásku. Nebo prostě něco od Wanastowek. Jo a skoro určitě se to odehraje v chatový osadě Mokrá louka.


Že Lenka trpí cukrovkou. Má pořád žízeň a spí, je věčně nastydlá a vůbec, je to přece tak jasný! To ji musela odvézt sanitka, aby to došlo těm postavám z knížky?


Že Etien na Sabinu nečeká! Oblbuje jiný naivní turistky!


Že Linda je adoptovaná! Všechno hnedka jasný! (Jenom jí samozřejmě ne.)


Že do malý zamindrákovaný holky s naslouchátkem se zabouchne nějakej kámoš jejího staršího bráchy – a heleme se, zrovna ten nejkrásnější!


Že z Daniely nikdy nebude modelka, i když se o to snaží sebevíc! Kozy nestačej!


Že Soňa spí s Mrkvou. Chudák Kája. Jemu nedala ani po roce a půl chození.


Že Adam občas v noci vleze na svoji spolubydlící! My mu nežereme, že to mezi nima skončilo!


Že Zuzana a Helena mají sice všechny příznaky HIV pozitivity, ale výsledky fakt budou v pohodě.


Že Alex, i přes intimní poměr s ředitelem knihovny, tutově spí s bývalým manželem. Ta radost, když to v tý knížce najdeš!


Že Lauřin koloušek je vyžírka a Laura si zadělává na hodně velkej průser.


Že přes to všechno stejně román za noc dočteš a hned si koupíš další. A zas ho budeš balit do novin, aby sis při jízdě MHD zachovala punc intelektuálky.

Jo a mimochodem, jsi na sebe tak zvláštně hrdá, že jsi podle jmenovaných postav identifikovala knihu včetně názvu, roku vydání a fotky na přebalu.

 
AddThis
1 comments
BlaniHamouzova
BlaniHamouzova

Já sice Lanzové říkám deflorátorka, protože v každé knize k nějaké defloraci dojde, ale když už jsem unavena ze všeho, stejně si nějakou její knížku vezmu ... je hezký že se u nich nemusí přemýšlet :) 

Podobné články: Blog

Google+